Lietuvos radijo vasaros kelionių žemėlapyje – Lazdijai, pasienio rajonas trijų kelių sankryžoje. Čia buvo pastatyta pirmoji Lietuvos muitinė, kuri vėliau tapo vartais į Europą. Dabar čia svetingi dzūkai laukia keliautojų iš viso pasaulio ir siūlo jiems mėgautis vandens turizmu, dviračių ir miškingais pėsčiųjų takais, uogomis bei grybais.

Pakeliauti po regioninius parkus, pasigėrėti vandens ir muzikos spektakliu Veisiejuose lankytojus kviečia šio rajono gyventojai. Ką jie siūlo turistams, kokią naudą iš to gauna, kuo jie turtingi ir ko jiems trūksta: apie visa tai su lazdijiškiais penktadienį, liepos 15 d., tiesiogiai iš Lazdijų Nepriklausomybės aikštės Lietuvos radijo „Ryto garsų“ laidoje nuo 6.30 val. iki 10 val. ir „Lietuvos dienos“ laidoje nuo 13 val. iki 15 val.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją