„Kaukių“ projektas man labai patiko. Nerealus dalykas. Vienas dalykas yra stebėti iš šalies, kitas dalykas – jame dalyvauti. Visa ta didelė kompanija, atmosfera, kaip vyksta viduje, tai iš tiesų užburia. Visas tas slaptumas. Paslaptį padėjo išlaikyti griežtos sutartys, tai nori nenori, teko jų laikytis“, – apie projektą pasakojo Oksana.

Kadangi projektas reikalavo itin didelio slaptumo, dainininkė jo sąžiningai laikėsi, tačiau atskleidė, kad iš artimiausių žmonių sulaukė įtarimų, kodėl taip vėlai grįžta į namus, rašoma pranešime spaudai.

„Visiems sakiau, kad dirbu. Ir šiaip, esu darboholikė, todėl man pasislėpti ar pabėgti išties nėra sudėtinga, nes aš viską galiu suversti darbui. Vyrą gal paprasčiau būtų apgudrauti, tačiau mama nuolat įtariai klausinėjo kodėl aš taip vėlai grįžtu ir ar tikrai buvau darbe“, – juoko neslėpė Oksana Pikul.

Žavi, nepriekaištingos išvaizdos moteris atviraus ir apie plastines operacijas. Anot jos, tai nėra naujovė ir kartais plastikos chirurgai gali ne tik padailinti kūno ar veido formas, bet tai gali būti naudinga ir sveikatai. Taip pat, laidos viešnia atskleidė ir savo sutuoktinio Simo Jasaičio požiūrį į jos norus.

„Simas į plastines operacijas reaguoja natūraliai. Prieš 10 metų požiūris buvo pakankamai griežtas ir, sakyčiau, netgi piktas. Šiais laikais tai yra ne tik grožio ar estetikos klausimas, bet kartais net ir sveikatos. Nemanau, kad operacijos yra kažkas vau. Aš pati savo kūno šeimininkė ir tikrai pati jaučiu, ko man reikia. Su metais pamatai pokyčius, kurie tau trukdo“, – nuomone dalinosi O. Pikul.

Prieš daugiau nei aštuonerius metus meilės žiedais apsimainę ir ką tik bronzines vestuvių metines paminėję Oksana Pikul ir krepšininkas Simas Jasaitis užminė mįslę. Vizažo meistrė atviravo apie savo asmeninį gyvenimą ir vienu teiginiu pribloškė laidos vedėjus. Paklausta apie auksines vestuvių metines, pateikė netikėtą atsakymą.

„Jau atšventėte bronzines vestuves su Simu. Tai ar bus auksinės?“ – teirausis D. Siaurusaitis.

„Ko gero, nebus“, – atrėš Oksana.

„Kodėl taip sakai, galvoji, kad numirsite?“, – nustebęs klaus Džiugas.

„Ne, ne, bet negali žinoti ar skaičiuoti“, – aptakiai atsakys O. Pikul.

Daugiau intriguojančių Oksanos gyvenimo detalių sužinokite jau šio trečiadienio vakarą, 20 val., laidoje „Šeškinės 20“ per LNK.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės