Šįkart kartu su 8 ryškiausiais šalies veidais nusikelsime į paslaptingąją Kubą, rašoma pranešime spaudai.

Į didįjį nuotykį leisis 4 beprotiškai žavios, ir lygiai taip pat beprotiškai skirtingos pramogų pasaulio atstovės. Tai – daugybės žmonių širdis jau seniai besinešiojanti viena mylimiausių televizijos laidų vedėjų Jurgita Jurkutė, tūkstančius gerbėjų ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje turinti dainininkė Monika Liu, ryškiausiuose šių dienų šalies filmuose pagrindinius vaidmenis kurianti aktorė Ugnė Zavistauskaitė ir moteris, kurią gaubia daugybė paslapčių. Tai – Venesueloje užaugusi lietuvių kilmės aktorė Gailė Butvilaitė.

Nuo šių moterų nė kiek neatsilieka ir tokie pat garsūs vyrai, savo žvilgsniu galintys ištirpdyti net ir šalčiausios lietuvaitės širdis. Salsos receptą pasiruošęs sužinoti įvairių projektų dalyvis bei dainininkas, kurio veidą visuomet puošia šypsena – Norbertas Liatkovski. Jam nė kiek nenusileidžia daugybę talentų turintis kitas vyras – aktorius bei atlikėjas Edgaras Bechter. Į Kubą bent dalelę Lietuvos – juk krepšinis visuomet rusena mūsų širdyse – pasiryžęs nuvežti ir krepšininkas Simas Buterlevičius. O taip pat – garsus šalies aktorius Tadas Gryn.

Vos šių žmonių kojos palies Kubos žemę, jie nejučia kiekvieną akimirką ims judėti salsos ritmu. O didžiausiu jų ramsčiu šioje kelionėje taps 8 vietiniai profesionalai – beprotiškai aistringi Kubos šokėjai. Jiems salsa – kur kas daugiau nei tik pramoga. Tai yra jų gyvenimo būdas.

Kartu su šiais profesionalais, lietuviai mokysis šokti, tačiau repeticijų salė – tik pirmoji ir paprasčiausia stotelė. Kiekvieną kartą poroms teks pasirodyti vis kitoje vietoje – neįtikėtino grožio ispanų keliautojų pastatytose Havanos aikštėse, paprastose gatvėse, kiemuose, kuriuose gyvena vietiniai ar net spindinčiuose Karibų jūros paplūdimiuose.

Kiekvienos poros – lietuvio ir kubiečio – pasirodymus vertins eiliniai žmonės. Taksistai, praeiviai, šio šokio mylėtojai, o gal nedidelės parduotuvės spalvingoje gatvėje savininkai. Tačiau niekada nevertėtų pamiršti, kad nesvarbu, kokia profesija žmogus beužsiimtų, Kuboje salsą žino kiekvienas. Vietiniai ja kvėpuoja.

Dalyvių išlydėjimo akimirkos:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją