aA
Didžiajame „Šok su žvaigžde“ finale varžėsi trys poros: Simona Nainė ir Ligitas Bernatavičius, Paulius Šinkūnas ir Katerina Voropaj, Paula Valentaitė ir Gedvinas Meškauskas.

Po didelių išbandymų ir įnirtingos kovos projektą laimėjo jauniausia projekto pora - Paula Valentaitė ir Gedvinas Meškauskas.
„Šok su žvaigžde“ finalininkai
© DELFI montažas

Dar viena finale žadėta intriga – aistringasis tango, kurį šoko komisijos nariai, iki tol dosniai daliję pastabas ir patarimus projekto dalyviams, – rašoma projekto organizatorių pranešime spaudai.

Be to, jie atkreipė dėmesį, jog finale komisijos balsai įtakos neturės, o lėšos, surinktos už žiūrovų skambučius, atiteks finalo dalyviams.

Ant parketo poros iš viso atliko po tris šokius – pakartojo du šokius, kuriuos pasirinko patys ir parinko komisija, taip pat šoko laisvąjį šokį.

Pasirodymus stebėjo ir komentavo sportinių šokių profesionalai – Lietuvos sportinių šokių federacijos viceprezidentas Virginijus Visockas, daugkartiniai Lietuvos ir įvairių tarptautinių šokio varžybų prizininkai ir nugalėtojai Eglė Visockaitė, Lina Chatkevičiūtė ir Justas Kučinskas. Tačiau, kaip pabrėžia LRT vyriausiasis prodiuseris Audrius Giržadas, jų balsai įtakos rezultatams finale neturėjo – nugalėtojus lėmė žiūrovų balsavimas.

Žiūrovų balsai buvo paskelbti tik po finalo, toks sprendimas buvo priimtas siekiant neskatinti telefoninio balsavimo varžybų.

„Projektas „Šok su žvaigžde“ buvo kuriamas pagal originalų, didelio populiarumo sulaukusį britų transliuotojo BBC projekto formatą. Projekto, kuris pačioje Jungtinėje Karalystėje jau yra rodomas 17-ąjį sezoną, žiūrovų balsavimo rezultatai neskelbiami. Lietuvai, kuri tapo pirmąja Baltijos šalimi, įsigijusia teises į šio projekto formatą, buvo padaryta išimtis žiūrovų balsavimo rezultatus paskelbti po finalinės laidos“, – komentuoja LRT vyriausiasis prodiuseris.

Per visą projektą, įskaitant finalą, žiūrovų balsavimą stebi audito kompanija „Grant Thornton Lietuva“.

Simona Nainė ir Ligitas Bernatavičius

Pirmieji ant parketo finale pasirodė Simona Nainė ir Ligitas Bernatavičius. Šie šou dalyviai pristatė savo pirmą šokį – pilną nostalgijos Vienos valsą. Pora atskleidė jausmingą meilės šokį, įpindami praeities nuotraukas, seną rekvizitą. Komisija gyrė porą už drąsumą ir įgytą profesionalumą. Visockaitė pastebėjo, kad drebančių kojyčių nesimatė ir pagyrė už ilgą kelią nueitą iki finalo. „Valsas daug lengvesnis ir dinamiškesnis", – žarstė pagiras Chatkevičiūtė.

Komisija už šį poros pasirodymą skyrė aukštus 40 balus.

Simonos Nainės ir Ligito Bernatavičiaus antrasis šokį buvo laisvasis. Karine apranga apsirengę šokėjai sukėlė visų žiūrovų triukšmą užkuliuose. Komisija išliko santūresnė. Komisijos nariui Justui pritrūko šokėjų partnerystės. Bet Visockas apgynė porą: „įdėjote daug darbo“. O kita komisijos narė Eglė paantrino, kad atlikta daug sinchroninių judesių.

Komisija už šį poros pasirodymą skyrė 38 balus.

Šios poros trečiasis šokis buvo spalvingoji samba. Lotyniški rimtai susilaukė daug ovacijų. Karnavalo nuotaika, lengvumas ir lotynų garsai pradėjo trečią šokių setą. „Samba sudėtingas šokis“, – pastebėjo Chatkevičiūtė. „Norisi prisijungti ir šokti“, – džiaugėsi Kučinskas.

Komisija skyrė 39 balus.

Paula Valentaitė ir Gedvinas Meškauskas

Paulai Valentaitei ir Gedvinui Meškauskui teisėjai išrinko pirmąjį šokį – kvikstepas. Aukštuomenės šokis iš praeities. Publika audringai sutiko šią jaunąją porą. Komisija negailėjo komplimentų. „Tai, ką jūs darote, yra labai gerai, – gyrė Visockaitė. O Chatkevičiūtė paantrino, kad Paula atgimė kaip Feniksas. O komisijos narys Justas buvo susižavėjęs: „Paula, visų laikų žvaigždė." Pati Paula pasakė, kad jie yra euforijoje.

Patys sukūrę šokio choreografiją Paula Valentaitė ir Gedvinas Meškauskas atliko savo antrąjį šokį. Minimalistinis apšvietimas ir juoda apranga sukurė romantišką atmosferą, kur visi nuščiuvo nuo jautrumo. „Šokio burtininkai“, – džiaugėsi Visockas. „Likau be žado. Jūs pasibeldėte tiesiai į mano širdį“, – atviravo su ašaromis akyse Visockaitė, prašydama vandens nuo susijaudinimo.

Komisija už šį poros pasirodymą skyrė aukštus 40 balus.

Paula Valentaitė ir Gedvinas Meškauskas atliko savo trečiąjį šokį – pasadoblį, paremtą ispanų koridos motyvais. Pilną jautrių išgyvenimų, nesumeluotos aistros ir karo kvapo. „Šokis buvo labai geras“, – vis gyrė Paulą Kučinskas. „Jūs nuostabiai jaučiate šokį, esate mūsų projekto deimantas“, – negailėjo komplimentų Visockaitė.

Komisija už šį poros pasirodymą skyrė aukštus 40 balus.

Paulius Šinkūnas ir Katerina Voropaj

Paulius Šinkūnas ir Katerina Voropaj pradėjo savo pirmąjį šokį - pasadoblį. Teisėjų specialiai parinktas šokis šiai porai. Tai aistringas, Ispanijos koridos motyvais paremtas šokis, kuris nustebino ne vieną. Publikos ovacijos skambėjo garsiai. Voropaj netikėtai atsiskleidė matadoro vaidmenyje. Komisijos narė Lina pažymėjo, kad sprogo bomba, viskas derėjo tarpusavyje. O kitas komisijos narys Virginijus sveikino su puikiu šokiu.

Komisija už šį poros pasirodymą skyrė aukštus 40 balus.

Pauliaus Šinkūno ir Katerinos Voropaj antrasis laisvasis šokis paremtas muziklo „La la land“ motyvais. „Tai istorija apie du žmones“, – pakomentavo šokėjas Paulius. „Nuotaika buvo puiki, šaunuoliai“, – pagyrė komisijos narė Eglė. „Tai prasmingas šokis“, – papildė komisijos narė Lina. „Pirmą kartą mačiau tikrą Paulių, tai buvo nuostabu“, – pasidžiaugė Visockas.

Komisija už šį poros pasirodymą skyrė aukštus 40 balus.

Pauliaus Šinkūno ir Katerinos Voropaj trečiasis šokis – jausmingasis Vienos valsas, kuris užbūrė stebuklinga muzika ir pasakos elementais. Voropaj staiga tapo senų laikų dama, o Paulius – karininku. Lermantovo herojų Arbenino ir Ninos siužetas: vyras laukia žmonos, o ji pameta apyrankę, bet jis nepatiki ir viskas baigiasi labai tragiškai. Žiuri negailėjo komplimentų žiūrėdama į porą ir plojo su visais. „Tai pats tikriausias ir gražiausias Jūsų šokis“, – pastebėjo Visockaitė. „Didinga, tragiška ir jautru“, – apibendrino komisijos narys Justas.

Komisija už šį poros pasirodymą skyrė aukštus 40 balus.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(59 žmonės įvertino)
3.8814

„Lietuvos balse“ – blokuojami mokytojai ir įspūdingo vokalo „anime“ mergina (6)

Jau šį sekmadienį, 19:30 per LNK tęsis žiūrimiausio muzikinio projekto šalyje „Lietuvos...

Romas Dambrauskas: prieš metus maniau, kad sveikata daugiau nebeleis koncertuoti (5)

„Nesaugojau savęs ir organizmas pats parodė, kad metas susirūpinti, nes atrodė, kad dar akimirka...

„Lietuvos balse“ jėgas bandysianti prezidento Gitano Nausėdos krikšto dukra savo pavarde ir ryšiais girtis nemėgsta (9)

Jau šį sekmadienį LNK projekto „Lietuvos balsas“ scenoje savo balsu mokytojų kėdes...

Prieš pusmetį mama tapusi aktorė Skaistė Vievesė seriale nuo šiol vaidins su sūnumi Vėju (3)

Serialų aktorė Skaistė Vievesė šiandien itin atvira – gimus sūneliui Vėjui gyvenimas...

Neįtikėtinas sutapimas: „Žemaitukai“ Linas ir Ovidijus tėvais taps vienu metu (6)

Grupės „Žemaitukai“ vaikinai Linas ir Ovidijus – geriausi draugai. Studijų metais gyveno...

Top naujienos

Kokias karines pajėgas iš tikrųjų turi Iranas? Mini „galingą ir baimę sėjantį ginklą“ (100)

Po Qasemo Soleimani nužudymo drastiškai padidėjus Jungtinių Valstijų ir Irano konflikto...

Svajonių darbą galima rasti ir Lietuvoje: dirba keturias dienas per savaitę, tik su viena sąlyga (41)

Lietuvoje specialistai tampa vis reiklesni – vien tik geras atlyginimas „nebepaperka”...

Orai: žiemos nematyt (19)

Sekmadienį šiauriau Lietuvos slinks ciklonas. Šio sūkurio įtaka šalies orams bus nedidelė, tad...

Moteriškas kerštas: mamytė nori pašėlti, jeigu nori ir tu, – paskambink (113)

Daugybę kartų administracine tvarka bausta, kartą dėl smurto teista ir jau areštinės gultą...

Po Meksiką keliavusi lietuvių šeima: čia patyrėme tai, ko net nesusapnuotum (137)

Neseniai iš kelionės po Kenijos safarius grįžusi Marijos ir Algirdo Vaičaičių šeima trumpam...

Mūšis, apie kurį meluojama iki šiol: kodėl sovietai net kelis mėnesius nedrįso įžengti į Klaipėdą (1093)

Klaipėda – vienintelis Lietuvos miestas, kurį sovietai užėmė 1945-aisiais. Tam tikra...

Iš Dakaro sugrįžę Žala ir Juknevičius pažadų apie startą kitąmet nedalija: laukia namų darbai (132)

Po daugiau nei dviejų savaičių Saudo Arabijoje, kur šiemet vyko Dakaro ralis, į Lietuvą...

Karališkieji rūmai: princas Harry su Meghan oficialiai lieka be titulo, lėšų ir turės grąžinti pinigus už būstą (234)

Nuo pavasario princas Harry ir Meghan neteks lėšų, skirtų vykdyti karališkąsias pareigas, ir...

Gediminas Jankauskas. Net popiežiai mėgsta tango ir futbolą

2013 metų kovą viso krikščioniško pasaulio dėmesys buvo nukreiptas į Vatikaną, o reportažuose...

Ryškėja „Eurovizijos“ atrankos lyderiai, keliaujantys į pusfinalį: 6 dalyviai ištarė „sudie“ (191)

Šį šeštadienį suskambo jau antroji „ Eurovizijos “ nacionalinės atrankos „Pabandom iš...