Prasidėjo LNK televizijos projektas „Kaukės“. Pirmojoje laidoje ant scenos žengė ir savo pasirodymais stebino šešios visiškai naujos ir dar nematytos kaukės: Slibinas, Kaktusas, Žuvis, Pipiras, Bulvės ir Kirmėlė.

Laidos pabaigoje penki komisijos nariai turėjo nuspręsti, kieno ilgai slėpta tapatybė bus atskleista. Dėl išlikimo kovojo dvi kaukės: Bulvės ir Pipiras. Deja, bet vos prasidėjęs įspūdingas projektas baigėsi Bulvėms. O didžiausia vakaro staigmena visiems tapo tai, kad po šia kauke slėpėsi vienas žinomiausių sportininkų pramogų pasaulyje Ramūnas Vyšniauskas, geriau visiems žinomas Vyšniuko pravarde.

„Lipti į sceną aš nebijau ir nežinau kas tai yra scenos baimė, bet prisipažinsiu – su šita kauke būti labai karšta, prakaitas tiesiog žliaugia upeliais kaip po labai geros treniruotės. Šiaip gaila, kad iškritau. Pirmoje dainoje stovėjau ir nejudėjau, nes galvojau, kad kitaip išsiduosiu. Bet dabar, man atrodo, kad jeigu būčiau šokęs kaip per antrą pasirodymą, mane komisija gal ir būtų palikusi“, – šypsosi jis.

Žinomas vyras sako, kad buvimas scenoje su kauke šiek tiek primena varžybas: „Sporte tu būni visą laiką įtampoje ir atsipalaiduoji tik tada, kai padarai savo užduotis. Čia buvo lygiai tas pats. Jauti įtampą, nes juk turi scenoje parodyti ką gali, o nulipus ateina palaima. Bet, jeigu atvirai, sporte daug sunkiau.“

Daugelis žino gajų mitą, kad bulvės sportuojantiems nėra sveika. Tačiau Ramūnas sako, kad anaiptol tai nėra tiesa. „Žinokite, olimpiadoje didžiausios eilės prie greito maisto restoranų. Pradedant lengvaatlečiais, krepšininkais, tenisininkais ir visais kitais – visi stovi prie tų bulvių. Todėl kai išgirdau, kad turėsiu būti Bulvės, labai apsidžiaugiau, nes aš pats jas labai mėgstu ir valgau.“

Ramūnas mėgsta įvairias avantiūras. Tačiau tuo, kad pasiryš ne tik lipti į sceną su kauke, bet ir uždainuos, mažai kas tikėjo.

Visi puikiai žino, kad jis mėgsta pasinerti į įvairias avantiūras. Maža to, Ramūnas sako nebijantis, kad dabar jį pradės vadinti nauja pravarde, nes senoji tiek visiems įsikalusi į galvą, kad net Bulvės jos nenustelbs.

„Visiems, kurie slepiasi po kaukėmis, norėčiau palinkėti neatsiskleisti ir kuo ilgiau išlikti projekte. Man labai patiko ir tikrai norėjau likti ilgiau, bet yra kaip yra. Iš kitos pusės, nenukentės darbai ir galėsiu grįžti į juos pilna koja“, – sako žinomas vyras.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės