„Neslėpsiu, jog pradėjęs savo karjerą scenoje nuolat jausdavau tėvo, garsiojo eLeNKenio šešėlį,“ – pasakoja Linas.

Tačiau iš tėvo gauti patarimai ir jo santykis su sūnum galbūt lėmė ne tik Lino pasirinkimus gyvenime, bet ir norą būti tokiu pat geru tėvu savo sūnui, rašoma LNK pranešime spaudai.

„Aš nejuokauju, šiame projekte norėjau dalyvauti jau seniai, tačiau mano regėjimas buvo labai prastas, be akinių nieko nemačiau, todėl atsisakiau. Kai žmona ir draugai ėmė kvailinti, kad atmečiau tokią galimybę, pasakiau sau, gerai, išsioperuosiu akis ir kitais metais dalyvausiu – taip ir padariau“, – pasakoja L. Vaitkevičius.

Ne tik padarė, bet ir laimėjo projektą.

Linas išdavė, kad projekte labiausiai norėjo persikūnyti į kokią nors ypatingai gundančią scenos žvaigždę, tikrą pupytę, tačiau mygtukas dažniausiai jam nulemdavo vyrus. Tik vieną kartą Linui teko pasipuošti suknele ir ilgų plaukų peruku tampant Rosita Čivilyte.

„Kaip bebūtų, šis projektas įkvėpė man daug drąsos“, – sako dainininkas.

Dainuoti jis pradėjo dar darželyje, kai vietoj pietų miego tėvai vesdavo jį pas mokytoją. Laimėtas „Dainų dainelės“ konkursas, kurio prizas buvo fotoaparatas ir karjeros pabaiga prasidėjus balso mutacijai. Linas tuomet ėmė mušti būgnus ir groti fortepijonu. Muzikos mokslai Klaipėdoje, o po to – ir Vilniuje.

„Pasakysiu tiesiai ir atvirai, kad ir kaip tai beskambėtų prie dainavimo grįžau dėl pinigų“, – visiškai atvirai pasakojo Linas.

Linas labai panašus į savo tėtį, žinomą renginių vedėją ir garsųjį eLeNKenį, kurio prieš Kalėdas laukdavo visa Lietuva. Ir nors su tėčiu jo santykiai buvo nuostabūs, jam neretai pasidarydavo liūdna, nes jo nuolat nebūdavo namuose.

Istorija kartojasi – mėgstamas darbas dabar ir Liną atima iš artimųjų.

„Kažkada dėl to nekenčiau televizijos, kuri vagia iš manęs tėtį, dabar tai prisiminęs į filmavimus ar koncertus stengiuosi vežtis šeimą, kad bent kiek daugiau laiko praleistume drauge”, - tikina atlikėjas.

Pasak Lino, tėtis jį motyvuodavo ir palaikydavo net jei jis padarydavo kokią nors nesąmonę, tėtis padėjo gauti ir pirmo renginio užsakymą.

„Mes net išoriškai panašūs“, – šypteli Linas ir sako, jog svarbu, kad žmonės jį prisimena su pagarba, nes dirbdamas renginių vedėju tėvas šiam darbui atsiduodavo iš širdies.

Kaip ir kada Linas sirgo žvaigždžių liga? Kodėl jis nemėgsta Vilniaus? Ir kodėl jo krašto žmonės yra tokie palaikantys? Visa tai – jau šį pirmadienio vakarą, 20 val. gyvenimo būdo laidoje „Nuo...Iki“ per LNK.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės