„Mūsų žmonės kartais pamiršta, kad esam Lietuvos dainininkai ir mes uždirbame tiek, kiek uždirba liaudis. Nereikia maišyti su užsienio atlikėjais, Lietuvos artistai nėra milijonieriai, kad ir tokie kaip aš, kurie rinko arenas. Tą, ką uždirbi, pusę atiduodi mokesčiams“, – pasakojo Radži.

Dainininkas Panevėžyje turi ištaigingai įrengtą dviejų kambarių butą. Ant sienos kabo Radžio portretas, o specialioje sekcijoje saugomos aukso atsargos. Radžis jau keliais savaites sėdi užsidaręs bute, vienui vienas. Iš liūdesio ir neturėjimo ką veikt dainininkas pradėjo kurti „Tik Tok“ įrašus. Bet gyvena jis neramiai – bijo dėl ateities, nes santaupų neturi, o reikia mokėti mokesčius.

„Niekada neatsidedu juodai dienai, todėl, kad juoda diena man asocijuojasi su mirtim. Jau lauk mirties, nusipirk grabą ir lauk. Aš taip neplanuoju“, – sako Radži.

Karantinas ir taupymas išeis į naudą, tikisi Radžis. Nes paskutiniais sotaus ir gero gyvenimo mėnesiais dainininkas pastambėjo.

„Laikausi dietos, nes aš pasižiūrėjau laidą „KK2 penktadienis“, kai pamačiau savo mordą, tai galima nugriūti, supranti, va šitokia morda“, – savo pastambėjimą Radžis vaizdžiai rodė žurnalistei Laisvai Gutauskienei, rašoma pranešime spaudai.

Susilaikymas ir badavimas Radžiui ne naujiena, visa tai jis patyrė augdamas vaikų namuose, nes, dainininko žodžiais tariant, tose įstaigose pertekliaus nebuvo. Radžis tikisi stebuklo, kad karantinas ir korona baigsis iki žiemos švenčių, iki geriausiai apmokamų dienų metuose.

Kad ir kaip viskas susiklostytų, Radžis pašalpų neprašys – kad ir kiek tuščios būtų kišenės. Jei bus striuka – eis dirbt. „Eisiu taksi vairuoti, turiu diplomą virėjo. Kaip ir juokaudavau, eisiu skust bulvių“.

Visa išsami Radži karantino ataskaita tiesiai iš Panevėžio – šį pirmadienio vakarą, 19.30 val., LNK laidoje KK2.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės