Gyvenimas greitkelyje“ vairas. Šį, sekmadienio, vakarą TV3 televizijos žiūrovų laukia pirmoji išlikimo kova, po kurios su projektu atsisveikins vienas dalyvis. Praėjusį sekmadienį į tiesioginį eterį pavėlavęs J. Jankevičius tikina, kad šį kartą žiūrovai jį išvys nuo pat pirmosios akimirkos.

Joninių savaitgalį Didžiojoje Britanijoje viešėjęs ir ten dirbęs J. Jankevičius nesuspėjo laiku grįžti į realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ premjerą ir į tiesioginį eterį atvyko gerokai pavėlavęs. Tačiau pats Justinas tikina, kad tai tebuvo apmaudus nesusipratimas ir šiandien televizijos žiūrovai jį išvys nuo pat pirmosios eterio minutės.

„Šiandien absoliučiai būsiu nuo pat pirmos eterio minutės. Sakoma, kad į tą pačią upę du kartus neįbrisi, tai iš to paties Londono du kartus deportuotas irgi nebūsi. Bet ačiū Dievui, kad suspėjau, nes čia galėjo būti vienas iš tų kartų, kai tu neatvyksti ir tavo darbo vietą gauna kitas žmogus“, - apie liūdnai pasibaigti galėjusią nemalonią situaciją kalbėjo J. Jankevičius.

Kone pačios transliacijos pabaigoje prie savo partnerės V. Skaisgirės prisijungęs J. Jankevičius nestokojo geros nuotaikos ir juokavo, kad po „Brexit“ Anglijoje – didelė sumaištis, todėl jis ir užtruko. Justinas atskleidė, kad vos išlipęs iš lėktuvo sėdo į automobilį ir skubėjo į filmavimo aikštelę. Humoristas juokiasi, kad automobilyje jam ne tik teko apsirengti kostiumą, bet ir akylai stebėti tiesioginę transliaciją.

„Lėkdamas iš oro uosto aš visą laiką per 2barai.lt buvau įsijungęs transliaciją, todėl viską mačiau. Aš su visais dalyviais susipažinau. Ir dabar kai turiu laisvą minutę, visuomet pasižiūriu kas pas juos vyksta. Dalyvius stebiu kelis kartus per savaitę. Esu žiūrėjęs keletą dalyvių video, tai viskas gerai. Aš jau turiu savo favoritus, kuriuos išsiaiškinsime tiesioginio eterio metu, šį sekmadienį“, - kalbėjo J. Jankevičius.

Gero humoro ir sarkazmo nestokojantis vyras ir šį kartą sugebėjo pasijuokti iš šios nemalonios situacijos. „Viskas tvarkoje. Aš manau, kad su savo septyniomis minutėmis eterio susitvarkiau puikiai“, - šmaikštavo jis.

Nors praėjusį sekmadienį pačiam J. Jankevičiui su V. Skaisgire scenoje teko padirbėti vos keliolika minučių, tačiau televizijos laidų vedėjas savo partnerei pagyrų negaili ir tikina, kad likusi viena ji nepasimetė. „Visa laimė, kad mes turėjome Vaidą Skaisgirę. Ji mane maloniai nustebino. Ji tikrai gerai viską darė. Kažkaip keista, bet ji jau nebeatrodo kaip naujokė“, - kalbėjo, pirmą kartą su V. Skaisgire kartu dirbsiantis, J. Jankevičius.

Šį sekmadienį realybės šou tiesioginė transliacija kelsis į Raseinių miestą, Maironio parką, kur realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ žiūrovų lauks pirmoji dalyvių išlikimo kova. Savo hitus dovanos grupė „Mango“ ir dainininkė Eglė Jakštytė. Išlikimo vakarą ves Vaida Skaisgirė ir Justinas Jankevičius.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (14)