„A.Žukauskienė pirmą kartą pasirodys BTV eteryje, tuo tarpu A.Klivečką ir H.Vaitiekūną galima vadinti tikrais senbuviais. Jie sugrįžta iš kitų kanalų. Algimanta ves laidą apie gamtą, miškus, girininkiją, tokią pačia laidelę ji vedė kitoje televizijoje, tačiau nusprendė pakeisti kanalą. Atėjo pas mus, nes čia didesnė auditorija. Henrikas taip pat pristatys tęstinį projektą „To dar nebuvo...“. Jo laidose bus kalbama ne apie tai, kas buvo, o tai, kas dar priešaky. Kaip pats Henrikas sako, laidoje opias ir skaudžias temas jis gvildens be ašarų ir optimistiškai. A.Klivečkos laidelė bus taip pat seno formato. Tai politinė pokalbių laida, kurioje bandoma įžvelgti tai, kas paslėpta tarp eilučių“,- pasakojo BTV atstovas spaudai Laimis Benys.

Pirmadieniais BTV eteryje – dvi naujos laidos. Tiriamosios žurnalistikos laidą „Lietuvos žinių tyrimas” ves Vitalijus Zaikauskas, o vakarinę pokalbių laidą „Svarbus pokalbis” ves žurnalistė Jurga Tvaskienė.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės