Be to, 9-ojo „Muzikinės kaukės“ sezono nugalėtojas atskleidė atradęs šio projekto sėkmės receptą, rašoma pranešime spaudai.

„Svarbiausia gerai „pasitūsint“, nes ši laida yra neįpareigojanti, niekas neiškrenta iki pat finalo. Praėjusiais metais pastebėjau, kad pirmas vietas visada užimdavo tie, kurie labiausiai atsipalaiduodavo ir tiesiog mėgavosi muzika. Labai svarbu yra vidinė laisvė, paleisti save ir dėl nieko nesijaudinti. Žinoma, aš suprantu dalyvius, aš pats esu labai reiklus sau ir kartais tas jaudulys pakišdavo koją. Bet šis projektas yra apie atsidavimą muzikai. Todėl reikia leistis jos nešamam“, - komentavo R. Petrauskas.

Rokas Petrauskas / Foto: Svetlanos Bolnienės

Šį šeštadienį laukia neeilinė laida – dešimt dalyvių stebins netikėtais įkūnijimais ir stulbinančiais išvaizdos pokyčiais. Vienas laukiamiausių vakaro pasirodymų tapo atlikėjos ir aktorės Austėjos Lukaitės įkūnijimas. Ji tapo Oksana Pikul.

„Kai paspaudžiau mygtuką ir pamačiau, jog reikės įkūnyti Oksaną pirmoji reakcija buvo vau! Jinai yra nuostabi, jinai yra graži ir talentinga, ir dar versli. Man ji moteris, kuri viską sugeba. Aš ją kai stebiu užkulisiuose, tai jinai viena ranka žiūri video, kita skambina kažkam ir tvarko reikalus. Jinai visada pasitempusi, visada graži, susitvarkiusi. Iš karto supratau, kad nebus lengva tapti Oksana. Nors man nėra svetimas jos minkštumas ir plastika, bet Oksana yra labai moteriška. Todėl turėsiu pasistengti, kad visa tai perteikčiau scenoje“, – prieš pasirodymą sakė Austėja.

Dar daugiau jaudulio sukėlė ir tai, kad šiame projekte dalyvauja pati Oksana ir stebės šį pasirodymą.

„Kiekvienam pasirodymui aš ruošiuosi labai atsakingai – einu pas vokalo mokytoją ir mes kartu sėdim ir analizuojam kiekvieną atlikėją. Daug nerimo kėlė ir tai, kad esu daugiau klasikinės muzikos atstovė ir mano balso pastatymas visai kitoks nei pop atlikėjų. Mes esame pratę dainuoti super tvarkingai, o pop dainavime labai dažnai reikia frazuoti kitaip, galūnes numesti ir kartais ne taip gražiai dainuoti.

Man tikrai buvo iššūkis pabandyti dainuoti taip, kaip Oksana dainavo prieš 10 metų. Aišku, neslėpkim, jos suknelė, kuri vos dengia, tie 12-os centimetrų kulniukai, perukas – nėra mano stilius, bet aš tikiu, kad visos šios detalės man padės. Tikiuosi, Oksana mane palaikys net jeigu ir ne viskas pavyks tobulai“, – užkulisiuose emocijų neslėpė Austėja.

Tuo metu pati Oksana Pikul prisipažino: „Labai jaudinuosi ir palaikau Austėją. Mūsų grupė yra specifiška ir įdomi, ir ta daina, kurią ji atliks, yra labai sena ir įvaizdis visiems iki skausmo matytas ir žinomas. Be to, Austėja yra neeilinių vokalinių gabumų mergina ir štai jai kliuvo tokia užduotis. Aš tikiuosi, kad komisija ją įvertins, nes, kaip žinome, tokio tipo dainos retai susilaukia didelio palaikymo. Taigi, baisiai išgyvenu už ją.“

Austėja Lukaitė / Foto: Svetlanos Bolnienės

Maža to, toks atviras ir iššaukiantis įvaizdis Austėjos gyvenime nėra kasdienybė. Daugelis įpratę ją matyti su kasdienine ir nevaržančia apranga, o jos būdą dažnas apibūdina kaip lyrišką. Pati atlikėja prisipažįsta, kad tokie epitetai kartais erzina.

„Aš dažnai galvoju apie tą savo įvaizdį, kurį yra žmonės susikūrę. Aš manau, kad taip yra gal dėl mano ilgų plaukų ir tam tikrų bruožų, kurie sukuria švelnios būtybės įsivaizdavimą. Aš nesakau, kad tokia nesu. Taip, aš švelni, rami, aš propaguoju jogą. Bet visa tai mano gyvenime atsirado tam, kad išmokčiau nusiraminti ir mano vidus nevirtų. Tai gal šios savybės labiausiai ir matosi.

O šiaip, man atrodo, kad esu visokia. Aš esu gyva, juokinga, kai man reikia, lyriška, kai man reikia. Bet, svarbiausia, esu visada savimi. Man kažkada paskambino pusseserė ir sako – Austėja, kaip faina, kad televizijoje tu esi tokia pati kokia būni, kai mes geriam kavą! Bet aš jai sakau – kai tiek daug laidų, nuolat vaidinti tiesiog neįmanoma! Mes filmavimuose esame kaip nuogi, pasirodome prieš visą Lietuvą ir prieš komisiją nuogi! Žiūrovai mus mato gražius, su grimu, pasipuošusius, bet viduje, pasirodymo metu, verda milijonas minčių“, – atvirai sako moteris.

Kaip seksis Austėjai įkūnyti ryškią Oksanos Pikul asmenybę? O ar pačiai Oksanai pavyks sužavėti komisiją tapus repere Doja Cat? Kokia bus Ingos Valinskienės reakcija kai pamatys netikėtą grupės „Zygga“ pasirodymą? Ar Elės Jakštytės–Eley įkūnyta prancūzų legenda Edith Piaf privers nubraukti ašarą? O Ingos Norkutės įkūnyta Verka Serduchka pakels visus nuo kėdžių? Viską pamatysite jau šį šeštadienio vakarą, 19.30 val., tik per BTV televiziją.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės