BTV šou „Muzikinė kaukė“ gerbėjų laukia įspūdingas šou. Artėjant didžiajai „Eurovizijai“ vakaras skirtas prisiminti geriausius ir įspūdingiausius visų laikų pasirodymus. Todėl nenuostabu, kad visos laidos metu buvo jaučiamas ypatingas dalyvių jaudulys ir didžiulė atsakomybė.

Nuomonės formuotojai, verslininkei Simonai Nainei šį kartą teko įkūnyti 2005-ųjų metų šio konkurso nugalėtoją graikę Heleną Paparizou. Užkulisiuose ji neslėpė, kad pasiruošimas pareikalavo labai daug darbo ir pastangų. Vis dėlto šios pastangos neliko neįvertintos.

„Labai man patinka šitas kūrinys. Labai man patinka kaip tu jį atlikai, Simute. Tikrai neturiu prie ko prikibti. Kažkaip man atrodo, kad tu šiaip spindi šitam projekte, šiaip spindi gyvenime ir tavęs labai man asmeniškai norėtųsi daugiau muzikoj“, – sakė šių metų Lietuvos atstovė Eurovizijos konkurse Monika Linkytė.

Po Algirdo Radzevičiaus įkūnyto Sashos Song, aktorius Tadas Gryn neslėpė: „Aš esu pasiklydęs žmogus dėka tavęs!“

„Aš neturiu žodžių, žinai dėl ko? Ne dėl to, kad smagu jaunus žmones matyti čia. Tai yra taip tikra ir taip brandu, ką tu darai, dėl to taip jaudina, apie tavo balso grožį ir stiprumą aš net nekalbu, ir muzikalumą, ir įsijautimą, ir būtent dramatizmo sugebėjimą pateikti dainoje. Labai džiaugiuosi, kad tu esi, kad tu rodaisi, kad tu neslepi šio talento nuo Lietuvos ir pasaulio“, – po Norberto įkūnytos Conchitos Wurst kalbėjo „Radiocentro“ laidų vedėja Livija Gradauskienė.

Jai pritarė ir atlikėja Monika Linkytė ir pasidalino savo patirtimi šiame konkurse: „Man iš tiesų yra tekus garbė matyti Conchitą gyvai dėl to, kad tais metais aš dalyvavau Eurovizijoj ir atstovavau Lietuvai su Vaidu, ir tikrai puikiai atsimenu, kaip Conchita absoliučiai visus pakerėjo arenoj, niekas negalėjo atitraukti akių. Labai džiaugiuosi, kad šį vakarą buvo tokia akimirka, kai pastebėjau, kad mes visi tiesiog taip susikoncentravę į tave, Norbertai, man atrodo, kad nebuvo, kada mes tavęs negertumėm savo akimis ir savo ausimis!“

Tuo metu aktoriui Josifui Baliukevič teko išskirtinė ir gan įdomi užduotis – tapti 2005-ųjų metų Moldovos atstovais Eurovizijoje, grupe „Zdob si Zdub“.

„Tiek judančio tavęs nesu matęs, kiek mačiau šį vakarą! Ačiū už tą gerą nuotaiką, sukinius! Oj, daug fantazijų kilo!“ – po pasirodymo juokavo jo kolega, komisijos narys Tadas Gryn.

„Antras pasirodymas, kai neatitraukiau akių nuo pradžios iki galo“, – po Marijos Grabštaitės įkūnytos Lolitos Zero susižavėjimo neslėpė Monika Linkytė.

Jai antrino ir kita komisijos narė Livija Gradaskienė: „Jeigu vienu žodžiu – tai magiška! Absoliučiai magiška!“

Geriausi visų laikų Eurovizijos pasirodymai vienoje scenoje – jau šį šeštadienio vakarą, 19.30 val., „Muzikinėje kaukėje“, tik per BTV.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės