Nepastebėti 48–erių verslininko tuomet, kai jis pasirodo renginyje, ar mieste – tiesiog neįmanoma. Vyras neslepia mėgstantis dėmesį, todėl kaskart gerai apgalvoja savo įvaizdį, kad išsiskirtų iš aplinkinių. Net automobilis, kuriuo Žilvinas vyksta į miestą šiltuoju metų laiku – sportinis, ryškiai raudonos spalvos, nukeliamu stogu, rašoma LNK pranešime spaudai.

„Šiais metais įveikiau mirtį antrą kartą... todėl gyvenu šia diena, ir mėgaujuosi gyvenimu čia ir dabar...“, – teigia Žilvinas, pasitikdamas savo apartamentuose per du aukštus.

Pastarieji metai Žilvinui tapo tikru iššūkiu. Rudenį vyras prisipažino sergantis prostatos vėžiu. Diagnozę jis išgirdo praėjusį pavasarį – kaip tik tuomet, kai spauda mirgėjo nuo pranešimų apie jo, bei Australijos lietuvės, buvusio garsaus modelio ir verslininkės Elle Martin byrančią santuoką. Ar pora nebe kartu? Ir kokia verslininko sveikatos būklė šiandien?

Po atviro pasakojimo apie ligą aplinkiniai Žilvinui buvo negailestingi. Netrūko abejojančių, esą jis per gerai atrodo, ir yra per linksmas, kad sirgtų. Netrūko ir drįsusių teigti, kad pasakojimas apie ligą tėra dėmesį mėgstančio verslininko viešųjų ryšių triukas.

Po viešo prisipažinimo apie ligą Žilvinas pasakoja sulaukęs gausybės laiškų su žmonių pasakojimais, o kartais ir kraupiais prisipažinimais apie paskutines užleistos ligos stadijas ir dramas, vykstančias jų gyvenimuose išgirdus diagnozę. „Supratau, kad Lietuvoje kalbėti apie ligą, vis dar tabu, gėda...“, – sako Žilvinas.

Rezultatai rodantys ligą, pasak Žilvino, šiuo metu pasiekė normą, tačiau, nepaisant to, tenka ruoštis operacijai. Tuomet, kai guls ant operacinio stalo, Žilvino žmonos Elle greta nebus. Tiesa, ne todėl, kad pora išsiskyrė… „Elle mamos sveikata labai prasta, todėl ji išskubėjo į Melburną“, – paaiškina Žilvinas.

Kovą savo profilyje viename socialinių tinklų Elle pasidalino nuotrauka, kurioje ji šventiškai nusiteikusi pozuoja prie gėlėmis nukrauto stalelio. Greta nuotraukos prierašai: septynerių metų santuokos sukaktis. Myliu gyvenimą.... Vėliau pora buvo įamžinta kartu ir viename renginyje. Ko gero daugeliui kyla klausimas, ar Žilvino ir Elle pora po visų išbandymų vis dar kartu.

„Mes dabar gyvename atskirai... Kartais santykių perkrovimas reikalingas kiekvienoje šeimoje“, – pasakoja Ž.Grigaitis.

Visas interviu su verslininku - gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ – jau šį pirmadienio vakarą 20 val. per LNK.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (68)