Šį sekmadienio vakarą šou „Kaukės“ televizijos žiūrovai ir komisijos nariai išgirs pačių kaukių užuominas, kurios padės lengviau įminti visus kamuojantį klausimą – kas po kauke? Vis dėlto po intriguojančios Lėlės užuominos visi penki komisijos nariai liks be žado. O pasakytas trumpas sakinys privers ne menkai pasukti galvas, rašoma spaudos pranešime.

Maža to, didžiausia vakaro intriga taps naujos kaukės pasirodymas. Apsaugai į sceną vedant Saulę visi garsiai pasitiks susižavėjimo šūksniais ir pagyromis: „Aš pasijutau iš karto kaip vaikystėje, kai tam lopšelyje gulėdavai ir būdavo tas kabantis, grojantis, besisukantis žaislas, aš tuos atsimenu laikus. Tas veidas taip ramina,“ – kalbės atlikėjas Vidas Bareikis. Tuo metu Monika Liu sakys: „Kokia ji žaisminga! Kokia ji artistiška!“

Šou "Kaukės"

Dar labiau visus nustebins Saulės atlikta daina ir pasirodymas. Po jo visi komisijos nariai vienbalsiai tvirtins, kad didžiojoje „Kaukių“ scenoje – tikra žvaigždė. „Mes apšalę, iš tikrųjų!“ – neslėps Rūta Ščiogolevaitė.

„Saule, aš noriu padėkoti už tokį šviesų pasirodymą, nes labai mums trūksta šiam pasaulyje šviesos. Tu tokia, lyg gyduolė, čia atėjai ir savo šiluma pasidalinai, mes iškart tapom geresni“, – padėkos žodžiais malonins Monika Liu.

Projekto senbuviai taip pat neatsipalaiduos ir sugebės nustebinti visus.

„Neturiu ką pasakyt. Labai patiko! Buvau nustebintas, šokau, dainavau ir galvojau vau! Nu, Slibine, vau! Šį kartą buvo geriau, negu visus kartus prieš tai!“ – po energingo Slibino pasirodymo kalbės dizaineris Robertas Kalinkinas.

„Čia yra mūsų evoliucija! Mūsų metų metamorfozė! Šitas žmogus taip įsidrąsino! Aš labai bijau, kad suplėšys tuoj savo kostiumą, suplėšys savo kaukę!“ – šmaikštaus Paul de Miko.

Abejingų nepaliekantis Burokėlis ir vėl sugebės visus panerti į gilias diskusijas. Jo pasakyta užuomina taip sumaišys visas kortas, kad Monikai Liu šaus į galvą netikėtas spėjimas: „Kažkaip primena man čia vieną iš mano buvusiųjų.“

Ar Monikos spėjimas pasiteisins? Žiūrėkite jau sekmadienį, 19.30 val., tik per LNK.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės