Pirmajame atrankos ture pasirodė 11 atlikėjų. Paskutinėmis dienomis paaiškėjo, kad 12-oji pretendentė - Donata Virbilaitė - nespėjo atrankai pasirengti ir atsisakė kovoti dėl teisės vykti į Oslą, kur šiemet vyks „Eurovizija“.

Klausydama daugumos pretendentų, komisija spėliojo, kad studijoje blogai sureguliuotas garsas ir dainininkai negirdi savęs. Todėl kaip susitarę traukia pro šalį. Ypač nustebino ilgametę scenos patirtį turinti Daina Bilevičiūtė - ji taip pat nusidainavo.

Viskas paaiškėjo į sceną užlipus Sashai Song ir Norai. Jie dainavo puikiai. Tą patį galima pasakyti apie vėliau pasirodžiusias Aistę Pilvelytę bei Urtę Šilagalytę.

Aistės Pilvelytės pasirodymas atrodė išskirtinai stipriai, o kūrinys buvo pats sudėtingiausias. Net jos gerbėjais savęs nelaikantys žmonės pripažino, kad dainininkė paliko gilų įspūdį. Tiesa, daugelis pritarė komisijai, kad solistės grimas yra keistinas.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės