LNK laidoje „Bus visko“ vyras pasakojo, kad vos gimusi dukrelė išgyveno tik trisdešimt dvi dienas, mergaitė gimė su širdies problemomis.

„Tik labai stiprus žmogus gali tai išgyventi“, – sakė pašnekovas. Vyras atviravo, kad pagalbos ir dvasinės ramybės ieškojo įvairiais būdais. Vienas jų buvo gamtos medicina, kuria užsiima šamanai Amazonės džiunglėse.

Sulaukęs bičiulio pasiūlymo vykti į Peru ilgai dvejojo, tačiau po ilgų svarstymų, galiausiai pasiryžo sudalyvauti ceremonijoje, kuri toli gražu nepriminė to apie ką kalbama įvairiuose forumuose.

„Viską teko išgyventi, nuo bandymo pabėgti nuo savęs iki mirties. Atrodė, kad tai paskutinė gyvenimo akimirka, tu nebegali kvėpuoti ir tuoj mirsi“, – laidoje pasakojo vyras.

Donatas atviravo, kad šamaniškų apeigų metu vyko stiprus ir labai nemalonus apsivalymas, kurio metu visą laiką pykino.

Dukrelės netektis paskatino vyrą ieškoti gyvenimo prasmės, eiti dvasingumo kelio ir nuolatos įveikti savo galimybių ribas. Donatas ėmė lankyti įvairiuose seminaruose, stovyklose, meditacijose bei dvasinėse praktikose.

Vyras atsisakė alkoholio, ėmė keltis labai anksti rytais, daug sportuoti, maudytis lediniame vandenyje. Galiausiai pats ėmė organizuoti vyriškumo stovyklas. Viena ekstremaliausių vyksta kalnuose, kurioje vyrai tris dienas kopia į kalną be maisto ir vandens.

„Tris paras nieko nevalgai, negeri, eini per sniegynus ir žinai, kad turi tik sniegą. Žmogui užtenka vos dvidešimt keturių valandų, kad pavažiuotų stogas“, – atviravo Donatas.

Savo stovyklose Donatas vyrams padeda geriau pažinti save išvedant juos iš komforto zonos. Jis atviravo, kad didžiausia mūsų visų baimė yra mirtis, todėl atsidūrus ekstremaliose situacijose ji mums neleidžia blaiviai mąstyti.

„Realiai mes taip gerai gyvenam, kad to nejaučiam, bet jūs išeikit iš savo komforto zonos ir suprasite, kokie jūs iš tikrųjų esat”, – pasakojo vyrų vedlys.

Donatas atskleidė ne tik tai, kas yra vyriškumas, kaip jį auginti, bet ir kaip pasiekti užsibrėžtų tikslų, įgyvendinti svajones ir susikurti darnius santykius.

Po dukrelės mirties vyras pasuko skirtingais keliais su buvusia žmona, tačiau laimę atrado su „Misis Monakas 2017“ nugalėtoja Natalija.

Tad kokios vyro savybės sužavėjo gražuolę, kaip išmokti būti laimingiems ir kaip teisingai auklėti berniukus, kad jie užaugtų vyriškais vyrais – jau šį antradienio vakarą, 20 val., laidoje „Bus visko“ per LNK.

Aukštyn kojomis Donato gyvenimą apvertusi dukrelės mirtis:

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją