Tuo metu LNK šou „Kaukės“ komisijos narė Toma Vaškevičiūtė neslėpė, kad po praėjusios savaitės buvo daugybė intrigų ir nekantrauja susipažinti su dar šešiomis naujomis kaukėmis.

„Aš sėdėjau vienišas praėjusią savaitę ir žiūrėjau šią nuostabią laidą, ir galvojau – kokia nuostabi laida, koks nuostabus vedėjas!“ – pagyrų Giedriui Savickui negailėjo Stanislavas Stavickis-Stano.

Scenoje pasirodžius Širdžiai, drabužių dizaineris Robertas Kalinkinis nesusilaikė: „Žinokit, iš karto šaučiau tiesiai į dešimtuką ir pasakyčiau – aš pažįstu tas kojas, aš žinau tas kojas!“

„Eik tu sau! Aš noriu pašnekėti su tuo, kas šitą kaukę darė!“ – įėjus Juodvarniui garsiai šaukė atlikėja Monika Liu, jai pritarė ir Simona.

„Kokio grožio kaukė! Aš esu apžavėta, apkerėta, aš tiesiog žiūriu ir laukiu kada pradės kaukė dainuot. WOW! Nerealus kostiumas! Nereali kaukė!“ – sakė S. Nainė.

Laidos vedėjas Giedrius Savickas, pamatęs Mezginio kaukę neslėpė: „Nu, chebryte, šito niekada nesakiau, bet šita kaukė man per visus keturis sezonus yra geriausia!“

O Monika Liu leidosi į prisiminimus apie mamą: „Aš žiūriu į tą kaukę ir tokie sentimentai užplūsta. Iš karto prisimenu savo mamytę, ji irgi numegzdavo man kokį vieną kitą megztuką. Nepirkdavo, o savo rankomis numegzdavo. Tai būdavo mano mėgstamiausi megztukai!“

Dar šešios visiškai naujos ir dar niekur nematytos kaukės jau šį sekmadienį, 19.30 val., tik per LNK.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)