Dešimt metų ir tūkstančiai kilometrų link muzikos

Iš pirmo žvilgsnio kauniečio Luko ir Kenijoje gimusio Anyanyos istorijos gali pasirodyti visiškai skirtingos. Tačiau patys dvikovos priešininkai mano, kad jos – be galo panašios, nes tiek Anyanya, tiek Lukas link savo svajonės būti didžiojoje scenoje ėjo daugiau nei dešimt metų.

„2009 metais atvykau į Ukrainą studijuoti medicinos – tuo metu dainuodavau tik sekmadieniais, bažnyčioje. Tačiau baigęs mokslus ir kelis metus padirbęs chirurgu supratau, kad negaliu be muzikos – ji yra tai, kam noriu atiduoti visą, o ne tik dalį savęs“, – pasakoja Anyanya.

Jam pritaria ir Lukas, kuris „Lietuvos balso“ projekte dalyvauja trečią kartą – pirmasis buvo prieš dešimt metų.

„Per tiek laiko supratau, kad muzika man yra viskas – kad nebegaliu jos palikti antrame plane. Deja, tik iš muzikos gyventi yra nelengva, todėl dažnai savo svajonę apleisdavau, pasiduodavau, bet su laiku supratau, kad jeigu nori kažko pasiekti, turi kūrybai ir scenai atiduoti visą save, kompromisams nelabai yra vietos“, – atvirauja Lukas.

Vienas unikaliausių balsų Lietuvoje

Lukas Bartaška ir Anyanya Udongwo susitiko Beno Aleksandravičiaus-Ba komandoje. Benas prisipažįsta, kad nematydamas Luko, dar prieš atsisukdamas jis galvojo, kad Lukas, galbūt, taip pat yra juodaodis.

„Jis turi tikrai unikalų balsą, tokie mūsų krašte yra labai reti“, – pastebi Benas, o jam pritaria ir projekto vokalo mokytoja Rosita Čivilytė. „Pasiklausyk, Lukai, argi čia ne tu...? – skambant „Grammy“ laimėjusios grupės „Black Pumas“ vokalisto balsui Luko klauė Rosita.

„Taip, žinau, kad turiu unikalią dovaną – labai noriu su ja gyvenime dar kažką nuveikti. Ir... nebegaliu laukti: man jau 32 metai, metas pilnai pasinerti iš muziką, gyventi iš jos, nešvaistyti savo talento“, – atviravo ir pats Lukas.

Abu muzikantus Benas Aleksandravičius vadina vienais gabiausių, unikaliausių ir sunkiausiai dirbančių savo komandoje.

Deja, ruošiantis dvikovoms muzikai pasišventę talentai patirs ir nenumatytų iššūkių: Anyanyai bandant atvykti į antrąją repeticiją jis strigs Ukrainos pasienyje, todėl repeticija vyks nuotoliniu būdu iš degalinės, kurioje Anyanyai teks nakvoti.

„Lietuvos balso“ dvikovų užkulisiai:

Kaip duetui seksis šiuos iššūkius įveikti ir kaip atrodys dviejų Beno Aleksandravičiaus favoritų pasirodymas, bus galima pamatyti jau šį sekmadienio vakarą, „Lietuvos balse“, 19.30 val., per LNK.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją