„Džiugu tai, kad galų gale po ilgų mėnesių laukimo Burokėlio kaukė jau mano namuose!“ – džiaugiasi praėjusių metų LNK žiūrimiausio šou „Kaukės“ nugalėtojas Stanislavas Stavickis-Stano, kuris sugebėjo iki pat projekto pabaigos neišsiduoti, jog slepiasi po Burokėlio kauke.

Laidos gerbėjai turėtų prisiminti, kad žinomas vyras analogų Lietuvoje neturinčio projekto kūrėjų turėjo vieną prašymą – padovanoti jam kaukę, rašoma pranešime spaudai. Todėl nenuostabu, kad ne tik jis pats, bet ir visa gausi šeima laukė dienos, kai Burokėlis pasieks jų namus.

„Tiesa, ši žinia taip greitai pasklido, kad jau prie durų pradėjo būriuotis eilės žmonių, norinčių pamatyti Burokėlį iš arti. Buvo toks nelabai linksmas nutikimas. Aš parsivežiau kaukę ir trumpam išėjau pavedžioti šuns, visiems prigrasinau jokiais būdais jos neliesti. Grįžtu ir žiūriu, Adomas jau vaikšto su kauke ant galvos, o nosis nulaužta. Žinoma, aš ją sutvarkiau ir padėjau aukštai ant akvariumo, kol visa šeima rasime geriausią vietą jam. Bet kokiu atveju esame nusprendę, kad Burokėlis turi būti kažkur prie įėjimo ir pasitikti svečius“, – pasakoja Stano.

Jau greitai į LNK televizijos eterį grįžta unikalus šou „Kaukės“. Ketvirtąjį sezoną žiūrovų laukia dar daugiau naujų ir dar niekur nematytų kaukių bei po jomis besislepiančių įžymybių. Maža to, laidos gerbėjus pasitiks ir atsinaujinusi komisija. Garbingoje kėdėje sėdės rašytojas, muzikos prodiuseris, atlikėjas, dainų autorius ir trečiojo šou „Kaukės“ sezono nugalėtojas Stanislavas Stavickis-Stano, sėkmingai koncertuojanti ir savo kūryba žavinti atlikėja Monikos Liu, dizaineris, kurio kūriniais puošiasi garsiausios Lietuvos moterys Robertas Kalinkinas, taip pat savo prekinio ženklo įkūrėja, socialinių tinklų žvaigždė Simona Nainė, net dviejų auksinių scenos kryžių savininkė, visų mylima aktorė Toma Vaškevičiūtė.

„Kokios „Kaukės“ be Burokėlio? Tai būtų didžiausias įžeidimas, jeigu manęs nebūtų pakvietę tapti komisijos nariu. Nors ši kaukė buvo nuimta, aš tikiuosi, kad Burokėlis niekur nedings ir liks toks, koks buvo visame praėjusiame sezone – kartais piktas ir gąsdinantis, bet širdyje geras ir visus mylintis,“ – sako jis ir priduria, kad šį sezoną sėdėdamas kitoje barikadų pusėje bus labai įtarus.

„Labiausiai nustebčiau, jeigu kūrybinė komanda antrą kartą po kauke paslėptų Zvonkų. Visų pirma dėl to, kad jis yra netalentingas, baisus ir storas. Bet, tikiuosi, kad vien norėdami mane paerzinti niekas to nedarys. Nors šiame šou tu niekada negali būti tikras niekuo – tuo aš įsitikinau!“ – juokiasi garsus vyras.

Laukdamas naujojo sezono pradžios Stano sako linkintis tiek sau, tiek garsenybėms besislepiančiomis po kaukėmis vieno – atsipalaiduoti ir švęsti šventę: „Negalvokite apie savo personažą arba ką turite daryti ant scenos, tiesiog pasimėgaukite šiuo žaidimu. Juk visi ir televizijos žiūrovai taip pat norime to paties – šventės! Todėl tikrai nebūsiu labai rimtas ir stengsiuosi ją sukurti drauge su savo kolegomis.“

Į televizijos eterį grįžta daugiausiai diskusijų, smalsumo ir geros nuotaikos dovanojantis įspūdingas šou „Kaukės“ – jau nuo naujojo LNK sezono.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją