Visų nuostabai, po šia kauke slėpėsi ne kas kitas, o dažnai po kitomis kaukėmis spėtas aktorius Dominykas Vaitiekūnas, rašoma pranešime spaudai.

„Išdūrė visą komisiją“, – nuėmus kaukę, komentavo laidos vedėjas Giedrius Savickas.

„Komisijos spėjimai manęs netrikdė. Aš supratau, kad matomi viešumoje žmonės yra priklausomi nuo apie juos susikurto įvaizdžio ir kai jo nelieka, labai sunku vien iš balso skambesio identifikuoti asmenybę. O šiame projekte iš mūsų yra atimama išvaizda ir žmonės turi vertinti tave remdamiesi visai kitais dalykais“, – pasakoja garsus aktorius pridurdamas, kad tam, jog paslėptų savo tikrąjį balsą, teko nemažai pasukti galvą.

„Mano balsas natūraliai yra pakankamai aukštas. Todėl aš turėjau jį prikirpti, kad girdėtųsi kuo mažiau krūtinės ir jis taptų dar aukštesnis bei panašesnis į moterišką. Kitas dalykas – savo koncertuose aš visiškai nedainuoju angliškai. Taigi, kad sumėtyčiau pėdas rinkausi kaip tik tokias dainas. Be to, stengiausi pridėti kuo daugiau manieros, artikuliacijos į savo tarimą. Manau tai ir supainiojo visus“, – šypsosi jis.

Anot Dominyko, nuslėpti dalyvavimą nuo savo aplinkos nebuvo sunku, nes po tiek spėliojimų buvusiuose sezonuose daugelis jau nebesitikėjo išvysti būtent jį dainuojantį po kauke. Be to, net jeigu ir sulaukdavo žinučių su klausimu – ar kartais po kauke nesislepi tu, Dominykas turėjo labai paprastą atsakymą: „Nebuvo nė vienos kas paklaustų tiesiai į akis, o socialiniuose tinkluose ar bendraujant žinutėmis lengviau išsisukti. Visiems atsakydavau taip: ne tu pirmas ir ne tu paskutinis mane spėji po visomis kaukėmis. Po Žiurkėnu, patikėk, irgi gali būti bet kas!“

Aktorius sako: „Esu svarstyklės. Todėl ir sulaukęs skambučio, ilgai svarsčiau ar man reikia veltis į šitą avantiūrą. Juokingiausia tai, kad projekto režisierė mano dvejones suprato kaip sutikimą ir kol aš galvojau, kad svarstau, jau dalyvavau projekte. Buvo tik viena baimė. Tuo metu kai vyko filmavimai, aš buvau išvykęs iš Lietuvos ir buvo labai didelis klausimas, spėsiu ar ne į pirmą filmavimą“, – pasakoja jis.

Artėjantį sekmadienį šou „Kaukės“ pasieks kulminaciją – visos kaukės bus nuimtos ir, svarbiausia, paaiškės, kas taps trečiojo sezono nugalėtoju. Viskas bus atiduota į žiūrovų rankas. Maža to, balsuodami už savo mylimiausią kaukę finale padarysite ir gerą darbą, nes visi už balsus surinkti pinigai bus skirti padėti Ukrainai.

Artėjant didžiausiai šių metų kulminacijai Dominykas Vaitiekūnas taip pat turi ko palinkėti: „Kaip jau pasakojau siužetuose, nors pats esu kaupikas, bet man labai svarbu, jog žmonės atsigręžtų į gamtą. Todėl artėjant šventėms siūlau dovanoti vieni kitiems ne kuo daugiau daiktų, o, pavyzdžiui, nueiti į mėgstamo atlikėjo koncertą. Man labai smagu, kad dalyvavau „Kaukėse“, kur kūrybinei komandai svarbu, kas vyksta pasaulyje. Dažnas iš mūsų galvoja – neturiu pakankamai pinigų, tai ką aš paaukosiu? O čia juk kiekvienas galite atiduoti bent vieną balsą už patikusią kaukę ir tuo pačiu padaryti gerą darbą.“

Didysis šou „Kaukės“ finalas – jau artėjantį sekmadienį, 19.30 val., tik per LNK.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės