Romas buvo vienas turtingiausių Lietuvos žmonių, bet, pajutus tą saldų turtų skonį, vyrui teko patirti ir tamsiąją šlovės pusę, kuri skaudžiai smogė kartu su finansine krize bei siaubingomis nelaimėmis.

Jau šį šeštadienį „Lietuvos ryto“ televizijos žiūrovus žadins antrajam sezonui sugrįžusi senjorų norus pildanti laida „Pirmi kartai. 60+“, kurioje dalinamasi ne tik senjorams aktualia šių dienų informacija, bet ir unikaliomis istorijomis, kurių herojai, laužydami mitus apie savo amžių, išpildo ilgai kauptas svajones ir pasiryžta išbandyti dalykus pirmą kartą savo gyvenime.

Šios savaitės laidos herojus – dainininkas, verslininkas Romas Bubnelis. Šiandien jis sako esantis atsipalaidavęs, gyvenimu besimėgaujantis senjoras, bet anksčiau jis buvo klestintis verslininkas, vienas turtingiausių Lietuvos žmonių, rašoma pranešime spaudai. Romui priklausė didžiulė verslo imperija, maisto prekių parduotuvių tinklas, nuosavas bankas ir net televizija.

„Turtingo žmogaus gyvenimas yra sunkus ir laimingas. Sunkus, nes labai daug reikalų, daug reikia apimti, o laimingas, kad gali daug ką duoti kitiems. Turtai keičia ir santykius. Vaikams tai labai patogu, tačiau štai antrai pusei buvo daug baimių, dažnai sakydavo, kad jau gana, nes bijojo prarasti artimą žmogų, matant, kaip jo nebūna namuose, kaip jį supa visokiausi žmonės, tiek geri, tiek blogi. Bet buvau laimingas, tik ne dėl turtų, o dėl to, kad man atrodė, jog aplink mane esantys žmonės yra laimingi“, - atviravo vyras.

Pirmąjį savo milijoną Romas uždirbo iš to, kas dabar vadinama spekuliacija: Lietuvoje pirko džinsus, megztinius ir vežė pardavinėti į Rusiją. Vėliau sekė ir kiti verslai, tačiau milijonieriaus gyvenimas ilgai netruko, nes ištikusi finansinė krizė kardinaliai pakeitė vyro gyvenimą.

„Pasikeitimas prasidėjo nuo to, kad Lietuvoje būtų ramybė, mane 9 mėnesiams pasodino į kalėjimą, paskelbė bankrotą, uždarė televiziją, radijo stotį. Likau skolingas ir jeigu nebūčiau išvažiavęs iš Kauno, dabar manęs gal ir nebebūtų, nes ir sprogdino, ir šaudė, ir degino, o ypač kentėjo šeima“, - siaubingus įvykius prisimins verslininkas.

Griūnant verslui Romas nebegalėjo mokėti algų, o durų stovėdavo skolų išieškotojai, prasidėjo net grasinimai: namai buvo apmėtyti Molotovo kokteilis, susprogdintas kieme stovėjęs automobilis. Nuo keršto kulkos net žuvo Romo tėvas. Tad atsakyti, kokia yra šlovės kaina žinomas verslininkas tiksliai negali, nes per savo gyvenimą sumokėjo gerokai per daug. Tačiau dabar visa tai jau praeityje. Dabar Romas gyvena daug ramesnį gyvenimą ir visą jį atiduoda muzikai.

„Mano didžiausia svajonė visada buvo dainuoti, filmavom klipus, darėm gyvus koncertus, tačiau per nuosavą televiziją niekada nerodė nė vieno mano klipo, nes man buvo gėda savo televizijoje rodyti save. Tačiau muzika mane lydi ir šiandien, ruošiuosi koncertams, važinėju kaip solistas, pasirodau renginiuose, šventėse, nuo arenų iki gimtadienių“, - pasakos laidos herojus.

Negana kūrybinio polėkio dainavime, Romas, pasirodo, turi ir dar vieną neišpildytą menišką svajonę – jis labai nori išmokti tapyti, todėl laidos kūrybinė komanda, pildydama senjorų pirmus kartus, jį pakvies susitikti su menininke Monisha Modesta Butautyte, kuri ne tik teptuką įduos į rankas, bet ir papasakos, nuo ko gi prasideda paveikslo gimimas.

Laida „Pirmi kartai. 60+“ – šeštadienį, 10 val., per „Lietuvos ryto“ televiziją“.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės