Pirmojoje laidoje dvylika projekto porų parengė prisistatymo šokius. Premjeriniame šokių vakare niekas iš šou nepasitraukė. Po komisijos balsavimų paaiškėjo, kad geriausią pasirodymą pristatė atlikėja Asta Pilypaitė ir jos partneris Belousovas. Tuo tarpu labiausiai pasitempti komisija palinkėjo ir mažiausiai balų skyrė atlikėjui Norbei ir Viktorijai Šeinker.

Porų pasirodymus stebi, vertina ir komentuoja sportinių šokių profesionalai – Lietuvos sportinių šokių federacijos viceprezidentas Virginijus Visockas, daugkartinės Lietuvos ir įvairių tarptautinių šokio varžybų nugalėtojos Lina Chatkevičiūtė ir Eglė Visockaitė.

Vedėjų mikrofonai šiemet ir vėl patikėti Vytautui Rumšui jaunesniajam ir Gabrielei Martirosian.

„Šiųmetės projekto poros – ypač skirtingos charakteriais, pomėgiais, profesijomis ir tautybėmis, tačiau visus juos vienija aistra šokiui ir užsispyrimas siekti laimėtojo titulo.

Džiugu matyti, kad jau pirmųjų repeticijų metu profesionalūs šokėjai atrado kalbą su mūsų žvaigždėmis, o šie uoliai klauso jų patarimų, be galo stengiasi ir ruošiasi artėjantiems tiesioginiams projekto eteriams.

Tikiu, kad trečiasis „Šok su žvaigžde“ sezonas bus įtempčiausias bei atnešiantis daugybę staigmenų“, – besiruošiant pirmiesiems šou filmavimams teigė LRT vyriausiasis prodiuseris Audrius Giržadas.

Kaip ir kasmet, dalyvius vertins ne tik profesionalų komisija – savo balsą už patinkančią porą kviečiami atiduoti ir projekto žiūrovai.

Vakarą, kaip jau tapo įprasta „Šok su žvaigžde“ premjerose, pradėjo įspūdingas profesionalų šou. Laidos pradžioje žiūrovai išvydo Didžiojo Getsbio dvasios įkvėptą klipą iš Užutrakio dvaro, kurį pratęsė šokėjų pasirodymas didžiojoje studijoje.

Vakaro eiga:

Pirmieji ant parketo džaivo žingsniu žengė LRT laidos „Į sveikatą“ vedėjas, vienas iš sporto bendruomenės UŽ 7 MARIŲ įkūrėjų, sporto treneris, 3 vaikų tėtis Alanas Dzeranovas ir Eglė Bertulytė.

Šou "Šok su žvaigžde" akimirkos

Alanas ir Eglė tvirtai tiki, kad gali laimėti šį projektą. Eglei iš visiško molio pavyksta nulipdyti gerą vaizdą, o Alano užsispyrimas ir noras tobulėti porą veda į priekį. „Mūsų energiją ir pasiryžimą laimėti matys tiek teisėjai, tiek žiūrovai“, – užtikrintai teigia „Šok su žvaigžde“ dalyviai.

Pora šeštadienį šokių aikštelėje demonstravo krepšininko ir palaikymo komandos šokėjos įvaizdį. „Su tokia puikia koordinacija, džaivą galima puikiai sušokti. Aš palinkėčiau kitam kartui išsirinkti sunkesnį šokio variantą“, – pagyrusi Alano figūrą ir sugebėjimą sukti krepšinio kamuolį ant piršto, patarė komisijos narė Lina Chatkevičiūtė.

Komisijos vertinimas: 18.

Antrieji pasirodė reklamos specialistė, prekės ženklo kūrėja, 2024-aisiais Vasaros paralimpinėse žaidynėse siekianti dalyvauti raitelė Roberta Orlauskaitė ir Gedvinas Meškauskas. Pora ant parketo pademonstravo jausmingą valsą.

Šou "Šok su žvaigžde" akimirkos

Roberta – raitelė, reklamos specialistė, prekės ženklo kūrėja ir mama. Pusės kojos nelaimingo atsitikio metu netekusi moteris siekia 2024-aisiais sudalyvauti Vasaros paralimpinėse žaidynėse.

Gedvinas – šokėjas, Lietuvos sportinių šokių čempionas, vicečempionas, bronzos medalininkas, Europos čempionato bronzos laimėtojas. 2019 metais su atlikėja Paula Valentaite laimėjo projektą „Šok su žvaigžde“.

„Mano didžiausias noras ir tikslas – motyvuoti žmones po bet kokių traumų ir išgyvenimų. Kartais žmonės patys nesupranta, kiek jie gali. O aš geresnio šokių partnerio nei Gedvinas šiame projekte negalėjau gauti. Labai pergyvenau, kad gal kas nenorės su manimi šokti, nes būtų sudėtingiau nei įprastai“, – pasakoja Roberta.

„Emocija, kurią mačiau ant parketo – tarsi besiskleidžianti gėlė“, – komentavo L. Chatkevičiūtė.

„Pirmas šokis visada yra nelengvas, scenos baimė aplanko visus. Tačiau man buvo svarbiausia, kad jūs šokdami perteikėte emociją. Linkiu jums drąsos“, – sakė komisijos narys Virginijus Visockas.

Komisijos vertinimas: 18.

Netrukus ant parketo žengė aktorė Aleksandra Metalnikova ir Audrius Kleišmantas. Pora sušoko audringą tango.

Aleksandra – aktorė, mama, geriausia aktorė Dalios Tamulevičiūtės profesionalių teatrų festivalyje, „Sidabrinės gervės“ nominantė už antraplanį vaidmenį filme „Pelėdų kalnas“, įvairių muzikinių televizijos projektų dalyvė ir nugalėtoja.

Šou "Šok su žvaigžde" akimirkos

Audrius – šokėjas, buvęs Lietuvos standartinių sportinių šokių vicečempionas, tarptautinių varžybų nugalėtojas bei prizininkas. Šokėjas yra atstovavęs Lietuvą standartinių šokių pasaulio čempionate ir buvęs pasaulio reitinge 16-oje vietoje. Audrius šiemet yra vienintelis „Šok su žvaigžde“ šokėjas-profesionalas, projekte dalyvaujantis pirmą kartą.

Aleksandra ir Audrius jau pirmųjų repeticijų metu suprato, kad vienam kitą jiems skyrė likimas.

„Todėl mums labai lengva bendrauti, repetuoti ir siekti bendrų tikslų. Atrodo, kad esame pažįstami jau kelerius metus, nors ką tik susipažinome“, – džiaugiasi naujai iškepta šokių pora.

„Aktorinis meistriškumas jums padėjo sušokti šitą aistringą šokį“, – Aleksandros aktorinius gebėjimus gyrė E. Visockaitė.

Komisijos vertinimas: 20.

Ketvirtieji pasirodė aktorius Mantas Vaitiekūnas su Ieva Konopliovaite. Pora nusprendė prisistatyti čia čia čia žingsniu.

Mantas – aktorius, Auksinių scenos kryžių nominantas už Šopeno vaidmenį Rimo Tumino spektaklyje „Mistras“. 2021-ieji aktoriui atnešė naujų karjeros vėjų. Valstybinio Vilniaus mažojo teatro spektaklyje „Ka/stingas“ M. Vaitiekūnas šiemet debiutuoja kaip režisierius ir scenarijaus autorius.

Šou "Šok su žvaigžde" akimirkos

Ieva – profesionali šokėja, daugkartinė Lietuvos sportinių šokių čempionė, tarptautinių varžybų prizininkė ir nugalėtoja. Poros teigimu, jųdviejų stiprybė – apsikeitimas vaidmenimis: Mantas po truputį save atranda šokėjo amplua, o Ieva save išbando aktorės rolėje. Gal tai padės jiems laimėti projektą?

„Pradžia buvo puiki, tačiau paskui ėmėte vienas nuo kito tolti. Palinkėčiau daugiau artumo šokant poroje“, – primindama, kad Ieva Konopliovaitė puoselėja jausmus savo praėjusių metų partneriui, aktoriui Arnoldui Eisimantui.

„Arnoldas man davė leidimą, tačiau aš vis tiek dar prisibijau artumo“, – šmaikštavo Mantas.

Komisijos vertinimas: 17.

Penktieji pasirodė atlikėjas, karys Jurgis Brūzga ir Katerina Voropaj. Pirmajam savo pasirodymui pora pasirinko smagų džaivą.

Jurgis – atlikėjas, dainų kūrėjas, karys-savanoris, dviejų mergaičių tėtis. Katerina – šokių mokytoja, choreografė, televizijos šokių projektų dalyvė ir nugalėtoja. Televizijos šokių projektuose ji išmokė šokti ne vieną žinomą vyrą.

Šou "Šok su žvaigžde" akimirkos

„Jurgis yra stropus mokinys. Nežinau, ar atlieka namų darbus, bet labai daug pasižymi, ką turėtų namie padaryti. Repeticijos linksmos, nekeliame vienas kitam streso. Mano tikslas supažindinti Jurgį su dešimt šokių, o apie laimėjimą kalbėti kol kas anksti“, – šypsosi Katerina.

Kaip juokauja Jurgis, jųdviejų poros stiprybė ir išskirtinumas – žemas ūgis ir greitas smūgis: „Mažiukai būna labai greiti ir vikrūs. Ką nors mes tikrai nugalėsime“.

Komisijos nariai gyrė J. Brūzgos ritmo pojūtį.

„Buvo stilinga, skoninga ir originalu. Mane labiausiai žavi, kai šou yra apie šokį. Ir tai buvo tikras džaivas“, – komentavo Lina.

„Labai gerai išpildyta choreografija, tačiau neužrieskite nosies ir per daug nesidžiaukite, nes šiame projekte jūsų laukia dar daug iššūkių“, – patikino Eglė.

Komisijos vertinimas: 22.

Šeštieji – aistringu tango užbūrę atlikėja Asta Pilypaitė ir Edvinas Belousovas.

Asta – dainininkė, muzikos pedagogė, Alytaus miesto savivaldybės tarybos narė, dviejų dukrų mama.

Edvinas – šokėjas, choreografas, šokių treneris, daugkartinis Lietuvos ir Danijos sportinių šokių čempionas, finansininkas.

Šou "Šok su žvaigžde" akimirkos

Asta ir Edvinas tikina, kad jiedu bus ta pora, kuri pasirūpina visomis detalėmis – tiek preciziškai atidirbtais šokių žingsneliais ir pasirodymais, tiek įspūdingais kostiumais.

„Į projektą atėjau norėdama išmokti kuo daugiau šokių, jų technikos, žingsnelių, laikysenos. Džiaugiuosi, kad mūsų su Edvinu matymas sutampa“, – sako Asta.

„Nežinau, ar Asta yra be galo talentinga, ar jūs praleidote valandų valandas repetuodami ant parketo. Mačiau labai gražiai išpildytą šokį“, – poros pasirodymą komentavo komisijos narė E. Visockaitė.

Komisijos vertinimas: 23.

Septinoji vakaro pora – aktorė Paulina Taujanskaitė ir Rolandas Beržinis. Pora prisistatė lėto valso žingsneliu.

Rolandas – profesionalus šokėjas ir šokių treneris. Šokėjas sukaupęs 12 metų darbo su vaikais ir suaugusiaisiais patirtį, vienas pirmųjų „Pro/Am“ judėjimo trenerių.

Šou "Šok su žvaigžde" akimirkos

Rolandas „Šok su žvaigžde“ dalyvauti ruošėsi su aktore Oneida Kunsunga, tačiau likus vos kelios dienoms iki pirmojo filmavimo, dėl sveikatos problemų aktorė nusprendė iš šou pasitraukti ir užleido vietą P. Taujanskaitei.

P. Taujanskaitė – žinoma kino ir teatro aktorė, 2020 metais „Auksinių scenos kryžių“ ceremonijoje apdovanota geriausios aktorės kategorijoje už Marytės vaidmenį spektaklyje „Vienos miško pasakos“ (rež. Yana Ross). Tais pačiais metais aktorė buvo nominuota „Sidabrinei gervei“ už geriausią aktorės vaidmenį filme „Nematoma“ (rež. Ignas Jonynas), kur atliko tokį patį vaidmenį, kokį atlieka šiandien - dalyvauja šokių projekte.

Pauliną komisija gyrė už puikią kūno kalbą. „Rolandai, reikėtų drąsiau. Manau, kad ji nėra krištolinė lėlė, su kuria reikėtų jaustis atsargiai“, – komentavo V. Visockas.

„Repetavote trumpiausiai, bet šokote tikrai ne blogiausiai“, – pastebėjo E. Visockaitė.

Komisijos vertinimas: 22.

Paskui savo sugebėjimus šokti čia čia čia pristatė ir atlikėjas Gabrielius Vagelis ir Melissa Valinovič.

Gabrielius – atlikėjas, dainų autorius, penkiskart nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos dalyvis.

Šou "Šok su žvaigžde" akimirkos

Melissa – šokių mokytoja, choreografė, trenerė, dirbanti su įvairaus amžiaus vaikais nuo vienerių metų. Projekto dalyviai teigia, kad su kitais konkursantais nekovos, nes jųdviejų tikslas – turėti gerą laiką ir išmokti sušokti kuo daugiau skirtingo žanro šokių.

„Abu esame linksmi ir pozityvūs žmonės, todėl kitiems skleisime tik gerą nuotaiką ir nuoširdumą. Dramų bus tik tuomet, jeigu norėsime pajuokauti“, – sako Gabrielius ir Melissa.

„Jūs nenuleidote nuo savo partnerės akių. Viskas gerai, tačiau jūs irgi esate aukštas ir gražus vaikinas, todėl norėtųsi, kad ir jūs save parodytumėte. Kadangi partnerė yra maža ir smulki, jums nuolat ją stebint tenka pasilenkti“, – pastebėjo komisijos narė E. Visockaitė.

Komisijos vertinimas: 19.

Devintieji šokių aikštelėje pasirodė atlikėja Eglė Jakštytė ir Vykintas Širmas. Pora sušoko itin aistringą tango.

Eglė – atlikėja, televizijos projektų dalyvė, žinoma ELEY pseudonimu.

Vykintas – įvairių televizijos projektų šokėjas, sportinių šokių treneris, teatro ir miuziklų artistas.

Šou "Šok su žvaigžde" akimirkos

„Kai susitikome pirmą kartą, pirmi Eglės man pasakyti žodžiai buvo tokie, kad ji nori, jog viskas mūsų pasirodymuose būtų kuo profesionaliau pateikta. Eglė turi savo tvirtą nuomonę, yra maksimalistė, žiūri į savo darbą kryptingai. Kai randame kompromisą, tai duoda gerą bendrą rezultatą. Mes atėjome dalyvauti, negalvojame apie pergalę, bet norime, kad kiekvienas pasirodymas būtų maksimaliai išpildytas. Mūsų pora simbolizuos charizmą ir estetiką“, – džiaugiasi Vykintas.

„Mane sužavėjo jūsų gražios nugaros, ištemptos pėdos, grakšti nugara“, – po šokio Eglę gyrė komisijos narė E. Visockaitė.

„Kaip patyręs šokių konkursų teisėjas, esu pripratęs pagal tam tikrus kriterijus centimetrais matuoti šokėjų apdarus. Tad pamatęs Eglę buvau kiek šokiruotas. Tačiau paskui supratau, kad aš ne tose varžybose“, – prisipažino V. Visockas.

Komisijos vertinimas: 22.

Dešimtieji – choreografas Marijanas Staniulėnas ir Ieva Brigita Riepšaitė, pristatę džaivo šokį.

Marijanas – choreografas, režisierius, grupės „The Roop“ choreografas ir šokėjas.

Ieva Brigita – šokėja, daugelio Lietuvos ir tarptautinių sportinių šokių konkursų nugalėtoja ir finalistė, šokių mokytoja.

Šou "Šok su žvaigžde" akimirkos

Šokėjų pora teigia, kad nemokantį šokti žmogų kai kuriais atvejais išmokyti sportinių šokių yra lengviau nei tą, kuris jau turi patirties kitų žanrų šokiuose. Su tuo jiedu kasdien susiduria repeticijų metu – Marijanui sportiniai šokiai yra naujiena.

Vis dėlto, jųdviejų poros stiprybė – gebėjimas abiems įsilieti į šokio kūrimą. „Šiame projekte aš mokinys, nes man sportiniai šokiai yra sunkūs, jaučiuosi suvaržytas tam tikrų taisyklių kūno atžvilgiu.

Svarbiausia man – būti pavyzdžiu kitiems ir sulaužyti nusistovėjusius standartus. Esu čia dėl idėjos ir vizijos“, – pasakoja M. Staniulėnas.

„Marijanas – kaip rožinis panteras. – šmaikštavo komisijos narė L. Chatkevičiūtė – Džaivas nėra klampus šokis, jums jo kiek trūko. Tačiau visi sprendimai – gražūs. Būsite įdomi, originali pora“.

Komisijos vertinimas: 21

Priešpaskutiniai lėto valso žingsniu ant parketo žengė operos solistė Jomantė Šležaitė ir Rafal Narkevič.

Jomantė – operos solistė (sopranas), tapytoja, tarptautinių dainavimo konkursų laureatė. Rafal – draudimo rizikos specialistas, modelis, šokėjas, choreografas, žaidžia krepšinį VKL.

Šou "Šok su žvaigžde" akimirkos

„Mes abu perfekcionistai ir dėl to Rafal man labai patinka. Abudu labai aiškiai žinome, ko norime vienas iš kito ir ką mes stengiamės padaryti“, – džiaugiasi Jomantė. Pora projekte išsiskirs šokių tematika. Jiedu stengsis, kad pasirodymuose šokių temos atspindėtų geriausių skaitytų knygų ir matytų filmų motyvus.

„Techniškai labai aukšto lygio šokis. Labai graži pora. Tik norėtųsi, kad jūsų emocija atsiskleistų ir kūno kalba“, – patarė L. Chatkevičiūtė.

„Labai kultūringas šokis. Galbūt jame nebuvo daug ekspresijos. Tačiau sutikčiau su Lina, šokėjai šoka visiems, kurie tuo metu stebi. Galbūt apranga neleido šokti labai energingai“, – V. Visockas

Komisijos vertinimas: 21.

Pirmąją laidą vainikavo atlikėjo Norbės ir Viktorijos Šeinker pasirodymas. Pora ritmiškąjį čia čia čia.

Norbė – atlikėjas, įvairių televizijos projektų finalininkas, muzikinio realybės šou antrosios vietos nugalėtojas.

Šou "Šok su žvaigžde" akimirkos

Viktorija – dailiojo čiuožimo choreografė, vertėja, Lietuvos sportinių šokių vicečempionė.

„Mano partneris labai gabus, per daug perfekcionistas ir truputį drama“, – juokiasi Viktorija. Poros teigimu, jųdviejų stiprybė – paprastumas ir darbas dėl kitų: „Stengsimės kiekvienam žiūrovui ir komisijos nariui sukurti šventę“.

„Braukiau brūkšnelius, kiek žingsnelių čia čia čia buvo padaryta – nubrėžiau vos 3. Pas Vitoriją galbūt buvo kokie 33“, – pastebėjo komisijos narys V. Visockas.

„Šokio metu neturime prarasti savo ašies. Jos šiandien pritrūko“, – sakė L. Chatkevičiūtė.

Komisijos vertinimas: 16.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (106)