Sekmadienio NML varžybos buvo svarbios ne tik „Mokinukėms“, „Delfinams“ ir Haroldui iš „Kelio į žvaigždes“, bet ir „Žas“. Nors ši grupė nedalyvavo dvikovoje, tačiau sekmadienį sprendėsi jos likimas NML.
Norėdami išlikti NML, „Žas“ turėjo sirgti ar net balsuoti už „Delfinus“, nes jei Stano su kompanija būtų neleidęs uždirbti „Mokinukėms“ nė taško, iš NML būtų iškritusios jos, o ne „Žas“. Prisiminus, jog „Žas“ neslėpė savo nemeilės „Delfinams“, tokia padėtis buvo iš ties paradoksali.

Pirmieji dvikovą pradėję „Delfinai“, praėjusio NML vicečempionai, į pirmąją kovą stojo su nauja daina: „Ne apie debesis, ne apie saulę, o apie tikrąją meilę,“- kūrinį „Meilė - tai“ pristatė Stano. Iš tiesų meilės tematiką naujoje dainoje atlikėjas narplioja jau ne debesų ir saulių lygmenyje ir ne vienas o su „Saulės kliošo“ profesionalais: „Meilė - tai, ko neparodo per kiną/ Idiotams - tai chemija, testosteronai, o kitiems - vakarai su Marijonu...“.

Beje, M. Mikutavičiaus paminėjimas dainose jau darosi populiarus. Nežinia, ar šį kartą Marijono vardas tiesiog susirimavo su prieš tai minėtu žodžiu „testosteronas“ ar jis tiesiog neišvengiamas, kalbant apie meilę...Prieš užlipant „Mokinukėms“ ant scenos, Komisaras praneša, kad jei merginos gaus nors vieną tašką, „Žas“nebekintamai liks diviziono autsaideriais ir iškris iš NML profesionalų kovų. „Mokinukės“ dainuoja „Žydinčius sapnus“ ir 366:225 laimi. Rezultatas 0:1 „Mokinukių“ naudai.

„Žas“ NML nebelieka. „Žas“, kaip metalo grupės atgimimas NML‘e jų gerbėjams buvo sukėlęs daug džiaugsmo ir mielų prisiminimų, tačiau žiūrovų nuosprendis buvo verčiantis grįžti prie „Po stikliuką“ ir „Mandarinai - jėga!”.

Antroji kova prasidėjo „Mokinukių“ brandos įrodymais. Merginos dainuoja jau ne apie patinkantį klasioką, o apie „baby, I love you, tau milijonai bučinių“. Stano, tuo tarpu, nutarė grįžti į vaikystę. Dainą „Ačiū, tau, už tavo meilę“ jis skyrė mamai ir močiutei. Neslėpdamas džiaugsmo groti su „Saulės kliošo“ muzikantais ir jau nuolatiniu palydovu, vienu populiariausių saksofonininkų D. Praspaliausku, Stano ir pats ėmė improvizuoti: „Ačiū, jums, kad jūs balsuojat...Aš ilgai ieškojau kelio į jūsų širdis ir į NML...“. Beje, kaip tik šios improvizacijos metu Stano ir sugebėjo persverti rezultatą savo naudai. „Delfinai“ laimėjo vos trimis taškais 623: 620. Rezultatas 1:1.

Trečioji kova. Stano toliau šėlioja: „Biškį šokių duodam!”,- šaukia dainininkas ir „Natos“ su „Saulės kliošu“ skamba jau kitaip. „O dabar šiek tiek džiazo!“- džiaugiasi Stano. „Mokinukės“ prašo minutės pertraukėlės ir jos metu pristato savo prieš dvi dienas pasirodžiusį albumą „Maža širdelė“. Dovanų albumą gauna ir Stano, ir Komisaras su savo padėjėja.

Prisiminus, jog „Mokinukių“ pirmojo albumo buvo parduota apie 30 000 kopijų, galima tikėtis, jog „Mokinukių“ vadovė Laimutė Lapkauskaitė tikrai neleido savo mokinėms užmigti ant laurų ir su antruoju albumu merginoms seksis neprasčiau. Žiūrovai tai patvirtina -„Dievo rykštės“ - daina iš naujojo albumo uždirba 414, t.y. beveik dvigubai daigiau, nei „Delfinai“(253). Tiesa, „Mokinukėms“ balsų galėjo pridėti ir linksmasis Komisaro šokis, kur Jis įrodė galintis atlikti ne tik breiko judesius, bet ir talentingai judinti klubus.

Ketvirtoji kova. „Mokinukės“ atlieka dar vieną naujojo albumo dainą „Mažyti,mielas“. Dabar jau Stano prašo minutės pertraukėlės. Jis pristato savo viešnią Atlantą, kuri taip pat ką tik išleido naują albumą „Širdis“. Atlanta Stano dėkoja už pagalbą įrašant albumą ir kartu su juo atlieka „Žalios mėtos“. Po to, kai žiūrovai suprato, kad Atlantai nepadėtų net žalios mėtos, „Delfinai“ vėl pralaimi „Mokinukėms“ 679:578. Tampa aišku, kad „Delfinai“- buvę vicečempionai- pralošė ir visas varžybas.

Penktoji kova. „Ačiū, kad pralaimėjom, bus gera pamoka,“- sako Stano ir dainuoja „Neišeik“. „Mokinukės“ užtraukia apie garsųjį pienės pūką „Pienė“. „Delfinų“ gerbėjai nutaria, jog būtina saviškiams uždirbti garbės tašką, ir tai jiems šiaip ne taip pasiseka. 679:670 laimi „Delfinai“, bendras dvikovos rezultatas 2:3 „Mokinukių“ naudai.

Merginos ruošiasi kovai „Va Bank“ su Haroldu iš „Kelio į žvaigždes“.

Haroldas atlieka pusantros dainos: „Mergužėl“ ir šiek tiek „Ramunė“. Tradiciškai žiūrovai itin noriai balsuoja už muzikinio realybės šou dalyvius, tad „Mokinukių“ daina „5 minutės“ surinko 244, o Hario „Mergužėl, ramunėl“ - 664 balsus. Tačiau nuo ankstyvos vaikystės profesionaliai dirbančios merginos nuoširdžiai džiaugėsi televizijos dėka vos per porą mėnesių išgarsėjusio vaikinuko sėkme.

Ateinantį sekmadienį NML arenoje spręsis „Inculto“ likimas. Šiuo metu paskutines diviziono vietas „Inculto“ dalinasi su „Yva“. Jei „Inculto“ vyrams nepasiseks įveikti Alano, tuomet jiems teks palikti NML profesionalų kovas. Jei „Inculto“ nugalės Alaną, užsidirbs taip reikalingų taškų, o iš profesionalų kovų teks trauktis „Yvai“.Kuriuos - „Yvą“ ar „Inculto“ LNK žiūrovai norės išlaikyti NML profesionalų kovose, paaiškės po „Inculto“ ir Alano dvikovos sekmadienį 20.45 val.

Nacionalinė Muzikos Lyga
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Gintaras Rinkevičius prisiminė vaikystę: nemanau, kad taip galėčiau padaryti savo vaikams (5)

Visame pasaulyje Lietuvą garsinantis dirigentas Gintaras Rinkevičius prisipažįsta, kad šiuo metu...

„X Faktorių“ paliko merginų numylėtinis Danas (31)

Sekmadienio vakarą įvyko šeštasis muzikinio šou „X Faktorius“ finalas. Jame projekto...

M. Daikerytė prabilo apie sunkią verslo pradžią: buvau pervargusi, priaugau daug svorio (25)

Žavi, jauna, talentinga, versli ir tikra gražuolė – taip būtų galima apibūdinti vizažo...

„X Faktoriuje“ Danas atliks dainą, kuria tėtis sužavėjo jo mamą: dėl šios dainos gimiau aš (16)

Iki didžiojo „X Faktoriaus“ superfinalo lieka labai nedaug, tad kova projekte bus dar aršesnė....

Tatjana Lavrinovič – apie aukštą ūgį, požiūrį į grožį ir „Misis Globe“ užkuliusius (44)

Šiluma, ramybė ir užsispyrimas – šiais trimis žodžiais galima apibūdinti Tatjaną...

Top naujienos

Perėjusi tikrą pragarą žydė į Vilijampolę grįžo ieškoti užkastos dėžės (6)

Izraelyje šiuo metu gyvenanti Kaune gimusi Dita Šperling savo akimis regėjo, kaip baltaraiščiai...

Lenkijos ekonomikos architektas: sukame pavojingu keliu (1)

Pirmosios nekomunistinės Lenkijos vyriausybės finansų ministras Leszekas Balcerowiczius sako, kad...

Šveicarų specialistai įvertino Gedimino kalno gelbėjimo planą: tikrai yra dėl ko nustebti (345)

Lietuvos mokslininkai ir specialistai vis dar nesutaria, kaip gelbėti Gedimino kalną. Kol mūsų...

Nori uždirbti padėdami išvengti įvestų „Sodros“ mokesčių (54)

Netylant kalboms dėl nuo šių metų įvestų „Sodros“ grindų ir jau prasidėjusių atleidimų,...

Orai: laukia šalčiausia šios žiemos naktis (17)

Antradienio naktis bus bene šalčiausia šią žiemą. Vietomis, rytiniuose ir pietiniuose šalies...

Woody Alleno įdukros pasakojimas apie tvirkinimą sukrečia: ar tikrai režisierius tai darė 7-erių mergaitei vasarnamio palėpėje? (7)

Dylan Farrow sako norinti, kad režisieriui Woody Allenui būtų pateikti kaltinimai dėl seksualinės...

Šimonytė pasakė, ką reikėjo daryt LRT: kliuvo ir Karbauskiui, ir Jakilaičiui (300)

Didesnis Lietuvos radijo ir televizijos (LRT) finansinių duomenų viešumas būtų apsaugojęs...

Galingas Kuzminsko dėjimas išplėšė dramatišką „AX Armani“ pergalę (14)

Italijos pirmenybėse pirmadienį vakare Milano „AX Armani“ namuose po atkaklios kovos 82:80...

Turi priekaištų vilniečiams: kas jums darosi, kad taip pripratote skųstis? (63)

Per paskutinius kelerius metus teko lankytis aštuoniose Europos valstybių sostinėse ir dar bent...