aA
Didžiajame „Šok su žvaigžde“ finale varžėsi trys poros: Simona Nainė ir Ligitas Bernatavičius, Paulius Šinkūnas ir Katerina Voropaj, Paula Valentaitė ir Gedvinas Meškauskas.

Po didelių išbandymų ir įnirtingos kovos projektą laimėjo jauniausia projekto pora - Paula Valentaitė ir Gedvinas Meškauskas.
„Šok su žvaigžde“ finalininkai
„Šok su žvaigžde“ finalininkai
© DELFI montažas

Dar viena finale žadėta intriga – aistringasis tango, kurį šoko komisijos nariai, iki tol dosniai daliję pastabas ir patarimus projekto dalyviams, – rašoma projekto organizatorių pranešime spaudai.

Be to, jie atkreipė dėmesį, jog finale komisijos balsai įtakos neturės, o lėšos, surinktos už žiūrovų skambučius, atiteks finalo dalyviams.

Ant parketo poros iš viso atliko po tris šokius – pakartojo du šokius, kuriuos pasirinko patys ir parinko komisija, taip pat šoko laisvąjį šokį.

Pasirodymus stebėjo ir komentavo sportinių šokių profesionalai – Lietuvos sportinių šokių federacijos viceprezidentas Virginijus Visockas, daugkartiniai Lietuvos ir įvairių tarptautinių šokio varžybų prizininkai ir nugalėtojai Eglė Visockaitė, Lina Chatkevičiūtė ir Justas Kučinskas. Tačiau, kaip pabrėžia LRT vyriausiasis prodiuseris Audrius Giržadas, jų balsai įtakos rezultatams finale neturėjo – nugalėtojus lėmė žiūrovų balsavimas.

Žiūrovų balsai buvo paskelbti tik po finalo, toks sprendimas buvo priimtas siekiant neskatinti telefoninio balsavimo varžybų.

„Projektas „Šok su žvaigžde“ buvo kuriamas pagal originalų, didelio populiarumo sulaukusį britų transliuotojo BBC projekto formatą. Projekto, kuris pačioje Jungtinėje Karalystėje jau yra rodomas 17-ąjį sezoną, žiūrovų balsavimo rezultatai neskelbiami. Lietuvai, kuri tapo pirmąja Baltijos šalimi, įsigijusia teises į šio projekto formatą, buvo padaryta išimtis žiūrovų balsavimo rezultatus paskelbti po finalinės laidos“, – komentuoja LRT vyriausiasis prodiuseris.

Per visą projektą, įskaitant finalą, žiūrovų balsavimą stebi audito kompanija „Grant Thornton Lietuva“.

Simona Nainė ir Ligitas Bernatavičius

Pirmieji ant parketo finale pasirodė Simona Nainė ir Ligitas Bernatavičius. Šie šou dalyviai pristatė savo pirmą šokį – pilną nostalgijos Vienos valsą. Pora atskleidė jausmingą meilės šokį, įpindami praeities nuotraukas, seną rekvizitą. Komisija gyrė porą už drąsumą ir įgytą profesionalumą. Visockaitė pastebėjo, kad drebančių kojyčių nesimatė ir pagyrė už ilgą kelią nueitą iki finalo. „Valsas daug lengvesnis ir dinamiškesnis", – žarstė pagiras Chatkevičiūtė.

Komisija už šį poros pasirodymą skyrė aukštus 40 balus.

Simonos Nainės ir Ligito Bernatavičiaus antrasis šokį buvo laisvasis. Karine apranga apsirengę šokėjai sukėlė visų žiūrovų triukšmą užkuliuose. Komisija išliko santūresnė. Komisijos nariui Justui pritrūko šokėjų partnerystės. Bet Visockas apgynė porą: „įdėjote daug darbo“. O kita komisijos narė Eglė paantrino, kad atlikta daug sinchroninių judesių.

Komisija už šį poros pasirodymą skyrė 38 balus.

Šios poros trečiasis šokis buvo spalvingoji samba. Lotyniški rimtai susilaukė daug ovacijų. Karnavalo nuotaika, lengvumas ir lotynų garsai pradėjo trečią šokių setą. „Samba sudėtingas šokis“, – pastebėjo Chatkevičiūtė. „Norisi prisijungti ir šokti“, – džiaugėsi Kučinskas.

Komisija skyrė 39 balus.

Paula Valentaitė ir Gedvinas Meškauskas

Paulai Valentaitei ir Gedvinui Meškauskui teisėjai išrinko pirmąjį šokį – kvikstepas. Aukštuomenės šokis iš praeities. Publika audringai sutiko šią jaunąją porą. Komisija negailėjo komplimentų. „Tai, ką jūs darote, yra labai gerai, – gyrė Visockaitė. O Chatkevičiūtė paantrino, kad Paula atgimė kaip Feniksas. O komisijos narys Justas buvo susižavėjęs: „Paula, visų laikų žvaigždė." Pati Paula pasakė, kad jie yra euforijoje.

Patys sukūrę šokio choreografiją Paula Valentaitė ir Gedvinas Meškauskas atliko savo antrąjį šokį. Minimalistinis apšvietimas ir juoda apranga sukurė romantišką atmosferą, kur visi nuščiuvo nuo jautrumo. „Šokio burtininkai“, – džiaugėsi Visockas. „Likau be žado. Jūs pasibeldėte tiesiai į mano širdį“, – atviravo su ašaromis akyse Visockaitė, prašydama vandens nuo susijaudinimo.

Komisija už šį poros pasirodymą skyrė aukštus 40 balus.

Paula Valentaitė ir Gedvinas Meškauskas atliko savo trečiąjį šokį – pasadoblį, paremtą ispanų koridos motyvais. Pilną jautrių išgyvenimų, nesumeluotos aistros ir karo kvapo. „Šokis buvo labai geras“, – vis gyrė Paulą Kučinskas. „Jūs nuostabiai jaučiate šokį, esate mūsų projekto deimantas“, – negailėjo komplimentų Visockaitė.

Komisija už šį poros pasirodymą skyrė aukštus 40 balus.

Paulius Šinkūnas ir Katerina Voropaj

Paulius Šinkūnas ir Katerina Voropaj pradėjo savo pirmąjį šokį - pasadoblį. Teisėjų specialiai parinktas šokis šiai porai. Tai aistringas, Ispanijos koridos motyvais paremtas šokis, kuris nustebino ne vieną. Publikos ovacijos skambėjo garsiai. Voropaj netikėtai atsiskleidė matadoro vaidmenyje. Komisijos narė Lina pažymėjo, kad sprogo bomba, viskas derėjo tarpusavyje. O kitas komisijos narys Virginijus sveikino su puikiu šokiu.

Komisija už šį poros pasirodymą skyrė aukštus 40 balus.

Pauliaus Šinkūno ir Katerinos Voropaj antrasis laisvasis šokis paremtas muziklo „La la land“ motyvais. „Tai istorija apie du žmones“, – pakomentavo šokėjas Paulius. „Nuotaika buvo puiki, šaunuoliai“, – pagyrė komisijos narė Eglė. „Tai prasmingas šokis“, – papildė komisijos narė Lina. „Pirmą kartą mačiau tikrą Paulių, tai buvo nuostabu“, – pasidžiaugė Visockas.

Komisija už šį poros pasirodymą skyrė aukštus 40 balus.

Pauliaus Šinkūno ir Katerinos Voropaj trečiasis šokis – jausmingasis Vienos valsas, kuris užbūrė stebuklinga muzika ir pasakos elementais. Voropaj staiga tapo senų laikų dama, o Paulius – karininku. Lermantovo herojų Arbenino ir Ninos siužetas: vyras laukia žmonos, o ji pameta apyrankę, bet jis nepatiki ir viskas baigiasi labai tragiškai. Žiuri negailėjo komplimentų žiūrėdama į porą ir plojo su visais. „Tai pats tikriausias ir gražiausias Jūsų šokis“, – pastebėjo Visockaitė. „Didinga, tragiška ir jautru“, – apibendrino komisijos narys Justas.

Komisija už šį poros pasirodymą skyrė aukštus 40 balus.

DELFI
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(59 žmonės įvertino)
3.8814

Išskirtinė „Delfi TV“ premjera: abejingų nepaliksiantis dokumentinis filmas apie karo fronte dirbančius žurnalistus

Žolinių dieną, rugpjūčio 15-ąją, 20 val. „Delfi TV“ žiūrovų laukia išskirtinė...

Influenceris Antanas eteryje nuslėpė savo amžių: kai merginos sužino tikrąjį skaičių, praranda susidomėjimą (7)

Šią savaitę LNK interneto televizijos greitų ir aklų pasimatymų šou „Pasakyk man –...

Laidoje „Dviračio žinios“ – pokyčiai: prie komandos jungiasi nauja vedėja

Nuo rugpjūčio 15 d. LRT TELEVIZIJOS žiūrovai išvys atsinaujinusią aktualijų humoro laidą...

„Delfi kare“: apie naują dokumentinį filmą pasakoja viena iš jo kūrėjų Daiva Ausėnaitė

Į karo siaubiamą Ukrainą vykstantys žurnalistai, siekdami pateikti karščiausias naujienas iš...

Laidoje „Sporto baras“ viešėjęs Tomas Danilevičius apie LFF kovas už futbolo aikštės ribų: mes kalbame, nesupykit, apie absurdą

„Delfi TV“ laidoje „Sporto baras“ ketvirtadienį apsilankė Lietuvos futbolo federacijos...

Top naujienos

Gyventojai pasidalijo sąskaitomis pasirinkus elektros tiekėją: pamačius dvigubai išaugusią sumą dreba ir rankos, ir kojos (23)

Šią savaitę daugiau kaip 660 tūkst. nepriklausomą elektros tiekėją pasirinkusių Lietuvos...

Delfi PliusAnastasija Fedčenko

Okupuotuose Ukrainos miestuose – siaubą rusų kariams keliantys ženklai (3)

Laikinai rusų pajėgų užimtos Ukrainos teritorijos nepasiduoda, rusų kariams čia visai nesaldu,...

Karas Ukrainoje. Ukraina sunaikino tris okupantų bazes ir tris amunicijos sandėlius Ukrainos kariuomenė: sunaikinta 20 proc. Rusijos invazinių dalinių

Situacija Južnobugo zonoje išlieka sudėtinga, tačiau kontroliuojama. Ukrainos gynėjai toliau...

Verslas PliusJoanna Ossinger

Po įsilaužimo ieško, kas padės susigrąžinti lėšas: žada 19 mln. dolerių premiją

Kriptovaliutų bendrovė „ Nomad “ siūlo atlygį, kad susigrąžintų lėšas, kurios buvo...

Audringas „Karklės“ festivalis: policininkai „rinko“ narkotikus, kinologų šuns apgauti nepavyko (1)

Policija informavo, kad „ Karklės “ festivalyje buvo sulaikytas ne vienas narkotikų...

Žiniasklaida: Bučos skerdikai sunaikinti, bet tai dar ne viskas (12)

Iš žiaurumuose Bučoje dalyvavusios 64-osios Rusijos Federacijos atskirosios motorizuotosios...

Vilniuje rastas negyvas naujagimis: jauna mama išvežta į ligoninę

Policijos departamentas informavo, kad Vilniuje buvo rastas miręs naujagimis .

Karštis nesitrauks, bet debesų bus daugiau: kai kur trumpai palis, gali kilti škvalas

Sekmadienio dieną aukšto atmosferos slėgio laukas pasislinks rytų link ir Lietuva išliks jo...

Vyrai išbandė menstruacijų skausmų simuliatorių: paaiškėjo, kad tokio skausmo nepakelia, įrašai pritraukė milijonus

Socialiniame tinkle „TikTok“ jau daugiau nei 20,5 mln. kartų peržiūrėtas vaizdo įrašas...

7 itin gardūs receptai su slyvomis – nuo uogienės iki padažo ir pyrago: pasiseks net virtuvės naujokams

Slyvos – saldus, sultingas ir skanus kaulavaisis. Iš slyvų verdami ne tik įvairiausi džemai,...