„Kėliau klausimus ir sau. Iš pradžių buvo atmetimo reakcija. Nėra ir nebuvo tikslo kažkaip save pareklamuoti ar parodyti, todėl reikėjo rasti kitų motyvacijų eiti ir dalyvauti. Labiausiai skatino noras įkvėpti tų televizinių užkulisių, norėjosi tai išbandyti. Nesureikšminu to, kaip savo profesijos dalies, tai labiau nuotykis“, – LNK laidoje „Šeškinės 20“ pasakojo Ieva Prudnikovaitė

Ieva pripažino, kad sunkiausia apie savo norą gyvenimą sieti su muzika buvo atskleisti savo tėčiui, operos dainininkui Vladimirui Prudnikovui, rašoma pranešime spaudai.

„Net nesakiau, kad dainuosiu. Kadangi tuo metu jis buvo dainavimo katedros vedėjas, turėjau gauti jo leidimą stoti. Ir kadangi tuo metu ir dar daug metų po to nedrįsau išsižioti ar išleisti bet kokio garso, panašaus į dainavimą prieš savo tėvą, tai tas psichologinis krūvis, kaip uodega velkasi iš paskos iki šiol. Jaučiu nenormalią atsakomybę. Turbūt, kad visada mačiau tą procesą, ta virtuvę, sunkumus ir psichologinius dalykus. Todėl tai mane suformavo kaip itin jautrią ir savikritišką moterį“, – išgyvenimais dalinosi Ieva.

Dainininkė džiaugiasi, kad dabar viskas atvirkščiai, nebeliko ne tik įtampos, bet pastaruoju metu Ieva kartu su tėvais paskendusi muzikoje.

„Dabar viskas gerai. Dirbu su abiem savo tėvais, nes mano mama yra pianistė, profesorė. Su jais dirbu, ruošiu ir vaidmenis, ir kūrinius, jų palaikymas dabar man yra būtinas. Mes iš tų, kurie nevynioja žodžių į vatą, todėl būna komentarų ir iš profesinės pusės“, – Ieva Prudnikovaitė pasakojo LNK laidoje „Šeškinės 20“, eteryje pasirodysiančioje šį trečiadienį.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės