Jau šį, ketvirtadienio, vakarą TV3 serialo „Rezidentai“ žiūrovai turės galimybę D. Meškauską išvysti aktoriaus amplua – žymus šokėjas seriale atliko epizodinį, tačiau itin ryškų žavaus šokėjo vaidmenį.

Panašu, kad vaidyba D. Meškauskui – nesvetima. Vaidina ne tik jo mylimoji aktorė Ineta Stasiulytė, bet šokio bei vaidybos jis mokėsi ir pats, o dabar neretai tampa lietuviškų serialų aktoriumi. „Čia ne pirmas mano atsidūrimas filmavimo aikštelėje – esu filmavęsis ir anksčiau. Mane vaidyba visada žavi ir aš labai žaviuosi visais aktoriais. Kai tik gaunu progą kažkur pavaidinti – man labai patinka, nes kaskart tobulėju, kaskart gaunu vertingų pastabų. Kaip Ineta sako – mažų vaidmenų nėra, yra tik maži aktoriai“, – tikino D. Meškauskas.

„Svajonių vaidmens neturiu, bet suvaidinti visur mielai sutikčiau, nes man įdomu. Nebent norėčiau suvaidinti žmogų, kuris kuo daugiau skirtųsi nuo Deivido Meškausko. Tada galėčiau sakyti, kad tai rimtas vaidmuo“, – pridūrė šokėjas.

Seriale „Rezidentai“ jam atiteko žavingo, šokiais savo mylimosios I. Stasiulytės heroję pakerinčio mačo vaidmuo. Paklaustas, ar šokėjams ir realiame gyvenime moteris pakerėti lengviau, D. Meškauskas tikino, kad mokantys šokti vyrai išties turi pranašumą.

„Manau, kad kai vyras, kuris moka šokti, kažkokiame vakarėlyje pakviečia damą šokiui ir yra ne klišas, ne šleivas, nesistumdo ir maloniai ją veda – yra didžiulis pliusas“, – sakė garsus šokėjas.

Nors anksčiau itin dažnai televizijos projektuose dalyvavęs D. Meškauskas dabar juose matomas retokai, tikina, kad į televiziją mielai grįžtų. Kol kas žymus šokėjas užsiima kita širdžiai miela veikla.

„Tiesiog anksčiau daugiau būdavo projektų, o visokios diskusijų ir pokalbių laidos manęs nedomina. Jeigu būtų koks įdomus projektas, gal ir vėl sudalyvaučiau. Šiuo metu turiu naują šokio studiją, kuri yra turbūt didžiausia Vilniuje. Visas pastangas dabar ir dedame į šią studiją. Taip pat yra visokie koncertai, vestuvės, renginiai“, – pasakojo D. Meškauskas.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės