„Su Pauliumi susipažinome per draugus, nors iki tol jau vienas kitą žinojome, kadangi jis yra muzikantas, todėl buvome toje pačioje aplinkoje. Tačiau pradžioje jautėme didelę įtampą, nors net nepasakėme labas, o jau tarsi vienas kito nemėgome. Tačiau tik pagaliau pasikalbėjus niekaip negalėjome suprasti, kodėl mes vienas kito nemėgome“, – apie savo asmeninį gyvenimą atviravo atlikėja.

Nedaugelis žino, kad atlikėjai dar paauglystėje teko susidurti su dideliu gyvenimo pokyčiu. Sulauksi vos 15-os metų mergina paliko gimtąjį miestą ir persikėlė gyventi į sostinę. Gyvenimas atskirai nuo tėvų bendrabutyje, dušų trūkumas, nuolatiniai vakarėliai ir savarankiškumas, tokia buvo jos karjeros kelionės pradžia. Ir nors toks sprendimas nebuvo itin lengvas, Monika džiaugiasi, kad ryžosi siekti savo svajonės, rašoma pranešime spaudai.

„Buvo iš tiesų sunku. Prisimenu, kad pirmą dieną atvažiavusi verkiau. Tačiau tada pradedi suvokti, jog atvažiavai čia ir palikai viską, kad čia būtų geriau. Sunkiausia buvo palikti tai, kas pažįstama. Manau, kad bet kokiam žmogui, bet kuriame gyvenimo etape kažką pakeitus yra sunku atsisveikinti su tuo, prie ko buvai pripratęs. Persikėliau į Vilnių dėl muzikos, visada žinojau, kad ilgai Širvintose neužsibūsiu“, – pasakojo Monique.

Po tokio ryžtingo žingsnio palikti namus praėjus vos keliems metams Monikos Pudziūtės vardą išgirdo visa Lietuva. Sėkminga pergalė muzikiniame projekte tapo atlikėjos raktu į muzikos pasaulį. Nors tik sėkme ji netiki ir teigia niekada nelaukianti, kol ją aplankys mūza, kad galėtų kurti. Pasak jos, dauguma žmonių įneša per daug poetiškumo į šį kūrybinį procesą. „Iš tikrųjų reikia eiti ir dirbti. Nemėgstu bimbinėti, net nežinau ar nemėgstu, ar tai yra sąžinės graužatis. Aš manau, kad apskritai yra tiek mažai laiko kažką padaryti“, – LNK laidoje „Šeškinės 20“ pasakos Monique.

Nepraleiskite laidos, joje dar svečiuosis ir broliai dvyniai – Remigijus ir Algirdas Gataveckai, kurie pakels žiūrovų nuotaiką savo istorijomis. Jau šį trečiadienio vakarą, 20 val., laida „Šeškinės 20“ per LNK.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės