„Kodėl aš šiandien taip puikiai atrodau? Ogi todėl, kad šiandieną mano stilistas yra Giedrius Savickas. Būtent jis išrinko šiandieninį mano kostiumą ir mane taip puikiai aprėdė. Ačiū tau, Giedriuk! Ačiū, jaučiuosi puikiai!“ – juokais už savo įvaizdį dėkojo atlikėja Monika Liu.

Prieš pat pusfinalį šou „Kaukės“ nestokojo staigmenų. Todėl jau paskelbus laidos pradžią ir į sceną pakvietus naują kaukę – Ančiuką, visi ėmė aikčioti iš susižavėjimo.

„Labas, Ančiuk, nuostabus, gražus kostiumas! Paulius neteko žado, nuostabiai padirbėjo skulptoriai, unikalus spalvinis koloritas. Taip netikėta matyti tokį nuostabų kostiumą! Šaunuolis! Šaunuolis!“ – gerų žodžių naujai kaukei negailėjo dizaineris Robertas Kalinkinas.

Visi jau pastebėjo Monikos Liu susižavėjimą Žiurkėnu. Todėl po dar vieno įspūdingo šios kaukės pasirodymo žinoma atlikėja sakė: „Žiurkėne, aš tau pasakysiu – tai man kol kas pats mylimiausias pasirodymas visame šiame sezone, lyg dainuotų Bjork ir Žiurkėnas, ir dar taip visaip judėtų, fantastika kažkokia! Man taip patiko, kad absoliučiai šita Žiurkėno kaukė pavergė mano širdį! Aš esu in love („įsimylėjusi“).“

Iki finalo likus vos kelioms laidoms visos kaukės paskutinį kartą atsinešė po daiktą – užuominą, padėsiantį lengviau įminti mįslę – kas slepiasi po kauke? Vis dėlto Žiurkėno atsinešta užuomina sukėlė tokias diskusijų audras, kad šis apsisuko ir viduryje komisijos komentarų ir išėjo nuo scenos. Ar toks elgesys nekainavo jam galvos?

„Šaunuolis Slibinas!“ – po energingo šios kaukės pasirodymo gyrė Vidas Bareikis ir pridūrė: „Tikrai jaučiasi, kad žmogus ne veltui atėjo į šitą projektą. Jis čia ne kenčia, o vis kažką demonstruoja naujo ir šiandien tokia energija su tokia sunkia kauke, fantastika! Didžiulė pagarba! Man galva susijaukus dėl tų spėliojimų.“

Tuo metu Rūta Ščiogolevaitė prisipažino, kad stebėdama Slibino pasirodymą taip jaudinosi ir bijojo, kad vos galėjo tvardytis savo kėdėje. Maža to, vos į sceną įžengus Žuviai atlikėja visai susipainiojo ir prisiminė vieną linksmą vestuvių dainą.

Dar viena vakaro staigmena tapo antrosios naujos ir dar niekur nematytos kaukės pasirodymas.

„Vau! Mama Mia! Mama Mia! Mama Mia!“ – pamačiusi Fejerverką, garsiai šaukė Monika Liu. Jai pritarė ir dizaineris Robertas Kalinkinas: „Pagaliau! Koks nuostabus kostiumas!“

Kaip visuomet Burokėlio pasirodymas scenoje taip pat neliko nepastebėtas: „Buroke, aš jau esu padaręs tavo mažą versiją ir mano šunys ją kas rytą drasko!“ – prisipažino Vidas Bareikis. Vis dėlto, šio daugiausiai diskusijų sukeliančio personažo tuoj pat puolė ginti Rūta: „Nesąmonė! Burokas yra viena iš tų kaukių, kuri yra mano mėgstamiausia, netgi nepaisant to, kad yra be galo įžūli. Įsivaizduokit filmą, kuriame yra blogiečiai ir geriečiai. Ar blogietį iškirptum iš filmo? Tai koks filmas būtų?“

Jau šį sekmadienio vakarą šou „Kaukės“ jūsų laukia daugybė intrigų ir netikėtumų. Todėl nepamirškite įsijungti LNK 19.30 val.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės