Vienas įspūdingiausių ir masiškiausių dvigubos šventės pasirodymų – žymiausios Lietuvos hiphopo grupės „G&G Sindikatas“ atliekama daina „Žaibo rykštė“. Muzikinis kūrinys, specialiai sukurtas laukiamiausiam, rudenį kino teatruose pasirodysiančiam lietuviškam filmui – „Tadas Blinda. Pradžia“, nukels į pačius audringiausius „Svieto lygintojo“ jaunystės laikus. Užvirs įspūdinga kova tarp Tado Blindos gaujos ir caro kariuomenės. Inscenizuotas mūšis nuo scenos išplis po visą renginio teritoriją, žiūrovai atsidurs ne kur kitur, o pačiame įvykių centre – tarp raitelių, karių ir galingų šviesos efektų.

„‚G&G Sindikatas‘ visada žavi savo įtaiga, o svarbiausia – jie daro tai, kas jiems patinka. Kurdami programą, siekėme kuo didesnės pasirodymų įvairovės, tačiau visus muzikantus ir dainininkus vienija profesionalumas – nesvarbu kokį stilių jie renkasi“,– teigia didžiojo atidarymo koncerto meno vadovė, dainininkė Rosita Čivilytė.

„Koncerte skambėsianti daina ‚Žaibo rykštė‘ – ne tik apie Tadą Blindą: ji metaforiškai pasakoja ir apie šiuolaikines bėdas – neteisybę, korupciją ir biurokratiją. Tai atsispindės ir naujajame TV3 sezone, kur aktualiausia publicistika bus pateikiama šviesesniu kampu, optimistiškesnę, gerąją gyvenimo pusę atskleis pokalbių, aktualijų laidos, o žiūrovus džiugins nauji ir jau pamilti serialai“, – pasakoja organizatoriai.

Kova ne ginklais, o kūryba, žodžiais ir muzika – jau rugpjūčio 29 dieną gyvai prie Baltojo tilto ir tiesiogiai per TV3. Kartu su „G&G Sindikatu“ čia šėls garsiausios Lietuvos žvaigždės: Rūta Ščiogolevaitė, Evelina Sašenko, Amberlife, Jurga Šeduikytė, Raigardas Tautkus ir Šampaninis choras, Marijonas Mikutavičius, Mantas, Mia, Donatas Montvydas, Evelina Anusauskaitė, „Brassbastardz“, Vaidas Baumila, „Bjelle ir Peru“, „Liūdni slibinai“ ir kt.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją