Pasak moters, pagaliau ji yra tokiame savo gyvenimo etape, kai drąsiai gali pasakyti esanti labai laiminga, rašoma pranešime spaudai.

„Turiu nuostabų sūnų, turiu puikų vyrą, kuris leido man patikėti, kad esu verta ne tik milijono, o daug daugiau. Su Edgaru mes galim kalnus kartu versti koja kojon ir tai yra taip gražu... Jis vienintelis ramstis, kurio padedama viską darau, nes viena to nepajėgčiau. Toks žmogus – didžiausia gyvenimo dovana“, – teigs N. Bunkė.

Koks jausmas apima stovint prieš 14 tūkstančių žmonių, kartu dainuojančių populiariausias tavo dainas, šiandien žino ir dainininkė Natalija Bunkė. Prieš kelias savaites ji surengė didžiausią koncertą gyvenime, pirmą kartą vykusį arenoje, į kurį bilietai buvo šluote iššluoti likus net kelioms savaitėms iki jo. Dainininkė prisipažins ankščiau savimi netikėjusi, tačiau dabar tvirtai žino – viskas įmanoma, jei tik labai nori ir daug dirbi.

Verslininkės ir dainininkės Natalijos Bunkės metai prasidėjo, kaip sakoma, su trenksmu. Ji ne tik surengė pirmą koncertą pilnutėlėje arenoje, bet ir atšventė 40-ies metų jubiliejų dvare, artimiausių draugų ir šeimos narių apsuptyje.

Sau ir draugams išskirtinę šventę surengusi Natalija pasakos norėjusi kosmosą primenančios pokylio neatsitiktinai... Po sėkmės, kurios sulaukė pirmojo koncerto arenoje metu, Natalija jau dabar planuoja naujus įspūdingus pasirodymus arenose šių metų pabaigoje, kurie kalėdiniu laikotarpiu vyks didžiausiuose Lietuvos miestuose, jie, kaip ir jos gimtadienis, vadinsis „Kosmosas“.

Kiek teko dirbti vardan sėkmės ir pripažinimo, kas buvo skaudžiausia ir kas buvo gera pamoka? Kokią pribloškiančią, keliasdešimt tūkstančių eurų kainavusią dovaną Natalija padovanojo pati sau 40-ojo jubiliejaus proga? Kodėl savo dabartinį vyrą Edgarą atkalbinėjo nuo vestuvių? Ir kodėl sėkme, kurios sulaukė, džiaugiasi kukliai, ir, kaip pati sako, spjaudama per kairį petį?

Jau šį pirmadienio vakarą laidoje „Nuo... Iki...“, 20 val., tik per LNK.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės