„Dalyviai vis daugiau dėmesio skiria ne tik pačiam šokiui, kostiumams, bet ir pasirodymo siužetui bei vaidybai. Komisijos nariai juos itin griežtai vertina už neatskleistą personažą ar netinkamai parodytą veido išraišką. Šį kartą nusprendėme, kad šiuos komentarus apie artistiškus pasirodymus išdėstytų žymi aktorė Larisa Kalpokaitė. Jos nuomonę apie šokį, simpatijas ir šokėjų klaidas TV3 žiūrovai sužinos jau šeštadienio vakarą“, – naują komisijos narę pristato „Šok su manimi“ projekto vadovė Neringa Kavaliauskienė.

Populiaraus projekto dalyviai jau jaučia artėjantį finalą, dėl to vis labiau stengiasi nustebinti ir įtikti šio šou gerbėjams. Jų šokiai tampa mažais spektakliais, o iš žingsnelių komisija vis sunkiau atspėja, kokį šokį jie šoko.

„Dauguma šokėjų į pasirodymus prideda akrobatikos, baleto elementų. Ne viena pora, pasirinkusi temą, vidury savaitės ją keičia. Įtampa jaučiasi stipriai – porose pasitaiko vis daugiau kivirčų. Kiekvienas dalyvis ant parketo nori įgyvendinti savo idėją. Dažnai tokiose situacijose tenka ir psichologu pabūti“, – šypsosi Neringa.

Tačiau dėl tokio dalyvių suinterisuotumo TV3 žiūrovų ateinančio šeštadienio vakarą laukia tik dar įspūdingesni pasirodymai.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją