„Kad ir kokie netobuli būtų namai, ar ne biologiniai tėvai, tai – geriau, nei šaltos vaikų namų sienos....“, - teigs Radži.

Dainininkas nudžiugo sužinojęs, kad prieš jį laidoje "Valanda su Rūta" sėdinti jauna sutuoktinių pora, negalėdama susilaukti savo vaikų, į namus priėmė romų mergaitę ir šiuo metu kaip tik tvarko įvaikinimo dokumentus.

„Jūsų laukia labai linksmas, tačiau nelengvas gyvenimas, mat romai – labai dainingi, ir karšto būdo žmonės...“, - žiniomis dalinasi Radži.

Tuo metu garsus triatlonininkas Vidmantas Urbonas atskleidė iki šiol mažai kam žinomus savo gyvenimo faktus... Sportininkas papasakojo, kad užaugo vaikų namuose.

„Mano mama gėrė. Man buvo penkeri, o broliui – treji, kai elgetaudavome greta esančioje stotyje, prašydami žmonių pinigų arba maisto. Kartais maisto atveždavo močiutė, tačiau tuomet mūsų namuose buvo rengiamas balius, o mums tekdavo tik likučiai“, - pasakojo V.Urbonas.

Netrukus Vidmanto motina sėdo į kalėjimą, o jis su broliu atsidūrė vaikų namuose. Tėvas po skyrybų jau seniai nelankė sūnų. Mamą Vidmantas sutiko būdamas paauglys.

„Ji apsimetė, kad manęs nepažįsta...“, - pasakojo V.Urbonas.

Studijoje dalyvaujančios vaikus įvaikinančios poros atskleis, kodėl tiek nedaug vaikų įvaikinama Lietuvoje. „Susidaro įspūdis, kad palankias išvadas dėl įvaikinimo rašantys psichologai suinteresuoti ne tuo, kad kuo daugiau vaikų būtų įvaikinami, o tuo, kaip kuo daugiau porų atmesti....“, - pasakos verslininkas Ignas Vaitiekūnas, su žmona Ingrida beveik metus globojantys romų tautybės mergaitę ir šiuo metu tvarkantys įvaikinimo dokumentus.

Pokalbių laida „Valanda su Rūta“ jau šį ketvirtadienio vakarą 19.30 val. tik per LNK.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (97)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės