Tiesa, pirminis planas buvo kitoks. Ant scenos R. Kirilkinas pasirodė su savo partnerėmis Egle Jackaite ir Birute Petrikyte. Būtent B. Petrikytei buvo patikėta vaidinti T. Turner, R. Kirilkinui atiteko Viliaus Tarasovo, o Eglei – Violetos Tarasovienės vaidmuo.

Teisėjams vertinant trijulės dainą, R. Kirilkinas juokais tarstelėjo, jog būtent jis norėjo įkūnyti T. Turner.

Po pasirodymo į grimerinę nuskubėjęs R. Kirilkinas nusprendė imtis veiksmų – persirengė, užsimaukšlino peruką, apsiavė aukštakulnius ir darsyk žengė ant scenos. O į savo pasirodymą nepasikuklino įtraukti ir laidos vedėjo A. Valinsko.

R. Kirilkinas ir A. Valinskas

TV3 projektas „Trys muškietininkai“, į trio subūręs didžiausias šalies žvaigždes šį sekmadienį kvies prisiminti laikui nepavaldžias dainas.

Žiūrovai pamatys viską, kas aprėpia scenos meną: dainavimą, šokį ir profesionalią vaidybą. Tarpusavyje čia rungsis dainininkai, šokėjai, aktoriai ir kitos Lietuvos garsenybės.

Dalyvių pasirodymus vertins humoro nestokojanti komisija, kurioje - Kristina Kazlauskaitė, Vytautas Lukočius, Nerijus Juška ir Alanas Chošnau.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (414)