Retai kada apie šeimą atviraujantis Marijonas antrąją Kalėdų dieną su laidos vedėja Kristina Rimiene leisis į atvirą pokalbį ir pasakos ne tik apie artimuosius, bet ir apie tai, kaip prasidėjo jo karjera, rašoma pranešime spaudai.

Muzikos pasaulio pliusai ir minusai

Jeigu manote, kad Marijonas visuomet buvo savimi pasitikintis, atsipalaidavęs, ir į pasaulį žvelgiantis su ciniška šypsenėle veide – klystate. Buvo etapas, kai jis jautė nemažai kompleksų, turėjo visokių baimių – išgyveno tai, ką jaučia begalė paauglių. Roko muzika buvo tas gelbėjimosi ratas, kuris suteikė pasitikėjimo savimi ir atnešė populiarumą.

Marijonas pasakos ir apie roko atlikėjų gyvenimo užkulisius, kurie slepia tikrą tiesą apie tas gerbėjas, kurios dėl savo dievukų pasiryžusios bet kam. Taip pat jis laidoje prabils ir apie gyvenimo šia diena pavojus.

„Kurį laiką gyvenime ieškojau prasmės, bet jos taip ir neradau. Tiesą sakant, daug dalykų ateina ir keičiasi dėl, pavyzdžiui, paprasto nuobodulio. Vakarėliai pasidaro neįdomūs – visa tai matyta, viskas jau aišku, viskas išbandyta. Todėl nueini į kitus dalykus – gal randi naujų hobių, gal žvejybai skiri daugiau laiko ar būni namie ir skaitai knygą. Manau, kad daugelis dabartinių abstinentų – buvusių girtuoklių – būtent tą ribą ir priėjo“, – sakys Marijonas.

Sūnus, nemėgstantis tėvo lopšinių

Atlikėjas neslepia, kad susilaukus vaiko atkrenta didžioji dalis klausimų, o taip pat sumažėja ego.

„Kai atsiranda vaikai, baigiasi vaidyba“, – sakys Marijonas.

Žinomas dainininkas laidoje pasakos, ko tikisi iš savo sūnaus ir kokius lūkesčius jam kelia. Pasirodo, kad sąrašas yra išties netrumpas, tačiau ir pats Marijonas stengiasi su tuo kovoti.

„Visada padėsiu sūnui, tačiau greičiausiai nebūsiu tas, kuris nuo trejų metų sodina vaiką prie fortepijono, kad suaugęs jis grotų filharmonijoje. Ieva taip pat nėra iš tų mamų, tad, greičiausiai, vaikas turės laimingą vaikystę. Aš labiau linkęs į tai, kad jis būtų protingas vaikis, kuris pats rinksis tai, ko nori “, – kalbės Marijonas.

Paklaustas, ar dainavo savo sūnui lopšines, Marijonas kiek sutrinka – dainavo, tačiau vaikui tai... nepatiko. Todėl jiedu vienas kitam pasakoja išgalvotas istorijas.

Atlikėjas paatviraus ir apie galimas vestuves, tad laidos žiūrovų laukia intriga. Taip pat laidoje žiūrovai išvys, kokią dedikaciją laidos vedėjai K. Rimienei skirs jos pašnekovas.

Norintys sužinoti, kokios įtakos M. Mikutavičiui turėjo grupė AC/DC ir kodėl jis manė, kad sulaukus 50-ies ateis pasaulio pabaiga, kviečiami antrąją Kalėdų dieną nepraleisti laidos „Pasaulis pagal moteris“.

„Pasaulis pagal moteris“ – sekmadieniais 10 val. per TV3!