Jau šį, pirmadienio, vakarą televizijos žiūrovai turės galimybę E. Jakštytę išvysti kiek neįprastame amplua – žinoma dainininkė nusifilmavo apie medikų kasdienybę pasakojančiame komiškame TV seriale „Rezidentai“.

„Tai buvo pirma patirtis seriale ir televizijoje, bet anksčiau esu vaidinusi miuzikle, tai čia nebuvo mano pirmas kartas vaidinant. Man labai patiko, net ir režisierius Ramūnas Rudokas sakė, kad man viskas pavyko. Dėl to džiaugiausi, nes labai norėjau gerai pasirodyti“, – pasakojo E. Jakštytė.

Atlikėja tikino, kad darbas filmavimo aikštelėje ėjosi lengvai ir be didesnių sunkumų, o vaidinti E. Jakštytė norėjo visuomet. „Pati esu visokių amerikietiškų filmų gerbėja ir manau, kad esu neišpildžiusi savo svajonių, nes visada norėjau būti aktorė. Bet Lietuvoje studijuoti kiną daug galimybių nėra, viskas daugiau pritaikoma teatrui. Turiu tokią svajonę išbandyti save rimtesniame vaidmenyje – galbūt dramos“, – sakė mergina.

Seriale „Rezidentai“ E. Jakštytei teko ištekėti ketinančios apsukrios pacientės vaidmuo. „Iš tiesų, manau, kad aš ir mano personažė esame skirtingos, nes aš nesu tas žmogus, kuris gali kažką apgaudinėti ar bandyti apsukti. Galbūt tik jos charakteris šiek tiek ir panašus į manąjį, nebuvau taip visiškai nutolusi nuo savo asmenybės“, – tikino dainininkė.

Tiesa, nors savo vestuvėms E. Jakštytė atskleidė dar nesiruošianti, yra įsitikinusi – pati jų neplanuotų.

„Aš visą laiką žinojau, kad pati savo vestuvių tikrai neplanuosiu. Manau, kad tai yra labai svarbi gyvenimo diena. Pati esu buvusi ne vienose vestuvėse, kur nuotakos pačios planavosi savo šventę ir tikrai mačiau, kad tai yra stresas – negali atsipalaiduoti savo svarbiausią dieną. Aš norėčiau, kad man jau nereikėtų niekuo rūpintis ir man pačiai būtų šventė. Šiuo metu savo vestuvių dar tikrai neplanuoju“, – šypsodamasi sakė atlikėja.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės