Tačiau nei klipo autoriai, nei kritikai nesutinka, kad norint transliuoti pastarąjį darbą, reikalingas ženklas „S“.

„Kadangi kalbama apie draudimą vaizdo klipą rodyti per televiziją, svarbiausia yra ne visuomenės dorovinei gerovei galintis pakenkti vaizdo klipo turinys, net ne muzikos atlikėjas, o klipo vaizdo kilmė, kuri yra esminis draudimo objektas,“ – sako kino kritikas Jonas Valatkevičius. “SEL vaizdo klipą kūrė pakankamai gerai žinomas ir nemažai nuveikęs Lietuvos kino režisierius, kitaip tariant – menininkas, kurio menine vizija galima pasitikėti, kad ir kaip ta vizija nepatiktų šiuolaikiniams cenzoriams. Tai, kad lietuviškos pop muzikos klipą kūrė kino režisierius, jau savaime yra faktorius, kuriuo galima džiaugtis, nes taip komercinis menas praturtinamas estetiniu suvokimu, kurio tokiame mene dažniausiai trūsta. Juo labiau keista, kad tokia cenzūra užsiima TV kanalai – nes laikantis tokio pat principo reikėtų uždrausti daugumą Lietuvoje rodomų informacinių ir visas kriminalines laidas, kur elementaraus žmogiško padorumo ribas peržengiančių siužetų pasitaiko kiekvieną dieną,“ – tęsia jis.

Nepaisant visuomeninio transliuotojo paskelbto tabu, naujausią SEL ir K. Jankaus darbą grupės gerbėjai gali pamatyti įsijungę daugelį Lietuvos komercinių TV kanalų.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės