Anksčiau jis jėgas yra išbandęs ne viename muzikos šou. Todėl patirties stovint prieš vertintojus turi daug. Vis dėlto šiais metais Jeronimui pirmą kartą likimas lėmė išbandyti savo jėgas kitoje barikadų pusėje.

„Galiu pasakyti tiek, kad čia pats geriausias projektas ir pati geriausia komisija, kurioje galėjau atsidurti. Šio projekto tikslas nėra ieškoti minusų, kažkaip sumenkinti, atvirkščiai, mūsų užduotis buvo motyvuoti, paskatinti ir įžvelgti tas teigiamas puses. Todėl ir užkulisiuose buvo ne gėda žiūrėti dalyviams į akis ir galėjome bendrauti atsipalaidavę, be jokių priekaištų vieni kitiems. Pasakysiu atvirai – maniau, kad bus sunkiau ir sudėtingiau. Į kiekvieną filmavimą ėjau kaip į šventę, kaip į didžiausią pramogą, kaip į kino teatrą, skirtumas tik tas, kad nežinojau, į kokį filmą einu. Tai buvo neįkainojama ir labai maloni patirtis.“

Dar viena 11-ojo sezono staigmena tapo aktorius ir praėjusių metų įsikūnijimų šou dalyvis Tadas Gryn.

„Kol nebuvo prasidėję filmavimai, galvojau, kad bus labai lengva. Juk kas čia yra sunkaus pažiūrėti pasirodymą ir parašyti balus? Bet „Muzikinė kaukė“ unikalus šou, nes tu pradedi pamilti tuos dalyvius, bendrauji su jais užkulisiuose ir pradedi sirgti už kiekvieną, nes žinai, kaip jie sunkiai ruošiasi. Aš juk pats praėjusiais metais dalyvavau. Todėl tikrai žinau, kiek laiko ir darbo reikalauja dalyvavimas čia. Ir kai tu matai tuos talentingus žmonės, atrodo, kad visiems nori rašyti dešimt arba dvylika, deja, taisyklės kitokios ir dažnai reikėjo pakovoti pačiam su savimi. Man labai patiko ir dalyvauti, ir šiais metais sėdėti komisijoje. Tokių šou kaip šis daugiau nėra Lietuvoje.”

LNK serialo „Rimti reikalai” žvaigždė prisipažįsta, kad aktoriaus profesija yra tokia, kur esi visuomet po padidinamuoju stiklu ir visada esi kažkieno vertinamas. Todėl jis puikiai žino, ką reiškia paruošus vaidmenį sulaukti tiek pagyrų, tiek kritikos. Be to, ir pats yra iš tų žmonių, kuris iš savęs reikalauja daug: „Kai repetuoju naują kūrinį, būna taip, kad viskas kaip per sviestą, labai lengvai randi charakterį, įsijauti į personažą, bet visada žinau, kad ateis ta diena, kai pradėsiu viską neigti ir viskas atrodys blogai. Todėl kartais būdavo sunku matyti dalyvių liūdesį, kai jie gaudavo mažesnius balus, nes aš iš patirties galiu pasakyti, kad kartais gauti dvejetą yra daug geriau, nes tai yra spyris į sėdimąją.“

Jau šį šeštadienį BTV žiūrovų laukia paskutinė „Muzikinė kaukė. Geriausieji“ laida, kurioje galės išvysti įsimintiniausius projekto pasirodymus. Įsijunkite BTV 19.30 val.