LNK televizijos žiūrovai ir vėl galės pasinerti į slapčiausią šou „Kaukės” žaidimą. Trečiasis sezonas žada daug staigmenų ir naujienų. Maža to, šį pusmetį laidoje pasirodys dar daugiau kaukių, o tai reiškia ir dar daugiau įžymybių po jomis.

Be to, su projekto gerbėjais sveikinsis ir visiškai atsinaujinusi komisija: „Eurovizijos“ žvaigždė, talentingoji Monika Liu, atlikėja, pirmojo sezono nugalėtoja, sugebėjusi apgauti pusę šalies Rūta Ščiogolevaitė, žmogus orkestras Vidas Bareikis, mados guru, dizaineris Robertas Kalinkinas ir socialinių tinklų žvaigždė Paulius Mikolaitis – Paul de Miko.

„Nesijaučiu kaip veteranė. Jaučiuosi kaip pirmą kartą čia būčiau, nes tokia nauja kompanija! Atrodo naujas startas! – vos prasidėjus laidai kalbėjo Monika Liu.

„Galėsiu gal spustelt kolegas, kad atlaidžiau žiūrėtų į tam tikrus dalykus. Bet iš to, kiek man teko matyti praėjusius sezonus, aš supratau, kad komisija čia nesikandžioja ir nėra griežta”, – juokavo Rūta.

Tuo metu Vidas Bareikis drąsiai sakė, kad yra šios laidos gerbėjas ir girdėdamas kaip komisija šaukia – „Kaukę! Kaukę! Kaukę!“ Seniai svajojo, kad šis šūkis skambėtų iš jo lūpų ir prisipažino, kad stebėdamas Rūtos, besislepiančios po Vienaragio kauke pasirodymus, buvo įsitikinęs, jog ten slepiasi jo sužadėtinė Indrė Stonkuvienė.

Žodžio kišenėje neieškantis dizaineris Robertas Kalinkinas iš karto rėžė „Aš įprastai mėgstu žiūrėti, kai žmonės persirenginėja. Tai daug smagesnė užduotis!“ – ir pridūrė, kad yra daugiau žmonių nurengęs, negu aprengęs.

Giedriui Savickui paklausus Paul de Miko, ką jis veikia šioje laidoje, humoro nestokojantis vyras sakė: „Labai daug žiūrovų prašymų gavome, kad sugrįžčiau į televizijos komisijas. Tai grįžom!”

Prasidėjus pirmosioms dvikovoms komisijos ir studijos svečių reakcijos privertė pašokti nuo savo patogių fotelių. Jau pirmoje laidoje nestigo smagių juokų ir meilės intrigų.

„Aš susikuklinau pamačius. Uždominavo mane šita Žuvis. Aš ne to tikėjausi”, – pamačiusi Žuvies kaukę, raudonavo atlikėja Monika Liu, o Rūta juokavo: „Supranti, čia kažkoks ženklas! O gal čia tavo gyvenimo žuvis?”

Maža to, Monika prisipažino susižavėjusi Žuvies kauke ir prašė visų leisti jai jau pirmoje laidoje nuimti galvą: „Žinokit negaliu laukti! Aš neturiu tiek daug laiko! Aš noriu nuimti tą kaukę! Mano biologinis laikrodis trupa”, – saviironijos negailėjo žinoma moteris.

Kaip visuomet, po kiekvienos dvikovos komisija turi išrinkti kaukę, kuri keliauja į pavojaus zoną. Iš ten atsidūrusių trijų kaukių viena iš karto išsiunčiama į saugią zoną, o likusios dvi susikauna dar vienoje dvikovoje.

Dar viena naujojo sezono naujiena – kaukė nugalėtoja. Po visų trijų dvikovų komisija turės nuspręsti, kuri saugioje zonoje atsidūrusių kaukių pasirodė geriausiai. Visų širdis užkariavęs pasirodymas keliaus tiesiai į ketvirtą laidą. O tai reiškia tik viena – ji nebus nuimta!

Laidos premjeroje žiūrovai išvys pirmąsias šešias kaukes, kurios susikaus dvikovose: Slibiną, Kaktusą, Žuvį, Pipirą, Bulves ir Kirmėlę.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės