„Jau nebenoriu kartotis – kurti tai, kas jau buvo sukurta. Kita vertus, perskaičius scenarijų kiek šokiravo herojės šiurkštumas, tiesiog chamiškumas“, – televizijos pranešime spaudai tvirtina Lietuvos žiūrovų pamėgta aktorė.

Seriale „Nemylimi“ K. Kazlauskaitė vaidins Valeri – vieno pagrindinio filmo veikėjo Makaro, kelis kartus jau sėdėjusio už grotų, o dabar pasiturinčio verslininko, žmoną. Prieš dešimtį metų Valeri gyveno su kriminalinio pasaulio veikėju Viliumi. Jis buvo nušautas. Po vyro žūties banditai išgrobstė turtą, visi išdavė Valę – tik ne Makaras. Todėl ji su juo ir suartėjo...

Valeri viena nusprendžia globoti Gabiją, keista liga sergančią mergaitę. Slapta nuo Makaro ji vagia pinigus ir visus investuoja į merginos gydymą. Toliau filme reikalai aplink Valeri pradeda suktis vis greičiau: jos lauks meilė, intrigos, kerštas, išdavystės...

Pasak serialo prodiuserio R. Skaisgirio, jis visuomet norėjęs, kad jo gaminamuose serialuose vaidintų K. Kazlauskaitė.

„Kai su scenarijaus autoriumi Edvinu Kalėda ir režisieriumi Sigitu Račkiu aptarinėjome aktorių kandidatūras, aš iš karto šiam vaidmeniui pasiūliau Kristiną. Ir, tiesą sakant, kiek nusiminiau, išgirdęs jos atsisakymą. Tuo didesnis buvo mūsų komandos džiaugsmas, kai pasiekėme kompromisą ir gavome pritarimą“, – pasakoja „Nemylimų“ prodiuseris.

Nors ir turinti daug patirties K. Kazlauskaitė tvirtino dar negalinti pasakyti, kaip jai seksis toliau.

„Baisu ir sunkoka. Tačiau tikiu, jog viskas turėtų būti gerai: mano partneris patikimas – Panevėžio dramos teatro aktorius Vytautas Kupšys, o filmavimo grupė jauki, supratinga, profesionali“, – džiaugiasi K. Kazlauskaitė papildžiusi „Nemylimų“ aktorių gretas.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją