Ingrida Tamošaitienė muzikos pasaulyje geriau žinoma, kaip Ledi Ais, šį sekmadienį į sceną lips po dešimties metų pertraukos. Prieš dešimtmetį išleidusi tokius hitus, kaip „Laukiu tavo laiško“ ir „Jis“ praeityje garsi atlikėja visuomet karaliaudavo radijo stočių topuose, kol vieną dieną, jos muzikinė karjera sustojo.

„Buvau pop scenoje keletą metų ir išleidau dainas, kurios tapo tikrais hitais. Tuo metu man atrodė, kad tai, ką aš darau buvo neverta dėmesio ir neįdomu man pačiai. Turėjau didelį gerbėjų ratą, žmones, kurie klausė mano muzikos, bet man atrodė, kad aš noriu daryti visai ką kitą. Norėjau viską daryti daug profesionaliau, tačiau kadangi man taip profesionaliai, kaip norėjau, daryti visko nepavyko, aš nusprendžiau, kad man išvis nebereikia dainuoti“,- apie prieš dešimtmetį buvusią šlovę pasakoja Ingrida.

Kaip rašoma spaudos pranešime, tapusi muzikos prodiuserio Viliaus Tamošaičio, dar geriau žinomo, kaip „Gerai Gerai“, žmona ir susilaukusi dviejų sūnų bei atsikvėpusi po ilgos tylos muzikoje, Ingrida nusprendė sugrįžti.

„Kai pagaliau atėjo ramybė į širdį ir aš pradėjau girdėti savo verkiančią sielą, kuri taip nori eiti į sceną, nusprendžiau grįžti į sceną. Kiek būdavau koncertų, tikrąją to žodžio prasme verkdavau jei ne išorėje, tai viduje, galvodama kodėl ir aš nesu scenoje, juk turiu ten būti“,- apie norą sugrįžti į didžiąją sceną kalba Ingrida.

„Man jau dabar ir taip yra šventė. Nes pagaliau viskas baigėsi - ruošimasis pasirodymui ir jaudulys. Jau nebesvarbu, kaip viskas pasibaigs, jau yra šventė pagaliau pabūti ant tos scenos. Noriu vėl sugrįžti. Galbūt mane prisimins mano klausytojai, kurie klausė mano dainų“,- prieš pasirodymą „Lietuvos balse“ kalbės Ingrida Tamošaitienė.

Ar praeityje garsiai atlikėjai pavyks atsukti mokytojų kėdes ir „Lietuvos balsas“ taps vieta, kurioje atgims buvusi Ledi Ais šlovė – pamatyti bus galima jau šį sekmadienį 19:30 per LNK.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)