Šiandien moteris atvira – jei prieš 15 metų kas nors būtų pasakęs, kad ateityje ji gyvens arabų šalyje, o uždirbs kurdama video įrašus apie santykius, būtų pirštu ties smilkiniu pasukiojusi...

Lietuvoje Vilma sėkmingai dirbo teisės srityje – buvo teisėjos padėjėja, ir svajojo vieną dieną pati tapti teisėja.

„Visada buvau teisybės ieškotoja, todėl baigus mokyklą nekilo abejonių, kokias studijas rinktis...“ – pasakojo Vilma.

Omane gyvenanti lietuvė Vilma

Sėkmingai baigusi magistro studijas Mykolo Romerio universitete, ji įsidarbino ir ėmė kopti karjeros laiptais... Aukštyn kojomis gyvenimas apvirto, kai kelionėje į Maroką ji susipažino su pilotu iš Prancūzijos. Priimti sprendimą ir mesti viską, ko pasiekė, pasak Vilmos, nebuvo lengva, tačiau noras sukurti šeimą ir vis mažiau džiaugsmo teikiantis darbas padėjo apsispręsti.

„Meilė buvo trečia priežastis... Pagrindinė buvo mikroklimatas teisme, per intrigas pasidarė neįmanoma dirbti, na, ir antroje vietoje, žinoma, buvo atlyginimas. Niekam ne paslaptis, kad teisėjų atlyginimai Lietuvoje yra mažiausi Europoje...“ – pasakojo Vilma.

Omane gyvenanti lietuvė Vilma

Vis dėlto į Prancūziją Vilma taip ir nepersikėlė. Šiandien moteris gyvena Omane, yra laimingai ištekėjusi, o jos pragyvenimo šaltinis – nuosavas kanalas „Youtube“ platformoje, kuriam vaizdo įrašus ji montuoja savo namų svetainėje. Savo kanale Vilma dalinasi patarimais apie santykius, nagrinėdama gyvenimiškas situacijas. Jos sekėjai – amerikiečiai, net nežinantys, kas slypi už profesionalaus vyriško balso garsintojo, kurį girdi sumontuotuose video.

Kaip persikelti į Prancūziją planavusi lietuvė atsidūrė Anglijoje? Ir kiek galima uždirbti iš video turinio kūrimo, jau šiandien gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“, 20.00 val., tik per LNK.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės