„Savo dydžio aukštakulnius gavau tik kelios dienos prieš filmavimą. Vaikščiojau su jais namie nuolat, bet nepagalvojau vieno dalyko – Inga Valinskienė šiame pasirodyme stovi ir visas emocijas išreiškia rankomis. Maniau, kad jeigu moku vaikščioti tai vienas juokas bus su jais stovėti, bet nė velnio! Jau repeticijų metu pajutau, kaip dreba kojos. Dar daugiau streso suteikė, nes žinojau, kad komisijoje sėdės pati Inga. Labai bijojau, kaip ji sureaguos. Šis įkūnijimas man buvo pats sunkiausias. Galiu pasakyti tik vieną – dabar daug labiau gerbiu moteris, nes vien stovėti su aukštakulniais yra labai sudėtinga. Man tai buvo sunkus fizinis išbandymas“, – pasakoja Žygis.

Tuo metu Gabijai teko susidurti su emociniais iššūkiais: „Man buvo baisiausia nesusijuokti, nes aš žinojau, kad mes scenoje atrodysim juokingai. Net namuose repetuojant sulaikyti juoką buvo sunku. Tiesa sakant, jeigu būčiau žinojusi, kad komisijoj sėdi Edmundas Kučinskas, būčiau atsisakiusi iš viso lipti į sceną“, – prisipažįsta atlikėja.

Niekam ne paslaptis, kad Žygis ir Gabija pora ne tik scenoje, rašoma pranešime spaudai. Tiesa, visų pirma įsiplieskė judviejų jausmai ir tik po kurio laiko apgludinę aštrius kampus pora nusprendė įkurti grupę „Zygga“.

„Mes kartu jau virš šešerių metų. Aš pirmoji pastebėjau Žygį, nes jis studijavo vienoje grupėje su mano bendraklase. Pamenu tada jai pasakiau – šitas geras! O jinai man atrėžę – net nežiūrėk! Jis užimtas!“. Tai ir baigėsi ši simpatija. Po kažkurio laiko mane užkalbino pats Žygis, bet ir vėl niekas neišsirutuliojo. Per tą laiką jis išsiskyrė su tuometine drauge ir aš jį pamačiau socialiniame tinkle. Kadangi galvojau, kad aš pirma tikrai nekviesiu jo į draugus, tiesiog uždėjau patiktuką ant jo nuotraukos, kad atkreipčiau dėmesį. Jau tą pačią dieną susidraugavome „Tinder“ programėlėje, nes tuo metu ja abu naudojomės. Susirašinėjome. Tuo metu aš buvau „Žalgirio“ šokėja ir po vienų varžybų, aprėkta vadovės, apsiverkusi važiavau autobusu. Žygis man parašė ir pakvietė drauge keliauti į klubą. Aš atsisakiau, bet ne dėl to, kad nenorėjau, o dėl to, kad bijojau eiti į pasimatymą“, – pažinties pradžią prisimena Gabija.

„Aš jai parašiau – duodu tau vieną valandą susiruošti! Tą vakarą susitikome ir esame kartu iki šiol kiekvieną dieną“, – šypsosi Žygis.

Jų dviejų meilės istorija nesibaigia iki šiol. Prieš metus laiko vieno realybės šou metu tiesioginiame eteryje Žygis priklaupė ant vieno kelio ir paprašė Gabijos rankos. Tiesa, atlikėja juokiasi, kad šio žingsnio laukė labai ilgai, tačiau spaudimo mylimajam niekada nedarė: „Aš niekada nenorėjau išprašyti žiedo. Norėjau, kad Žygis tai padarytų savo noru. Aišku, mano močiutė dažnai sakydavo – jeigu myli, tai kur žiedelis? Bet iš to mes tik pasijuokdavom.“

„Labai juokinga būdavo, nes aš mačiau, kad Gabija tikisi to iš manęs. Aš tik nusiveždavau ją į kokią Nidą, jinai jau galvodavo – gal dabar? Nueidavau į virtuvę atnešti sumuštinių, galvodavo, kad nuėjau žiedo“, – šypsosi Žygis.

Sužadėtiniai prisipažįsta, kad jau gyvena vestuvių nuotaikomis: „Viskas jau suplanuota, kvietimai išsiuntinėti. Norėjome susituokti 22-ų metų 22-ą dieną. Taigi vestuvės įvyks rugpjūtį, pirmadienį“, – džiaugiasi Žygis ir Gabija.

Kaip būsimiems sutuoktiniams seksis įkūnyti Ingą Valinskienę ir Edmundą Kučinską? Pamatysite jau šį šeštadienį, 19.30 val., tik per BTV.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės