Pasibaigus įspūdingam vakarui ir garsiam vyrui dalinantis savo patirtimi užkulisiuose, jį pasveikinti atskubėjo ir žmona: „Mano reakcija buvo kosminė. Čia yra didžiausias nustebimas man, nes aš bandžiau paslėpti tave po kitomis kaukėmis ir jau buvau praradusi viltį, kad tu dalyvausi šiame projekte. O aš labai džiaugiuosi, tu buvai nuostabus“, – gražių žodžių savo vyrui negailėjo ji.

„Čia, žinai, yra vienintelis legalus būdas, kuomet vyras galėjo meluoti savo žmonai. Aš visko prisakiau tau, kad esu filmavime, kažkur renginy, tada durnus klausimus uždavinėjau, kai žiūrėjom laidą, kaip čia viskas vyksta. Bet aš viską žinojau. Man dar įdomu, kaip mūsų draugai ar mūsų mamos sureaguos“, – jai antrino Jonas.

„Kai prasidėjo „Kaukių“ filmavimai, Simutė sako, komisijoj būsiu. Nelabai gilinausi, kur. Bet, kai ji grįžo po pirmo filmavimo ir pradėjo pasakot, prisiminiau, kur ji čia dalyvauja ir galvoju – manęs pernai nekvietė, o Simą kvietė ir toliau kažkaip nekviečia. Per kažkurį filmavimą Sima man rašo – prisipažink, ar tu „Kaukėse“? Aš galvoju, ką, kokiose „Kaukėse“? Dar renginy gavau žinutę nuo laidos režisierės – Jonai, prisipažink, ar tu „Kaukėse“? Ir aš galvoju, apie ką jie čia? Tu režisierė, tai tu žinai, ar aš esu „Kaukėse“. Bet tai buvo tiesiog tokia užuomina ir aš parašiau – jeigu pakviesit, aš pasiruošęs apgaut visus! Na, tada viskas užsisuko!“ – smagia istorija apie dalyvavimą šou užkulisiuose dalinosi Jonas.

„Mano tikslas buvo padaryti sujudimą komisijos ir žiūrovų akyse. Nustebinti ir išsisukti, kad nesuprastų Simona, nes ji mane pažįsta kiaurai. Buvo specialiai pastorintos kojos, pilvas – tokie pasunkinimai, iš kurių tikrai turbūt sunku suprasti, koks čia yra žmogus. Kai su Simute žiūrim „Kaukes“ sekmadieniais, nė vienos neatspėju, nes tai yra labai sudėtinga, viskas atrodo kitaip. Tikrai nėjau čia žūtbūt laimėti. Man tikslas buvo vienas – sujudinti vandenis ir padaryti tam tikrą tokį nustebimą. Tikiuosi, kad ir žiūrovai nustebo“, – pasakojo garsus vyras.

Iki įspūdingo finalo liko vos dvi savaitės. Jau kitą sekmadienį paaiškės, kas likus vienam žingsniui iškris, o kas turės galimybę kovoti dėl ketvirtojo „Kaukių“ sezono nugalėtojo titulo. Nepamirškite įsijungti LNK sekmadienį 19.30 val.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją