Epizode matyti, kad stiklainis dalyvių stipriai vartomas, sukiojamas į visas puses – vaikinai stengiasi užduotį atlikti kaip įmanoma greičiau. Viena dalyvių kiek vėliau sureaguoja į ant stalo ir stiklainyje esančius leisgyvius graužikus: „o Jėzau, jinai pusiau gyva. Numirė.“ Kiek vėliau pasisako ir vienas iš žaidime dalyvusių vaikinų: „Man atrodo, šitai labai prastai“.

Tiesa, kiek vėliau dalyviai įvykį stebėjusio realybės šou vedėjo Vytauto Mikaičio paskatinami baigti užduotį.

Jautrus ir sukrečiantis vaizdo įrašas nepraslydo ir pro vienos gyvūnų prieglaudos akis.

„Silpnų nervų žmonėms nežiūrėti...

Gaila, kad lietuviai, būdami svečioje šalyje, taip elgiasi su gyvūnais.

Laidų kūrėjai turėtų žinoti ribą tarp meilės gyvūnams ir tarp žiauraus elgesio su gyvūnais.

Gėda, o labiausiai gaila mažylių.

Kreipėmės į https://www.facebook.com/GyvunuGerovesIniciatyvos, nes taip egtis negalima ir nesvarbu, koks tai gyvūnas bebūtų“, – rašoma „Pagalba egzotiniams ir dekoratyviniams gyvūnams“ puslapyje.

Po įrašu pasipylė komentarai – gyvūnų mylėtojai tokį elgesį vadino tikru nužmogėjimu, dauguma nerado tinkamų žodžių nusakyti žaidimo idėją.

„Gyvūnų kankintojai“, „Neturiu žodžių“, „Tikrai neturėtų būti tokių dalykų“, „Žiauru tikrai.... Labai protingi ir mieli gyvūnėliai, teko net auginti, o taip elgtis žiauru!“ – rašė komentatoriai.

Delfi kreipėsi komentaro ir į TV3 atstovus – buvo prašoma įvertinti transliuojamą turinį.

„Turinio kūrėjai „Kūrybinės komanda“ nuoširdžiai gailisi ir atsiprašo sukėlę gyvūnams nemalonių pojūčių. Visi gyvūnai sveiki ir grąžinti atgal į parduotuvę, iš kurios buvo paimti. Šiandien projekto dalyviai sudalyvaus kitoje užduotyje, kuria gyvūnams sieks padėti. Jie vyks į arklides, jas valys bei kitaip mokysis pasirūpinti gyvūnų gerove“, – tikino populiaraus realybės šou turinio kūrėjai iš „Kūrybinės komandos“.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)