Birželio 11 d. nuo 14 val. iki pat vakaro Delfi TV tiesioginės transliacijos metu skambės specialiai Lietuvos moksleiviams skirti žinomų Lietuvos žmonių sveikinimai, populiariausių Lietuvos atlikėjų muzikos kūriniai, taip pat bus rodomi specialiai šiam renginiui sukurti šokiai, performansai, išskirtiniai pasirodymai, rašoma pranešime spaudai.

„Kadangi dėl pandemijos Lietuvos moksleiviai mokslo metus baigs mokydamiesi namuose ir dėl renginių ribojimų neturės progos atšvęsti mokslo metų pabaigtuvių tradiciškai, Socialinių mokslų kolegija ir jaunimo judėjimas „Vibelift“, siekiantis įkvėpti jaunimą pozityviems pokyčiams, rado puikų sprendimą, kaip suartinti visus Lietuvos moksleivius ir sukurti jiems tikrą šventę. Pažadame, kad tai bus tikras šokio ir gero „vaibo” maratonas, skirtas pozityvumu ir gera nuotaika įveikti visus virusus,“
sakė jaunimo “Vibelift” idėjos autorė ir organizatorė, SMK bendraįkūrėja Gabija Skučaitė.

Visus Lietuvos moksleivius jungiančios didžiausios nuotolinės Mokslo metų pabaigos šventės organizatoriai sako, kad tai bus ne tik didžiausios, bet ir pačios smagiausios bei įsimintiniausios mokslo metų pabaigtuvės, prie kurių su džiaugsmu prisijungė didžiulis būrys jaunimo mylimiausių žinomų Lietuvos žmonių.

Lietuvos moksleivius nuotoliniu būdu sveikins Marijonas Mikutavičius, Jurgis Didžiulis ir Erica Jennings, Gabija Skučaitė, Merūnas ir Erika Vitulskiai, Ieva Mackevičienė, Karolina Meschino, Algirdas Toliatas, Orijus Gasanovas, Justinas Jarutis, Inga Jankauskaitė, Artur Swan, Viktorija Miškūnaitė, Eglė Jackaitė, Remigijus Žiogas, Rosita Čivilytė, Naglis Bierancas, Mindaugas Vidugiris, Natalija Bunkė, Viktorija Miškūnaitė, Edvardas Žičkus, Simona Nainė, Monika Liu, Paulius Mykolaitis - Paul de Miko, Donatas Montvydas, Benediktas Vanagas, Rimantas Kaukėnas, dr. Urtė Neniškytė, Toye Samson Abiodun, ir kiti. Taip pat moksleivius sveikins ir populiariausi Lietuvos jaunimo influenceriai Lina Talžūnaitė, Lukas Čestovas, Kornelija Miškeliūnaitė, Dejmukas, Edvinas Fruktas, Antanas Fit ir kiti.
Specialiai mokslo metų pabaigtuvių proga muzikinius pasirodymus jaunimui dovanos „The Roop“, Jessica Shy, Niko Barisas, Vagelis, „8 kambarys“, Milėja Stankevičiūtė, Mantas Saukantas, Evita Cololo ir kiti. Nuotolinį renginį ves jaunimo judėjimo „Vibelift“ vadovas, grupės „120“ narys Dovydas Laukys ir atlikėjas Vilius Popendikis.

Pagrindinė visų renginio dalyvių misija bus pasidalyti su moksleiviais įsimintiniausiais, gražiausias, jautriausiais ar net skaudžiausiais, bet, svarbiausia, pamokančiais, įkvepiančiais ir motyvuojančiais mokyklos laikų prisiminimais. Nuotolinio renginio metu jaunimas išgirs žinomų žmonių istorijas, kurios jiems padarė didelę įtaką ir nulėmė svarbiausius gyvenimo pasirinkimus.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)