Jam pritaria ir kita komisijos narė, nuomonės formuotoja bei savo prekinio ženklo įkūrėja Simona Nainė.

„Praėjusį sekmadienį mane išvertėt tiesiog iš kojų, tiesiog iki šiol negaliu atsigauti, visa savaitė be miego. Šiandien yra trylikta laida, pusfinalis. Mano pats mėgstamiausias skaičius, tai nežinau ar šiandien nenukrisiu ne tik nuo kėdės, bet nuo visos šitos pakylos. Man atrodo šiandien bus staigmenėlių!“ – džiaugėsi ji.

„Išties projektas eina į pabaigą, aš nemėgstu pabaigų, bet tai yra labai geras ženklas, kad turime šiandien mėgautis dalyvių pasirodymais, nuostabiu vedėju, nuostabiais komisijos nariais. Tikrai mėgausiuos kiekviena akimirka ir labai tikiuosi, kad ir žiūrovai mūsų labai ilgėsis, kai viskas baigsis“, – emocijomis projektui beveik pasiekus finišo tiesiąją, dalinosi aktorė Toma Vaškevičiūtė.

„Truputį darosi liūdna iš tiesų, bet ačiū jums už šį nuostabų sezoną ir galbūt šiandien pagaliau kažką pavyks atspėti, nes labai gėda“, – šventinį vakarą prisipažino atlikėja Monika Liu.

„Be galo smagu vėl čia būti. Ir, ačiū Dievui, liko tik tai vienas sekmadienis kai mes susitiksime visi prie šito stalo. Žinokite, šiaip labai man patiko visas dalyvavimas ir projektas. Be galo patiko ir tai, kad ką tik supratau, kad ant scenos kaukių yra mažiau negu mūsų. Tai iš tikrųjų kai tu kiekvieną savaitę su tuo gyveni, jau susimaišo galvoj, kas gi dar čia bus, kas liko, kas iškrito ir dabar buvau nustebęs, kaip čia dainuoja tik tos keturios kaukės, o kur likę?“ – mintimis dalinosi dizaineris Robertas Kalinkinas.

Jau šį sekmadienio vakarą, 19.30 val., LNK „Kaukių“ pusfinalyje paaiškės, kurie trys dalyviai pateks į finalą ir turės galimybę kvoti dėl ketvirtojo sezono nugalėtojo titulo, o laimėtoją savo balsais išrinks televizijos žiūrovai.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją