Pirmasis scenoje pasirodė Toms Kalderauskis. Latvis turi lietuviškų šaknų, todėl norėtų išmokti mūsų kalbą. Toms sulaukė kritikos dėl kūrinio pasirinkimo, tačiau išgirdo pagyrų dėl gražaus balso. Samas davė dalyviui kėdę!

O štai po jo pasirodžiusiai Vestai Ranonytei teisėjai turėjo pastabų – anot jų, mergina nesusitvarkė su daina, pritrūko tikslumo. „Dainavimo prasme buvo vidutiniška...“ – sakė Samas ir nedavė kėdės.

Edvinas Lukšys kėdės taip pat negavo. Teisėjai gyrė gražų jo balsą, tačiau pažėrė ir kritikos. „Nėra nė lašo kovingumo bei noro įrodyti, kad gali geriau“, – sakė S. Urbonavičius-Samas.

Reperė Patricija Leoško buvo įsitikinusi, kad gaus kėdę. Taip ir įvyko! Puikiai pasirodžiusi mergina sulaukė pagyrų už natūralumą ir ritmo jautimą. „Tai buvo tobula“, – sakė Justė Arlauskaitė-Jazzu.

Valstybės pareigūnas Domantas Rolis sulaukė pagyrų dėl užtikrintumo ir pasitikėjimo savimi. „Kozirį – aukštas natas – reikėjo pasilikti vienam kartui. Esi personažas su spalva“, – sakė Jazzu, o Samas davė jam kėdę.

Ukrainietė Repalo Darya daug ir atsakingai ruošėsi šiam pasirodymui. Dalyvė nustebino teisėjus – sudėtingas kūrinys nepakišo kojos. „Su tavo galimybėmis galima daryti, ką nori“, – sakė Samas ir davė kėdę.

Padainavus italui Raffaele Vigliotti, teisėjai teigė nesupratę, koks yra jo balsas. Galbūt dalyviui koją pakišo jaudulys... „Būtų smagu savo komandoje turėti itališkos muzikos. Galėtumei būti įdomi spalva“, – sakė Samas ir davė jam kėdę – ją užleido Toms.

Laura Kaktaitė teisėjus sužavėjo iškalbingumu, tačiau ne pasirodymu. Scenoje dalyvė atliko lėtą dainos „Dragostea din Tei“ versiją. „Buvo žiauriai blogai...“ – sakė Jazzu, o Samas nedavė Laurai kėdės.

Arnas Pelakauskas atrankose teisėjams paliko labai ryškų įspūdį, tačiau šį kartą dalyvis sulaukė ir kritikos. „Pianinu groji puikiai, tačiau kūrinyje trūko scenarijaus“, – sakė Saulius Prūsaitis.

„Aną kartą labai už tave sirgau. Neintonuoji, atrodo, kad tavo natūralus balsas nėra toks“, – sakė Marijonas Mikutavičius.

„Teisėjai mato tavyje gerą medžiagą. Ateini ir jau įdomu, kas bus“, – kitiems paprieštaravo Saulius Urbonavičius-Samas ir davė kėdę, kurią užleido Raffaele.

Gabrielė Kalniškytė scenoje pasirodė paskutinė. Charizmatiškoji dalyvė sulaukė daug komplimentų už tai, kad valdė publiką. „Jei būčiau Samas, duočiau tau auksinę kėdę. Geriausiai komandoje dainuojantis žmogus“, – sakė J. Arlauskaitė-Jazzu, o S. Urbonavičius-Samas davė Gabrielei kėdę!

„X faktorius“ – sekmadieniais, 19.30 val. per TV3!

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją