Finalistai scenoje pasirodė po du kartus - paruošė naują įsikūnijimą ir kartojo vieną geriausių pasirodymų. Augustė Vedrickaitė įkūnijo estrados dainininkę Laimą Žemaitytę ir pakartojo audringą Lady Gagos įsikūnijimą. Dominykas Vaitiekūnas tapo populiariausiu Anglijos atlikėju Elton John ir pakartojo skandalingosios grupės „Ekspresas" pasirodymą. Haroldas Šklėrius virto Radži Aleksandrovičiumi ir pakartojo grupės „Lemon Joy" įsikūnijimą, o Aleksandra Metalnikova įkūnijo seksualiąją Jennifer Lopez ir pakartojo visus nustebinusį Nelės Paltinienės pasirodymą.

8-asis projekto sezonas stebino gerbėjus naujovėmis: projektą vedė nauji vedėjai - Indrė Kavaliauskaitė ir Simonas Storpirštis, o prie komisijos senbuvių - režisieriaus Vytenio Pauliukaičio, radijo laidų vedėjos Livijos Gradauskienės ir dainininkės Ingos Valinskienės prisijungė naujas komisijos narys, „Youtube" vlogeris Paulius Mikolaitis - Paul de Miko.

„Muzikinės kaukės" -8-ojo sezono finalas žiūrovams pateikė dar vieną staigmeną: projekto vedėjai susibūrė į duetus su nepatekusiais į finalą dalyviai ir uždainavo projekto scenoje. Indrė Kavaliauskaitė kartu su atlikėja Igle Bernotaityte įsikūnijo į grupę „T.A.T.U", o Simonas Storpirštis susibūrė į duetą su dainininke Donata Virbilaite ir virto grupe „Little Big".

Kiti keturi nepatekę į projekto finalą dalyviai taip pat pasiskirstė į du duetus: aktorius Robertas Lenartavičius ir renginių vedėjas Tomas Legenzovas tapo atlikėju Donatu Montvydu ir grupe „SEL", o dainininkė Julija Jegorova ir aktorius Tomas Rinkūnas įkūnijo „U2" ir Mary J. Blige.
Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (87)