aA
Būsto pirkimas yra labai didelė investicija. Todėl šį veiksmą daugelis ilgai planuoja, apmąsto ir pasveria visus galimus variantus. Tačiau karantinas šiek tiek pakoregavo nekilnojamo būsto pirkimo ypatumus. Uždaryti pravažiavimai tarp miestų neleido keliauti ir apžiūrinėti statomų namų. Atlikėja ir verslininkė Natalija Bunkė papasakojo, kaip rinkosi savo naująjį būstą pajūryje, ir kokį naują pirkinį planuoja kartu su sužadėtiniu.

– Ar tiesa, kad pirkai nekilnojamą turtą jo net neapžiūrėjusi?

– Taip, tiesa. Iš tikrųjų jis dar nebuvo pastatytas, kai aš jį pirkau. Buvo karantinas, pirma sausio savaitė, nieko kito man ir neliko, kaip griebti jį kuo greičiau. Ir šiai dienai, kai praėjo keli mėnesiai, 60 objektų, kurie buvo statomi ir vystomi, yra išpirkti. Aš būčiau nieko nepešusi, jei būčiau norėjusi dar juos apžiūrėti.

– Rinkaisi iš daugelio variantų ar tiesiog patiko pats pirmas matytas?

– Pirmiausia, mane labai ribojo kaina, nes tam galėjau skirti tik tam tikrą pinigų sumą, nenorėjau skolintis. Todėl buvo keli variantai, ką aš galėjau sau leisti. Ir internete peržiūrėjau projektus. Geriausia pirkti dar vystomus projektus, nes tuo metu jie yra šiek tiek pigesni, nei jau pastatyti ir įrengti.

– Taigi, tai buvo dar tik statybų procese esantis objektas ir ryžaisi jį pirkti?

– Taip. Tai buvo tik vystomas projektas. Dėžutė dar nebuvo iškilusi. O kai vasario mėnesį aš nuvažiavau, jau stovėjo sienos ir buvo sudėti langai. Birželio mėnesį aš jau į jį įsikelsiu. Bus viskas pilnai įrengta, su visais baldais. Šį projektą staigiai vystau tiek aš pati, tiek vystytojai, tam, kad kuo greičiau galėčiau gyventi.

– Kas rūpinsis interjeru? Kaip atrodys visas namas?

– Kas daugiau? Žinoma, kad aš (šypsosi). Yra tos gyslelės. Juk pati turiu internetinę parduotuvę, susijusią su interjeru, turiu daug žinių apie tai. Todėl nekyla problemų sau susiplanuoti baldus, viskas jau yra net nupirkta ir laukia tik pervežimo.

– Ar viską darai pati? Ar širdies draugas irgi turi savo žodį?

– Tai aišku, kad turi. Mes su širdies draugu viską kartu ir išrenkam, tiesiog gal aš labiau matoma esu, tai visiems atrodo, kad aš viską dėlioju. Bet iš tiesų širdies draugas didžiąja dalimi pinigus moka (juokiasi).

– Minėjai, kad reikėjo sukaupti tuos pinigus būstui įsigyti. Tai buvo tavo indėlis ar abiejų sutaupytas turtas?

– Tai yra mūsų šeimos pinigai ir mes tuos pinigus kartu užkoncertavome. Aš sakau kartu ir neklystu taip sakydama. Kai važiuoju į koncertus, kartu važiuoja ir Edgaras. Jis yra viena iš mano komandos dalių ir net labai didelė dalis. Edgaras rūpinasi visais koncertų reikalais: bilietais, jų patekimu į sąskaitą. Yra visa sistema, kurią jis valdo, o aš esu tas veidas, kuris stovi ant scenos ir atlieka programą. Taip pat jis rūpinasi ir mūsų elektronine parduotuve. Būtų labai klaidinga sakyti, kad tai yra mano pinigai, nes realiai tai yra mūsų. Mes net skaičiavome su Edgaru, kad įrengę šį būstą, galėtumėme parduoti dvigubai brangiau. Ir čia galima užsukti šiokį tokį bizniuką. Turime planų, kad gali būti taip, kad pirksime dar vieną būstą ten pat, tik vienas bus nuomai. Bet dar viskas taip šakėmis ant vandens.

– Jeigu bus proga, jūs žadate nusipirkti dar vieną būstą ir jį nuomoti. Taip?

– Taip. Gražiai, gerai įrengti ir sėkmingai nuomoti. Taip gali būti.

Delfi primena, kad dainininkė jau birželio mėnesį turėtų įsikurti Kunigiškėse. Kaip anksčiau buvo skelbta spaudos pranešime, šis pajūrio rajonas ypatingas tuo, kad ten poilsiauti renkasi ne tik garsiausi pramogų pasaulio atstovai, tačiau ir šeimos, mėgstančios ir vertinančios kokybę, privatumą, norinčios ilsėtis atokiau nuo pašalinių akių: „Kunigiškėse apsistoja daugybė mano draugų ir pažįstamų. Tad naktimis ieškodama įvairiausių pasiūlymų, vos pamačiusi šį naują ir unikalų projektą, nedvejojau. Man buvo labai svarbu turėti savo namus ne daugiabutyje, nes mėgstu privatumą, savo kiemą, terasą. Dažnai girdime populiarų posakį, kad iki jūros – vos pora šimtų metrų, tačiau tai – tik žodžiai. Mano pasirinktas takas į jūrą sieks penkis šimtus metrų. Be to, aš jį kursiu pati. Visi žino, kaip man svarbu namų ir jų išorės apipavidalinimas. Ketinu naujuosius namus ir jų aplinką paversti tikru rojaus kampeliu.“

Dainininkės sekėjai, vos sužinoję apie naują garsenybės pirkinį, ėmė kamantinėti, kiek kainavo naujas būstas. Pasak N. Bunkės, tikroji būsto kaina paaiškės tada, kai bus parinktos visos apdailos medžiagos, baldai, buitinė technika: „Šis pasiūlymas tikrai buvo pats geriausias. Palyginti su kitais variantais, jis pranoko visus lūkesčius. Aš visada atvira su savo sekėjais, gerbėjais ir su jais pirmais pasidaliju visomis naujienomis, taip bus ir šį kartą.“

N. Bunkė su savo gerbėjais ketina dalytis visomis idėjomis ir patarimais, kaip įsirengti savo svajonių namus: „Aš jau sutariau su projekto rengėjais, kad galėsiu dalytis visais šio projekto ypatumais. Noriu, kad mano idėjomis ir patarimais galėtų pasinaudoti ir kiti, kuriems tai aktualu. Per šias naktis aš jau susidėliojau visas idėjas. Ilgai svarsčiau, kaip viską apželdinti, kur panaudoti kokius augalus, kuriems nereiks daug priežiūros, tačiau atrodys įspūdingai. Iki šiol visi manimi pasitikėdavo ir savo namus įsirengdavo naudodamiesi mano patarimais, puošdami mano dekoro detalėmis, dabar visi galėsime praplėsti savo akiratį ir kurti aplinką ne tik namuose, tačiau ir aplink juos.“

Pasak garsios dainininkės, ji naujam būstui turėjo svarbių reikalavimų. O išskirtinis projektas pajūryje išpildė visus jos norus: „Šis takas į jūrą taps tikru svajonių kampeliu. Man buvo labai svarbu, kad naujieji namai turėtų sklypą, terasą. Visi žino, kaip aš mėgstu grilinti terasoje, būti su šeima ir draugais, o tai daryti prie jūros bus dar didesnis malonumas. Su rangovais sutarėme, kad parengsiu ir bendrą namų kvartalo apželdinimo projektą, jaučiu didelę atsakomybę ir jau gyvenu tuo. Visi žino, kiek daug laiko aš praleidžiu dekoruodama aplinką šalia namų. Visi galės socialiniame tinkle „Takas į jūrą“ stebėti ir kartu įrengti savo svajonių namus. Nekantrauju, kada galėsiu pasidalyti kiekviena smulkmena, kaip pildau savo svajonę. Ir kviečiu visus svajoti daug ir stipriai, nes svajonės pildosi.“

Naujojo būsto galerija:

Žinia apie įsigytą nekilnojamąjį turtą žinoma moteris anksčiau pasidalijo ir instagrame.

„Žinau, kad laukiate žinių. Pagaliau!!! Pagaliau!!! Pagaliau!!! Ir mes turime savo taką į jūrą, savo antrus namus šalia Baltijos jūros.

Mano didelė svajonė buvo po koncertų likti nakvoti savo namuose. Pagalvoju, kiek smagių akimirkų patirsime šiame nerealiame pajūrio kvartale.

O dabar – apie mūsų pasirinkimą. Mes įsikursime jau birželį naujai pastatytame „Tako į jūrą“ vieno aukšto kompaktiškame namuke. Du miegamieji, terasa – tai viskas, ko reikia atostogaujant prie jūros. Dabar visus savo pasirinkimus, abejones, spalvas, baldus ir visus remontus kelsiu ten.

Beje, atskleisiu paslaptį – šiam kvartalui sukursiu gražų apželdinimo projektą, kurį mes įgyvendinsime su statytojais.

Pakelkite su mumis taurę. Laukia daug bemiegių naktų. Nes aš jau įpusėjau sienas dažyt“, – džiaugsmu tuomet dalijosi Natalija.

Delfi primena, kad nuolatinė Natalijos ir jos mylimojo Edgaro gyvenamoji vieta – Pavilnyje, ten jie įsikėlė 2019 metų viduryje. Tuomet pora portalo skaitytojams atvėrė net 170 kvadratinių metrų nuosavo namo duris.

Pasižvalgykite po nuotraukų galeriją:

DELFI
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(123 žmonės įvertino)
2.7317

Pykčio apimti Mia ir Radži pamiršo, kad yra stebimi – kibo vienas kitam į atlapus: netrūko necenzūrinių žodžių, riebių epitetų (318)

Ne pirmą savaitę projekte „Didysis šou burbulas“ skaičiuojantys dalyviai prieš kameras...

Už atgautą olimpiečio rentą – naujas Evaldo Petrausko automobilis: išskirtiniuose numeriuose užkoduota svarbi data (265)

Po ilgų bylinėjimųsi boksininkas, olimpinis medalininkas Evaldas Petrauskas atgavo olimpiečio...

Aktorius Gintaras Mikalauskas pakvietė į naujus namus: 21-erius metus puoselėta svajonė išsipildė - šeima paliko sostinę (92)

Aktorius Gintaras Mikalauskas su žmona Jūrate per karantiną priėmė ilgai lauktą sprendimą....

Natalija Bunkė būstą pajūryje nusipirko jo net neapžiūrėjusi: papasakojo ir apie mylimojo Edgaro indėlį į naujuosius namus (283)

Būsto pirkimas yra labai didelė investicija. Todėl šį veiksmą daugelis ilgai planuoja,...

„Didžiojo šou burbulo“ dalyvių elgesys prieš kameras glumina, atstovai teigia: TV3 priima visus tokius, kokie jie yra (139)

Populiarusis TV3 projektas „Didysis šou burbulas“ pritraukia išties nemažą žiūrovų...

Top naujienos

Lietuvoje – siūlymas dirbti 4 darbo dienas per savaitę už tą patį atlyginimą: tai išbandžiusi įmonė sako, kad pasiteisina (217)

Vėl kyla diskusijos dėl keturių dienų darbo savaitės. To žadama siekti Lietuvos socialdemokratų...

Po JAV ataskaitos – naujas išpuolis Lietuvoje: taikiniai pasirinkti neatsitiktinai (374)

Vos diena. Tiek užtruko programišiai, surengę kibernetinę ataką Lietuvoje po to, kai JAV...

Po pasaulį nuolat keliaujantis verslininkas Jokūbas Laukaitis: karantinas mane užklupo pačiu laiku (37)

Po pasaulį nuolat keliaujantis idėjų kupinas verslininkas Jokūbas Laukaitis , daugiau nei pusei...

Andrius Almanis | D+

Kruvinojo barono saulėlydis: jį radę „raudonieji“ negalėjo patikėti, kad tai – legendinis tironas III dalis

1921 m. pradžioje ties Mongolijos siena telkėsi vis daugiau bolševikų dalinių, kai kurie net...

Top10. Gamintojai griebiasi už galvų – pasaulyje siaučianti jėga Lietuvos neaplenkė (71)

Pasaulis, pamažu išsivaduojantis iš koronaviruso pandemijos gniaužtų, regis jau galėtų kiek...

TS-LKD atstovas žodžių apie Nausėdą nebesirenka: ar jis tinkamas atstovauti tokio aukšto pilotažo susitikime Prezidentūros reakcija lakoniška (909)

Įtampa tarp Seimo ir Prezidentūros dėl Lietuvos atstovavimų Europos Vadovų Taryboje auga. Seimo...

Artimiausiu metu – prastos sinoptikų žinios: iki šilumos dar teks iškęsti ne vieną nemalonią dieną (1)

Ketvirtadienio dieną dangų dengs gana tankių debesų sluoksnis, kurį retsykiais praplėš skaisti...

VTEK pradėjo tyrimą dėl aplinkos ministro Simono Gentvilo (48)

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pradėjo tyrimą dėl aplinkos ministro, liberalo...

Feisbuke sparčiai išplitęs vaizdas apie milžiniškas vynuogių kekes Ukrainoje sulaukė ekspertų reakcijos (31)

Feisbuko grupės ir kiti socialinių tinklų forumai – vietos, kuriose sparčiai sklinda melagienos...

Čempionų lygos finale susigrums du anglų futbolo milžinai (15)

UEFA Čempionų lygos finale gegužės pabaigoje susigrums „Manchester City“ ir Londono...