Kaip rašoma pranešime spaudai, pirmoji scenoje pasirodė Austėja Lukaitė. Aktorė atliko „Eurovizijoje“ suskambėjusią dainą. Teisėjai sakė, kad šis pasirodymas – fantastiškas ir kartelė užkelta aukštai. „Labai džiaugiuosi, kad pasirodymas praėjo. Galėčiau iš naujo ir geriau“, – kalbėjo A. Lukaitė.

Aktorius Jokūbas Bareikis atliko rimtą kūrinį, o teisėjai negailėjo komplimentų. „Tu šiandien sprogai, sudrebinai sceną. Nepamenu tokio galingo balso projekte. Ačiū, kad čia esi“, – sakė S. Urbonavičius-Samas.

Aktorių duetas Marius Repšys ir Inga Šepetkaitė paruošė pop muzikos pasirodymą. „Mes padarome klaidų su dainų pasirinkimais. Ir čia tas kartas. Esate kur kas geresni, nei tokiam reikalui, kuris buvo ant scenos“, – sakė S. Prūsaitis. „Esate charizmatiški žmonės. Mariau, šioje dainoje man pritrūko muzikalumo“, – sakė M. Mikutavičius. „Mes padovanojome visiems šventę“, – gynė savo mokinius S. Urbonavičius-Samas.

Vienas populiariausių Lietuvos „youtube'rių“ Gediminas Gabalis padovanojo teisėjams geriausias emocijas – Marijui patiko vaikino mimikos. „Iš tavęs gavome daug meilės ir šilumos. Nieko nekeisk savyje“, – gyrė J. Arlauskaitė-Jazzu.

Dviejų dukterų mama, nuomonės formuotoja Julija Žižė savo dainą skyrė visiems, kenčiantiems nuo priklausomybių. „Kai žmogus yra gražus, sceniškas ir talentingas, iš jo reikalaujama daugiau. Tu gali pakeisti savo istoriją“, – sakė J. Arlauskaitė-Jazzu.

Aktorė Lina Rastokaitė scenoje atliko Lady Gaga hitą. Tiesa, jis suskambėjo labai netikėtai! „Pasijaučiau, kaip užsienio kabarete“, – sakė Samas. „Trys žodžiai – kosmosas“, – pagyras žėrė J. Arlauskaitė-Jazzu.

Šokėjai RSA parodė, kad ne tik puikiai šoka, bet ir dainuoja. „Labai gera matyti, kad kiekvieną kartą jūs vis aukštyn ir aukštyn“, – sakė S. Prūsaitis.

Teatro aktorius ir režisierius A. Storpirštis scenoje atliko grupės „Coldplay“ dainą „Viva la vida“. Jis rinkosi iš dainų, kurios turi kokią nors istoriją arba yra apie istoriją. „Esi artistas iš didžiosios A“, – gyrė J. Arlauskaitė-Jazzu. S. Prūsaitis panoro išsaugoti savo mokinį ir užleido jam auksinę kėdę. Tai reiškia, kad Ainis keliauja į kitą finalą – pirmojo finalo vakarą už jį nereikėjo balsuoti.

Tryliktasis projekto dalyvis – video tinklaraštininkė, „TikTok“ žvaigždė Dejmukas. Daugiau nei 9000 balsų sulaukusi interneto įžymybė su griausmu grįžo į projektą. „Labai švelnus, nuoširdus, jautrus pareiškimas“, – gyrė M. Mikutavičius. „Labai norėjau, kad tu sugrįžtumei į projektą“, – sakė J. Arlauskaitė-Jazzu.

Televizijos laidų ir renginių vedėjas, oreivis Giedrius Leškevičius pasirodė puikiai, S. Prūsaitis patarė būti šiek tiek blogesniu! Visi teisėjai gyrė Giedriaus muzikalumą ir vokalą.

„Tai buvo S. Prūsaičio karjeros piko išpildymas“, – pokštavo J. Arlauskaitė-Jazzu apie „Twosome“ pasirodymą. Ši grupė – geriausios nuotaikos užtaisas!

Virtuvės šefas Gian Luca Demarco lipo į sceną sirgdamas. Tačiau noras dainuoti yra kur kas didesnis nei liga! „Esi žmogus – šventė. Lik ir švęskime toliau“, – sakė J. Arlauskaitė-Jazzu. „Tikiu, kad Lietuva palaikys šį dalyvį“, – balsuoti ragino S. Prūsaitis.

Vizažo meistrė, grožio salonų įkūrėja Milita Daikerytė pasirodė pati paskutinė. Nuomonės formuotoja itin atsakingai ruošėsi šiam pasirodymui. Teisėjai žėrė pagyras, o Jazzu plojo atsistojus. „Neįsivaizdavau, kad galėčiau būti laimingesnė“, – savo mokinę gyrė J. Arlauskaitė-Jazzu. „Esi savo vietoje, žvėris“, – sakė M. Mikutavičius. „Nesakiau to per aštuonerius metus. Šį vakarą tai geriausias pasirodymas“, – sakė S. Prūsaitis.

Dėl išlikimo kovojo Marius ir Inga bei J. Žižė. Dalyviams atlikus išlikimo dainas, teisėjai nusprendė, kad namo važiuoja J. Žižė – ji atsisveikino su projektu.

Laidos akimirkos:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (14)