aA
Sekmadienio vakarą žiūrovus prie televizoriaus ekranų pritraukė TV3 projekto „X faktorius. Žvaigždės“ superfinalas. Jo metu šeši garsūs žmonės kovojo dėl geriausiojo vardo. Įnirtingoje kovoje pergalę pelnyti pavyko Militai Daikerytei.
Projekto "X Faktorius" superfinalo dalyviai: Foto: TV3, Delfi fotomontažas
Projekto "X Faktorius" superfinalo dalyviai: Foto: TV3, Delfi fotomontažas

Iš karto po laimėjimo kalbinta Milita sakė, kad jaučia dėkingumą. Laimėjimą ji supras tada, kai pradės galvoti, ką dabar daryti. Mergina tikrai nežada atsisveikinti su scena ir galvoja tęsti muzikinį kelią. „Tada atsiras tikrasis suvokimas, kas įvyko ir reikės galvoti, ką iš tikrųjų daryti“, – neslėpė emocijų nugalėtoja.

„Man tai yra didelis pareiškimas iš žiūrovo pusės, o kaip viskas vyks – aš bijau planuoti. Jau prisiplanavau užtektinai, sakiau, kad tikrai negrįšiu į muziką, bet šią akimirką aš turiu žiūrovus, kurie myli ir palaiko. Tikriausiai reikės susigyventi su ta mintimi ir suprasti, kur aš galiu keliauti toliau.

Man visada yra sudėtingiausia ekstremalios situacijos, nenumatytos ir nesuplanuotos. Visgi esu žmogus, ne robotas ir emocijų buvo labai daug. Labai svarbu stipri daina, kuri yra arti širdies ir kurią galėsi puikiai sudainuoti. Manau paskutinė daina buvo arti mano širdies ir padėjo man laimėti“, – kalbėjo Milita.

Pagrindinis šou prizas – savaitės atostogos dviem asmenims poilsio komplekse. Trakų rajone įsikūrusiame prabangiame viešbutyje lauks tikros svajonių atostogos. Nugalėtojas galės mėgautis didžiule pramogų įvairove. Šou laimėtojo lauks gurmaniška virtuvė, privatus paplūdimys, baseinas, teniso kortai ir SPA centras. Jame procedūros ir ritualai atliekami novatoriškais, specialių technologijų ir pritaikytais prie natūralių žmogaus organizmo savybių įrenginiais.

Šventinio vakaro metu dainavo ir projekto teisėjai. Saulius Prūsaitis pristatė premjerą – atliko naują dainą „Pamela“. Justė Arlauskaitė-Jazzu žiūrovams padovanojo dainą „Tokia būna meilė“. Ši daina – apie giliausią išgyventą jausmą, kurį ji yra patyrus. Tada nebelieka net laiko, tai – aukščiausias jausmų skrydis.

„Kai myli, jautiesi visiškai saugus, laimingas ir amžinas. Tai norėjau pasakyti šia daina. Tai mano vienas mėgstamiausių pačios rašytų tekstų, todėl labai noriu, kad kuo daugiau žmonių ją išgirstu. Ypač šiuo jautriu metu“, – sakė šou teisėja.

Šou superfinale atsidūręs italas virtuvės šefas Gian Luca Demarco neslepia – sunkiausia jam šiame projekte buvo išmokti lietuviškus dainos žodžius. Kulinarijos studijos vadovas pasakojo, kad kartais projekte jausdavosi nepritapęs, tačiau tikėti savimi jį privertė žiūrovų palaikymas. Gian Luca atvirai pripažino, kad jis nėra pats stipriausias projekte ir tikrai nenusivils, jei laimėjimas atiteks kažkam kitam.

„Yra žmonių, kurie nusipelnė daugiau. Lūkesčių neturėjau, bet noras eiti į superfinalą ir buvo ta svajonė. Čia man bus laimėjimas. Tai aš laimėjau!“ – tikino kitų dalyvių itin mylimas Gian Luca.

Superfinale ryškusis italas pasirodė pirmasis. Čia jis vėl uždainavo lietuviškai – šįkart atliko Vido Bareikio kūrinį „Pažiūrėk į mane mama“. Scenoje kulinaras turėjo stiprų užnugarį – savo dukrą Magdą.

„Tapai mūsų šeimos dalimi. Išgirdau mielą ir gražų pasirodymą“, – gyrė Jazzu.

„Galiu pristatyti dar vieną „X faktoriaus“ sudedamąją dalį – žmogiškumas“, – sakė S. Prūsaitis.

Gian Luca Demarco/ Foto: TV3
Gian Luca Demarco/ Foto: TV3

Antroji scenoje pasirodžiusi vaizdo tinklaraštininkė Deimantė Vaičiūtė-Dejmukas – tikras kuklumo įsikūnijimas. Mergina neslepia, kad susipažinti su naujais žmonėmis ir su jais bendrauti jai yra sunku, ji yra labai nedrąsi. Kalbėti prieš kamerą Deimantei kur kad lengviau nei kad prieš nepažįstamus. Dejmukas labai nuliūdo, kai „Kėdžių iššūkyje“ teko atsisveikinti su projektu. Ji labai skatino savo sekėjus balsuoti tam, kad galėtų grįžti į projektą. Dėl to yra labai laiminga, o dar didesnis džiaugsmas – pasiektas superfinalas.

„Labai sunku, kai visą laiką sako, kad matosi tas mano jaudulys. Sunkios buvo savaitės, kai nesi pripratęs prie tokio ritmo. Reikia kiekvieną dieną repetuoti, visokiausios repeticijos, galvoji, kaip pasirodysi, kaip atrodysi. Reikia susikaupti maksimaliai ir pašalinti pačią didžiausią baimę, mažiau jaudintis. Viso projekto metu tas labai man kiša koją. Šis projektas man padėjo įsitikinti, kad tikrai noriu dainuoti. Buvau pametusi šį kelią, bet vėl suradau ir labai tuo džiaugiuosi“, – sakė jauniausia šou dalyvė.

Dejmukas žiūrovams superfinale pristatė Zaros Larsson dainą „Lush Life“.

„Akivaizdus progresas, matosi, kad įdėjai daug darbo. Šaunus pasirodymas“, – sakė M. Mikutavičius.

„Labai tau tiko šis vasaros hitas. Pradžia buvo „ledinė“ – tu net šypsojaisi, švytėjai. Šviesus, geras pasirodymas“, – gyrė Samas.

Dejmukas/ Foto: TV3
Dejmukas/ Foto: TV3

Oreivis Giedrius Leškevičius sako – jau nesvarbu, kaip viskas baigsis, svarbiausia yra šis momentas. Projekto dalyvis buvo įpratęs viską daryti greitai, scenoje būdavo energijos užtaisas, degtukas. Tačiau kamera viską mato kitaip, užfiksuoja net menkiausią pasisukimą.

„Pagaliau, po 20 kelių metų televizijoje man pavyko tai suprasti. Dabar, atgal atsisukęs visus pasirodymus, aš galiu matyti, kuris labiau pavyko, kuris mažiau pavyko. Bet kiekvienoje laidoje, kiekvienoje dainoje aš jaučiausi savo vietoje, užtikrintas“, – sakė G. Leškevičius.

Giedrius superfinalui paruošė emocingąją „Eurovizijos“ nugalėtojo Duncuno Laurence‘o dainą „Arcade“.

„Labai gera ir tau tinkanti daina“, – sakė Samas. „Esi kaip šveicariškas laikrodis. Raginu žmones, kuriems tu imponuoji, balsuoti už tave“, – gyrė S. Prūsaitis.

„Tu bet ką paimi ir padarai maksimuką. Sutikau žmogų, kuris kiekvieną dieną nori būti pati geriausia savęs versija“, – pagyrų negailėjo Jazzu.

Giedrius Leškevičius/ Foto: TV3
Giedrius Leškevičius/ Foto: TV3

Aktorius Ainis Storpirštis dalyvavimą „X faktorius. Žvaigždės“ derino su filmavimais Emilio Vėlyvio filme. Save jis vadina menininku – aktorystė, režisūra, muzika ir rašymas yra 4 pagrindinės veiklos, kuriomis šiuo metu užsiima.

„Tai, kad aš esu superfinale, yra dėka žmonių, išreiškusių savo susidomėjimą manimi. Jie supranta mane ir sutinka su tuo, ką aš darau. Aš jiems lenkiu galvą“, – sakė A. Storpirštis.

Aktorius sekmadienio vakarui parengė grupės „The Doors“ dainą „When the music‘s over“.

„Ši muzika yra tavo vieta, skambi čia labiausiai. Gali improvizuoti ir daryti teatrališkus dalykus. Šis pasirodymas buvo superinis“, – pagyras žėrė M. Mikutavičius.

Ainis Storpirštis/ Foto: TV3
Ainis Storpirštis/ Foto: TV3

Vizažistė, grožio salonų įkūrėja Milita Daikerytė pasakoja, kad pas ją gyvenime yra viskas tiksliai suplanuota. Ji žino, kur norėtų būti po metų, dviejų ar dešimties. Tačiau tai, kad vėl lips į sceną ir dainuos, Milita tikrai negalėjo sugalvoti. Paauglystėje dainavusi šou projekte sulaukė teisėjų liaupsių, jie negalėjo suprasti, kodėl ji metė dainavimą ir pasirinko kitą kelią.

„Svarsčiau tikrai labai ilgai... Bet tada padainavau ir mane taip stipriai užkabino tas jausmas, adrenalinas. Taip, tai yra savotiškas sugrįžimas. Netgi drįsčiau teigti, kad tai yra nauja pradžia. Aš visgi supratau, kad čia yra mano vieta. „X faktorius. Žvaigždės“ yra visiškas lūžis mano gyvenime ir vis dar vykstanti svajonė“, – sakė M. Daikerytė.

Milita superfinale galingai sudainavo Demi Lovato kūrinį „Skyscraper“. Nors teisėjai visų finalų metu gyrė Militą, šį kartą ne viskas blizgėjo...

„Militos pečius slegia atsakomybė, ji – projekto lyderė. Milita rodo aukštą profesionalumo lygį. Tu esi diva, pasirodymas buvo VAU“, – sakė Samas.

„Su visa pagarba savo kolektyvui, turėtumei nugalėti šį sezoną“, – atvirai kalbėjo S. Prūsaitis. „Neleisk niekam savęs užgožti, esi tikra artistė. Prašau žiūrovų prisiminti Militos kelią ir balsuoti“, – sakė Jazzu.

Milita Daikerytė/ Foto: TV3
Milita Daikerytė/ Foto: TV3

Superfinalą pasiekė ir šmaikščioji grupė „Twosome“. Grupė neslepia, kad šis nueitas kelias pareikalavo jėgų ir viskas nebuvo taip lengva. Grupė džiaugiasi galėjusi parodyti daug stulbinančių pasirodymų, o iš pradžių jų svajonė buvo sudainuoti bent vienam tiesioginiame eteryje.

„Gavosi truputėlį daugiau, mes esame finale ir tikrai patys to nesitikėjome. Linija visada trapi – gali nuslysti į neskanų humorą. Tačiau, kaip matome ir supratome, tos linijos neperžengėme, vis tik esame finale. O ir pasirodymas buvo vis geresnis ir geresnis. Tad finalui paruošėme išvis super bombą“, – žadėjo grupės nariai.

Grupė „Twosome“, kaip įprastai, sukūrė šmaikštų pasirodymą, pasirinkdami naujai suskambėjusią Billie Eilish dainą „Bad guy“.

Nieko nesupratau, bet čia yra juokinga. Negaliu pakomentuoti, tai yra linksma“, – simpatijų neslėpė M. Mikutavičius.

Grupė "Twosome"/ Foto: TV3
Grupė "Twosome"/ Foto: TV3

Po pirmųjų pasirodymų paaiškėjo, kuriuos dalyvius žiūrovai palaiko labiausiai. Keturi daugiausiai balsų surinkę dalyviai – Dejmukas, Giedrius, Milita ir „Twosome“ – toliau liko rungtis superfinale. Tuo tarpu Gian Luca ir Ainis superfinalą paliko.

Pristatę po antrąją dainą, šou dalyviai vietas pasiskirstė taip: ketvirtąją iškovojo „Twosome“, trečioji atiteko Giedriui Leškevičiui, antroji – Dejmukui, na, o „X Faktorius. Žvaigždės“ laimėtoja tapo Milita Daikerytė.

„Delfi“ skaitytojai taip pat buvo kviečiami rinkti savo favoritą. Na, o pirmadienį, 14 val. kviečiame stebėti laidą „Delfi premjera“, kurioje kalbėsimės su šou nugalėtoja Milita.

DELFI
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(36 žmonės įvertino)
2.5278

Donatas Montvydas ir Justinas Jarutis pristatė negirdėtas „Tavęs“ ir „Kai nieko kito nelieka man“ dainų versijas

Šįvakar prasidės pirmoji „Lietuvos balso“ dvikovų etapo laida, kurioje susikaus Donato...

Sunkų laikotarpį išgyvenanti besiskirianti 5 vaikų mama Rūta Ščiogolevaitė: man niekas nežadėjo, kad gyvenimas bus lengvas (326)

Šiuo metu skyrybų procesą išgyvenanti žinoma dainininkė Rūta Ščiogolevaitė vos spėja...

Išvydusi Tomą Vaškevičiūtę Inga Valinskienė pritrūko žodžių: retai pasimetu, bet pasimečiau (22)

Viena ryškiausių ir talentingiausių Lietuvos aktorių Toma Vaškevičiūtė kuria įsimintinus...

„Dainuok su manim“ Monika Marija nori nustebinti save: šis projektas man – išsigelbėjimas (25)

Ne vienas LRT TELEVIZIJOS žiūrovas nustebo po „Dainuok su manim“ profesionalo kauke išvydęs...

Jevgenijus Šuklinas: kai tau bėda, ordinai ir apdovanojimai nieko nereiškia (42)

Nors šaltą žiemą Visaginas atrodo gan tuščias, čia žymiausias Lietuvos kanojininkas...

Top naujienos

Bidenui ruošia spąstus, kurių bijojo Grybauskaitė: vėl siūlo tartis su Rusija (137)

Jokio naujo „reseto“ su Rusija nebus. Tokie naujosios JAV prezidento administracijos pažadai...

Sostinę palikusi pora įsikūrė regione: namui gavo paramą iš valstybės ir sprendimu nė kiek nesigaili

Senjorų miestu tampantis Panevėžys sulaukė galimybės pasijauninti. Po dvejų metų pertraukos...

Giedrius Petkevičius/Sausuolis | D+

Kaip keitėsi požiūris į netradicinę seksualinę orientaciją kariuomenėje: nuo laikymo norma iki pasmerkiančių „žydrųjų bilietų“

Spėju, vien už pavadinimą tam tikra dalis skaitytojų panorės mane sudeginti ant laužo...

Šiose salose galima pasijausti pasaulio valdovu: jeigu esate kuklūs po viešnagės čia tikrai pasikeisite (8)

Rojus žemėje – taip dažniausiai žmonės vadina Indijos vandenyne esančias Maldyvų salas....

Policijai įkliuvo konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis (127)

Vakar užsienio reikalų ministrui Gabrieliui Landsbergiui buvo surašytas protokolas dėl Kelių...

Slogiai startavęs „Žalgiris“ susitvarkė su „Neptūnu“ (33)

Pirmosiomis minutėmis 2:12 atsilikęs, tačiau laiku pabudęs Kauno „Žalgiris“ (16-2) iškovojo...

Naujausi pokyčiai dėl COVID-19 kelia susirūpinimą ekspertams: įvykių kryptis gali tapti nebenuspėjama (125)

Kai pirmoji „Astra Zeneaca“ COVID-19 vakcinų siunta vasarį atvyko į Pietų Afriką,...

Patvoryje auganti piktžolė – tikras sveikatos eliksyras, tačiau kai kam jos reikėtų vengti (8)

Šių metų lietuviškiausiu vaistiniu augalu buvo išrinkta didžioji dilgėlė . Nors neretai ją...

Rimvydas Valatka. Egzorcistai iš velnio malonės (279)

Kiekvienas vyras ir kiekviena moteris iki karantino pabaigos privalo padaryti tris darbus. Perskaityti...

Neryje pajudėjo ledai, bet blogiausias scenarijus dar nesipildo (79)

Gausus sniegas ir staiga atšilę orai Kauno rajono gyventojams sukėlė nemažai baimės, jog...