Projektas „Didysis šou burbulas“ dalyviams padovanojo ne tik galimybę grįžti į mylimą sceną, bet kai kuriems atnešė ir kur kas daugiau – sielos ramybę. Vienas tokių, kuriems projektas ir čia patirti jausmai įsimins ilgam – Justinas Lapatinskas, rašoma pranešime spaudai.

Prieš pat Motinos dieną žinomas vyras žengė labai jautrų žingsnį, o, kaip sako pats, gavo ypatingą dovaną iš be galo brangaus žmogaus.

Šią savaitę „Didžiojo šou burbulo“ dalyviai ruošia kūrinius savo brangiausioms mamoms. Vieni dalyviai žino, kad jų pasirodymus tikrosios mamos stebės per televiziją, tuo tarpu kiti pasirodymus dovanos visoms brangioms moterims.

J. Lapatinskas, kuris sekmadienį atliks jautrią grupės „Pelenai“ dainą „Lopšinė“, pasakojo, kad praeityje jo santykiai su mama buvo įtempti. Mamos sąvoka Justinui yra be galo plati, nes į ją įeina ir močiutė. Tačiau vis greičiau artėjant Motinos dienai, dainininkas nusprendė ryžtis gražiam žingsniui ir aplankyti savo mamą gimtuosiuose namuose.

„Mama sutiko padaryti man didžiausią šventę. Ji įsileido kameras, papasakojo apie mane. Smagu po daug laiko grįžti namo. Viskas vietoje, niekas nepabėgo. Grįžau į vaikystę, kurioje išsaugoti visi prisiminimai. Labai mėgavausi savo vaikyste ir šiandien tikrai prisiminiau, kur aš buvau“, – neslėpdamas susijaudinimo penktadienį, po susitikimo su mama, sakė J. Lapatinskas.

Iki širdies gelmių sujaudinančią jo ir mamos istoriją žiūrovai pamatys jau šį sekmadienį, „Didžiojo šou burbulas“ metu. Tačiau tai – ne vienintelė staigmena, kuri lauks žiūrovų.

Gabrielė Rutkauskienė-Vasha užsiminė, kad su ja scenoje taip pat pasirodys ypatingas žmogus. Norbertas Liatkovskis prisipažino, kad nuo savo mamos nieko neslepia, ir netgi sakė, kad savo atvirumu prieš ją yra tarsi nuogas. Taip pat atlikėjas žadėjo, kad gerbėjai pamatys, kaip jis atrodė vaikystėje. O štai Radži atviravo, kad savo globėją tik visai neseniai ėmė vadinti mama, tačiau jam ji – be galo brangi, o jų santykiai – puikūs.

Jautrūs, nepamirštami ir ne vieną ašarą nubraukti priversiantys „Didžiojo šou burbulas“ dalyvių pasirodymai Motinos dienos proga bei J. Lapatinsko susitikimas su mama – jau šį sekmadienį, 19.30 val. per TV3 ir TV3 Play!

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės